Muško pitanje: da li je i kod vas ovakva stvar?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Banjski_Švaler

Ističe se
Banovan
Poruka
2.885
Mislim da ovaj problem nema veze sa godinama. Odnosno nema veze da li si tek stasao, mlad ili odrastao. Jednostavno, kod mene postoji jedan te isti problem sa devojkom u koju se zaljubim. Toliko mi je lepa da samo želim da je gledam i ljubim - i ništa više. Kada me dodiruje zamolim je da prestane. Pokušam da joj objasnim u kojoj sam fazi na šta se ona obično nasmeje ali ne odustaje. Meni bude smešno što hoće da me otkopča i ponašam se kao najgore sramežljivo derle iako Pajče ume da je prevari. Ja i Pajče ne osećamo isto. Jedini problem je što zbog tolike zaljubljenosti sve potraje i mesec dva dok je ne poželim i na "drugačiji način". Zalud joj da me napali sa kojekakvom odećom. Ja nju gledam samo u lice a namerni dodir njenih grudi po mojim tada peče pa se udaljim koliko da mogu da je poljubim opet.

Takodje, drugo pitanje je kada sam sa devojkom u "kres šemi" nešto i ne uživam koliko mi je zadovoljena sujeta da sam je skinuo i iskoristio Pajčeta.

Jel sve u redu sa mnom?
šifra: prekinula mi se internet konekcija ako lažem
 
Mislim da ovaj problem nema veze sa godinama. Odnosno nema veze da li si tek stasao, mlad ili odrastao. Jednostavno, kod mene postoji jedan te isti problem sa devojkom u koju se zaljubim. Toliko mi je lepa da samo želim da je gledam i ljubim - i ništa više. Kada me dodiruje zamolim je da prestane. Pokušam da joj objasnim u kojoj sam fazi na šta se ona obično nasmeje ali ne odustaje. Meni bude smešno što hoće da me otkopča i ponašam se kao najgore sramežljivo derle iako Pajče ume da je prevari. Ja i Pajče ne osećamo isto. Jedini problem je što zbog tolike zaljubljenosti sve potraje i mesec dva dok je ne poželim i na "drugačiji način". Zalud joj da me napali sa kojekakvom odećom. Ja nju gledam samo u lice a namerni dodir njenih grudi po mojim tada peče pa se udaljim koliko da mogu da je poljubim opet.

Takodje, drugo pitanje je kada sam sa devojkom u "kres šemi" nešto i ne uživam koliko mi je zadovoljena sujeta da sam je skinuo i iskoristio Pajčeta.

Jel sve u redu sa mnom?
šifra: prekinula mi se internet konekcija ako lažem


mozda si gay
 
Sem fizičke privlačnosti postoji i psihička.
Probaj sad da odgovoriš.

Pa?
Kad je fizicka privlacnost u pitanju, seks je sjajan, divljaju hormoni, strast, napaljenost.
Kad ima i psihicke, seks je mnogo bolji. Masta, sav trud da joj ugodish/ona tebi... psih. atrakcija treba da ti bude motivacija, nikako kocnica da se seks i dogodi, razumes sta hocu da ti kazem?
 
Brate... ti joj se divish...
Znao sam muskarce koji se zenama samo dive... ne zele nishta drugo da im rade... a znao sam i one koji bi samo da ih yebu... i jedni i drugi su se zestoko zayebali... mora da se nadje savrshena sredina... :)

Pa?
Kad je fizicka privlacnost u pitanju, seks je sjajan, divljaju hormoni, strast, napaljenost.
Kad ima i psihicke, seks je mnogo bolji. Masta, sav trud da joj ugodish/ona tebi... psih. atrakcija treba da ti bude motivacija, nikako kocnica da se seks i dogodi, razumes sta hocu da ti kazem?

Slazem se u potpunosti, sa akcentom na onom boldovanom. Bravo Mr. Salle Buddha, respect :heart:

Zveri (btw, jako dobar avatar, najozbiljnije), treba da nadjete razumevanja jedno za drugo. Kao sto ti ocekujes da ona ispostuje tvoje zelje, tako i ti treba da izadjes u susret njenim, da nadjete neki balans.
 
poslusaj me, pocupaj sve kablove na racunaru i odjavi se sa foruma :lol:

Znamo da je Steve iz Dinastije običan gay.
Nemaš pravo da me teraš sa foruma bole me Pajče šta misliš o meni.
Ako imaš potrebu da vredjaš ljude samo se isprazni.
Navikao sam se ja na idiote.
Lep je osećaj pomoći majmunu.
Ali ti spasa ima jedino ako veruješ u Darvinovu evoluciju.
 
