Mondo - zvuci svetski

Z

zbunjeni

Gost
znate onaj vic kada covek odlazi u radnju na Kopaoniku da kupi razglednicu?
Dobar dan, trebam razglednicu Kopaonika.
Imamo! Kakvu zelite?
Pa razglednicu Kopa?!!!
Letnju ili Zimsku?
Pa Zimsku
Imamo! Kakvu zelite?
Zimsku razglednicu Kopaonika!
Sa stazama ili bez staza?
sa stazama....??
Imamo! Kakvu zelite?
Zimsku razglednicu Kopaonika sa stazama!
dnevnu ili nocnu?
ma da po danu.....
Imamo! Kakvu zelite?
U tom trenutku ulazi covek noseci nesto u rukama, prilazi trgovcu i kaze: e za ovakvo ***** sam trazio toalet papir!!!
-------------------------------------------------
sjajno napokon je i MTS napravio wap stranicu, i tamo ima svasta nesto(super).
Jedini je problem sto je toliko obimna da ti treba barem pet sest otvaranja stranica da bi dosao do neke informacije, ali to i nije takav problem ...., prosto covek treba da zna sta trazi .....
znaci : Zimska Razglednica Kopaonika sa stazama snimljena po danu, sa decom u pozadini po ceni od...., i nema problema, jos samo dva tri klika i tu ste nadomak zeljene informacije
--------------------------------------------------
problem je sto od uvodjenja ove usluge, cesto imam problema sa ucitavanjem drugih wap stranica (wap.b92.net, wap.livescore.com ) i nakon sto sam proverio na drugoj mrezi i na tagtag.com-u gde se te stranice otvaraju normalno, skoro da sam siguran da neko u MTS-u to radi namerno.
Prosto povremeno izblokira sve ostalo kako bi ljudi isli na Mondo.
--------------------------------------------------
Ako je ovo tacno, ne samo da je jadno i pateticno, nego zasluzuje i neku tuzbu! Mnoge stvari od uvodjenja GPRS i MMS trpe i cekaju da se nasi operateri dosete kako da naplate, kako da koriste "nove tehnologije", ....... (a nemoz' stisnut i pr'nut)
 
:cry: ma da, zatvaraju portove, blokiraju sajtove, krljaju se sa GPRS-om kao da je besplatan.
Alooo bre!!!
Ja placam po vasoj tarifi :twisted: , i necu da mi niko odredjuje sta cu da skidam i gde da surfujem :twisted: .

je.bi.te.se i vi i taj vas mondo
 
deki je malo nervozan?
objasni mi kako to da podesim telefon da uvek moze na sve sajtove .....
ako u jednom trenutku moze na mondo a ne na b92 (koji pri tome uredno radi na kompu i na drugoj mrezi) ne vidim da je to zbog podesavanja.
 
Naravno da nije do podešavanja. Uzgred, to im je najlakše a ujedno i najgluplje opravdanje. Jer nismo baš svi mi korisnici usluga MTS sisali vesla.

Ali, ima jedna druga stvar. Oni su toliko spori, inertni i nezainteresovani da čisto sumnjam da su to namerno uradili. Biće da je neko to slučajno, nemajući pojma šta radi. (... nahrani prasići i ne diraj dugmići ...) A što jedan lud zamrsi, sto mudrijeh ne mogu odmrsiti. A tamo mudrih nema, niti postoji želja da sve lepo funkcioniše.
 
ova tema je vec bila na e l i t e s e c u r i t y i posto se neko zalio korisnickom servisu mts-a rekli su mu da ce od nove godine moci da se normalno koristi wap i za sajtove osim monda, hehehe , ali ovo je zalosno :(
 
Milojko Vasic:
Naravno da nije do podešavanja. Uzgred, to im je najlakše a ujedno i najgluplje opravdanje. Jer nismo baš svi mi korisnici usluga MTS sisali vesla.

Ali, ima jedna druga stvar. Oni su toliko spori, inertni i nezainteresovani da čisto sumnjam da su to namerno uradili. Biće da je neko to slučajno, nemajući pojma šta radi. (... nahrani prasići i ne diraj dugmići ...) A što jedan lud zamrsi, sto mudrijeh ne mogu odmrsiti. A tamo mudrih nema, niti postoji želja da sve lepo funkcioniše.

ti kao da si zaposlen u MTS-u :D
 
deki78
ako ti se ne svidja idi kod Mobtela
tamo neces moci ni da se konektujes ....

Gost
da da kako da ne.

Ovako je bilo u Mađarskoj krajem devedesetih. Dva nacionalna operatera, ne zna se ko je od kojeg grđi. Nema ovo, nema ono ... Ne radi ovo, ne radi ono. Normalne usluge se ekstra naplaćivale ...
A onda je došao Vodafon ! Uveo ekstra usluge, po pristupačnim cenama, sve može, sve radi ! E, tad su se ona dva operatera uozbiljila.
 
Ko jos koristi WAP uopste? ;)

GPRS kod Telekoma sasvim fino radi (ali se fino i placa) od kako su poceli da naplacuju pa nema vise leach-eva... A WAP, to je proslost... Normalne strane na netu normalno rade preko GPRS-a i nisam nesto primetio da je blokiran ijedan port...
 
E nisam mogao da izdrzim da se ne javim na ovom postu!
Znaci u Srbiji ima toliko DEBILNOG naroda da je to jadno!
Pazi vamo DEKI78 i pojedini:podesavanja u telefonu sa tim nemaju nikakve veze,MTS to najverovatnije radi namerno a TI ocito radis u telekomu ili si enormno glup!Da,da tebi govorim...
Dalje,mobtel nije nista bolji (sto samo dokazuje koliko smo jadna zemlja) al barem ne blokiraju ostali saobracaj (nebitno dal je slucajno il namerno)...
I da dodam da je to verovatno telekomova osveta korisnicima jer smo zahvaljujuci njihovoj gluposti duuugo koristili free gprs na konto dz mms-a... (pomalo se zezam al mozda je i tacno)
I na kraju sorry za ruzne reci al pojedini bas preterase sa lupanjem! :evil:
 

Back
Top