Немачки РWЕ улази у "Јужни ток"!!

daxt

Elita
Poruka
17.079
МОСКВА - Немачка енергетска групација RWE, један од акционара гасовода "Набуко", разматра са руским "Гаспромом" могућност да уђе у конкурентски пројекат "Јужни ток", саопштио је један неименовани извор из руског концерна.


Он је у изјави за Ројтерс рекао да је заменик председника управе "Гаспрома" Александар Медведев са руководиоцима RWE прошле седмице телефоном разговарао о могућном учешћу тог немачког концерна у пројекту гасовода "Јужни ток".


http://www.rtv.rs/sr_ci/evropa/nemacki-rwe-ulazi-u-juzni-tok_200293.html

gde su sada oni glupani koji ne veruju u Juzni tok?? kreteni:whistling:
 
koliko sam ja obavesten, proci ce pored zajecara

Jeste, evo sada sam video mapu :D Jeaaaa ! :per:

south_stream_europe_big_eng_final.jpg
 
МОСКВА - Немачка енергетска групација RWE, један од акционара гасовода "Набуко", разматра са руским "Гаспромом" могућност да уђе у конкурентски пројекат "Јужни ток", саопштио је један неименовани извор из руског концерна.


Он је у изјави за Ројтерс рекао да је заменик председника управе "Гаспрома" Александар Медведев са руководиоцима RWE прошле седмице телефоном разговарао о могућном учешћу тог немачког концерна у пројекту гасовода "Јужни ток".


http://www.rtv.rs/sr_ci/evropa/nemacki-rwe-ulazi-u-juzni-tok_200293.html

gde su sada oni glupani koji ne veruju u Juzni tok?? kreteni:whistling:

Odlično,napokon i postoji šansa da se taj gasovod završi,ništa bez Nemaca.:super:
 
Zajebavam se, naravno, ali je možda bolje da iskoristite izvore u Gamzigradskoj banji da grejete grad nego da kupujete gas?

Hm, jeste pametno razmisljanje ali ne moze se grad grejati od Gamzigradske banje, to je odmaraliste, mislim da nema kapaciteta.
Postoji jos jedno izvoriste, mislim cak i mnogo vece, Nikolicevo koje ce uskoro biti opremljeno za turizam.
Samo turizam :) Nema grejanja :cool:
 
Hm, jeste pametno razmisljanje ali ne moze se grad grejati od Gamzigradske banje, to je odmaraliste, mislim da nema kapaciteta.
Postoji jos jedno izvoriste, mislim cak i mnogo vece, Nikolicevo koje ce uskoro biti opremljeno za turizam.
Samo turizam :) Nema grejanja :cool:

Sve se može kad se hoće, ali niko neće da koptira te izvore, svugde curi termalna voda, a za turizam imate i bolje, ona Grza je čudo neviđeno, samo da se dogovorite sa Džigeranima.
 

Back
Top