Slazem se u potpunosti, sa akcentom na onom boldovanom. Bravo Mr. Salle Buddha, respect :heart:

Zveri (btw, jako dobar avatar, najozbiljnije), treba da nadjete razumevanja jedno za drugo. Kao sto ti ocekujes da ona ispostuje tvoje zelje, tako i ti treba da izadjes u susret njenim, da nadjete neki balans.

A šta ima loše biti zaljubljen i ne kasirati odmah?
Dal su srećni oni koji mnogo vole?
 
Mislim da ovaj problem nema veze sa godinama. Odnosno nema veze da li si tek stasao, mlad ili odrastao. Jednostavno, kod mene postoji jedan te isti problem sa devojkom u koju se zaljubim. Toliko mi je lepa da samo želim da je gledam i ljubim - i ništa više. Kada me dodiruje zamolim je da prestane. Pokušam da joj objasnim u kojoj sam fazi na šta se ona obično nasmeje ali ne odustaje. Meni bude smešno što hoće da me otkopča i ponašam se kao najgore sramežljivo derle iako Pajče ume da je prevari. Ja i Pajče ne osećamo isto. Jedini problem je što zbog tolike zaljubljenosti sve potraje i mesec dva dok je ne poželim i na "drugačiji način". Zalud joj da me napali sa kojekakvom odećom. Ja nju gledam samo u lice a namerni dodir njenih grudi po mojim tada peče pa se udaljim koliko da mogu da je poljubim opet.

Takodje, drugo pitanje je kada sam sa devojkom u "kres šemi" nešto i ne uživam koliko mi je zadovoljena sujeta da sam je skinuo i iskoristio Pajčeta.

Jel sve u redu sa mnom?
šifra: prekinula mi se internet konekcija ako lažem
:sad2:..nemoj tu kletvu, ako Boga znas, da koristis :rida: :sad2:
 
A šta ima loše biti zaljubljen i ne kasirati odmah?
Dal su srećni oni koji mnogo vole?

Svaleru, vidi ovako, nema ama bas nista lose u tome, naprotiv.
Ja samo kazem, kao i forumas ciji sam post citirala, da bi bilo dobro da pokusas da nadjes ravnotezu izmedju onoga sto zelite ti i tvoja devojka.
Zar ti ne laska to sto bi ti pocepala svu odecu? :) :heart:
 
Pa?
Kad je fizicka privlacnost u pitanju, seks je sjajan, divljaju hormoni, strast, napaljenost.
Kad ima i psihicke, seks je mnogo bolji. Masta, sav trud da joj ugodish/ona tebi... psih. atrakcija treba da ti bude motivacija, nikako kocnica da se seks i dogodi, razumes sta hocu da ti kazem?

Evo ovako...
Na ovom podforumu se grupa "matorijih" lepo zabavlja.
Imao sam ideju da tinejdžeri vole da pročitaju.
Ovo je moguća situacija jer nismo svi isti.
Da devojka nije spremna ne bi bilo saveta da ga razume.
Prema narodnom verovanju muško mora da trpi.

Elem, ja sam nudista i na ljude i telo gledam drugačije.
Recimo, kada upoznam devojku tamo i ona i ja znamo kako izgledamo.
Sad, po neki put romantika duže traje po neki put kasiram odmah ali bez uživanja jer je nisam poželeo kao osobu do koje mi je stalo više nego samo objekat za seks.

Razmislite...
 
Elem, ja sam nudista i na ljude i telo gledam drugačije.
Recimo, kada upoznam devojku tamo i ona i ja znamo kako izgledamo.
Sad, po neki put romantika duže traje po neki put kasiram odmah ali bez uživanja jer je nisam poželeo kao osobu do koje mi je stalo više nego samo objekat za seks.

Sada je sve mnogo jasnije, nema hemije, samo cista fizicka privlacnost, sto je dosadno...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top