Psihologija muskaraca- Sta muskarci zele zapravo?

tomas hardi je piso po meni zenu s' mastom

a nadjoh i ovaj post od pre dve godine


марлончина

03.12.2008., 23:56

da.
laku noc

sanjajte lepo i mastajte... jer zene su zanosne ne zbog sisa ili dupeta ko sto dileje misle vec zbog bogatstva maste koju nijedan muskarac ne poseduje... dobro nadje se poneki tu i tamo

preporuka tomas hardi...zena sa mastom....
 
Ne kažem da ih nema i da nije lepo biti prijatelj sa jednom takvom egzistencijom, ali sreo sam do sada možda samo jednu ženu čija me mašta zagolicala. Ne kažem da ih nema, ali meni su one zanosne upravo zbog svojih sisa, dupeta i još po nečeg. Razumem šta hoćeš da kažeš, ali meni je potrebna muza čijim ću se raskošnim oblinama svakodnevno opijati, žena čija će se naklonost i inteligentan osmeh upućeni meni hraniti briljantnošću mog istinskog uma, a ne mudrica koja će maštati o tome da negde postojim.

Glasam za Pjera Drije la Rošela, i njegovog Čoveka prekrivenog ženama.
 
Ne kažem da ih nema i da nije lepo biti prijatelj sa jednom takvom egzistencijom, ali sreo sam do sada možda samo jednu ženu čija me mašta zagolicala. Ne kažem da ih nema, ali meni su one zanosne upravo zbog svojih sisa, dupeta i još po nečeg. Razumem šta hoćeš da kažeš, ali meni je potrebna muza čijim ću se raskošnim oblinama svakodnevno opijati, žena čija će se naklonost i inteligentan osmeh upućeni meni hraniti briljantnošću mog istinskog uma, a ne mudrica koja će maštati o tome da negde postojim.

Glasam za Pjera Drije la Rošela, i njegovog Čoveka prekrivenog ženama.

i meni kojo samo serem na angro

trenutno glasam za de sada i 120 dana
 
Uh bre, Besmrtna, rekla si to kao da se naši nagoni nalaze u džepovima naših pantalona! :lol:

Nemoguće je govoriti o našim željama, a zaobići nagone. Ili ti misliš drugačije?

Kad se ne koristi mozak, nagon ovladava :lol:

Al opet ako se razmislja o nagonu opet je tu nagon... :lol:

Znaci jedino ako se razmislja ispravno... da ne filozofiram sada...

Sve potice iz mozga....
 
Posto niko nije pozurio da otvori ovu temu,a deluje kao odlicna ideja....

Ovo je komplement teme : Psihologija zena-Sta zene zele zapravo?"

Gde cemo, nadam se, da iskristalisemo principe po kojima muskarci funkcionisu,
ono sto ih pokrece i dozivljaj musko-zenskog odnosa iz njihovog ugla...

Ne sumnjam da cemo iskristalisati i sve njihove mane:zper:
Ali zato su tu muskarci da nam pomognu u traganju:heart: i da nas razuvere svaki put kada pogresimo.

Mozda cemo na taj nacin da rascistimo neke dileme i olaksamo komunikaciju....
Evo..izvolite...

Jednostavno zelimo SEX,mislim ujutro,na podne i u vece,tako da 3x dnevno a onda da se sexamo cak i kad ne mozemo,mislim smoreni od sexa a vi zelite opet,tako da to je sve otprilike i da sta ocekujemo od zene,pa naravno dobar sex :).

Jednostavno je...:)
 
Pre neki dan prisustvovala sam jednoj...specifičnoj, sceni.
Jedan dečak koji emotivno (negativno) reaguje na nove mamine štikle.

Da li odnos sa majkom i doživljaj majke ima uticaja na kasniju percepciju celokupnog ženskog sveta i odnos prema istom?
Ima..odnos i doživljaj majke umnogome zabetoniraju prve slike ženskog svijeta uopšte i svi znamo bezbroj primjera od onih najbanalnijih("Majka je voljela cvijeće na stolu"..) pa do onih patoloških nakupnina edipalnih i teško nosivih..
 
...Faraonn zeli da ispoljavajuci sebe ne povrijedi nicije dostojanstvo i ne iritira nicijaq htjenja i ponasanja...zeli da se snadje sa kim pocne i tezeci uvijek prema sajedinjenju prema daljim i dalekim putokazima a, sve to u vidu neprisustva trpljenja i gutanja knedli...tesko Faraonn_u pada , kad se srete sa nekim i opet ide prema Putu koji mu je poznat i opet pogled nebu okrenut i traziti mora u sebi ako ima oko sebe nesporazum...Faraonn je osoba koja ne trazi mnogo a, pruza sve sto m o z e ...

To je , tako....
 

Back
Top