Koliko jos misli da zivi?

dokle ces micune?

  • dugo jos

  • sve ce nas nadziveti

  • vampiri ne umiru


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ajlbgg.gif

Pazi, al' tema mu je glupa "do bola", a on na glupa pitanja ne odgovara.
 
Mićunović proslavio 80. rođendan
13. jul 2010. | 18:48 -> 22:22 | Izvor: B92, Beta
Beograd -- Demokratska stranka proslavila je večeras u Beogradu 80. rođendan svog nekadašnjeg predsednika i jednog od osnivača Dragoljuba Mićunovića.

Ортодоксни црвени бандити се сви од реда по свему угледају на свог идола злочинца Броза - прво су се као бунили против њега а ондаК чим мало заседну - ПОНАШАЈУ СЕ ИСТО... као да су бесмртни... тако да мислим да ће се веома трудити да мало претекне свог вођу...
 
Ортодоксни црвени бандити се сви од реда по свему угледају на свог идола злочинца Броза - прво су се као бунили против њега а ондаК чим мало заседну - ПОНАШАЈУ СЕ ИСТО... као да су бесмртни... тако да мислим да ће се веома трудити да мало претекне свог вођу...


ajlbgg.gif
 
Ортодоксни црвени бандити се сви од реда по свему угледају на свог идола злочинца Броза - прво су се као бунили против њега а ондаК чим мало заседну - ПОНАШАЈУ СЕ ИСТО... као да су бесмртни... тако да мислим да ће се веома трудити да мало претекне свог вођу...
Па управо си ти тај, који се, као, бори против комунаца.

Један од тих, лажних, антикомуниста...
:zper:
 
Па управо си ти тај, који се, као, бори против комунаца.

Један од тих, лажних, антикомуниста...
:zper:

Је л' ....хехехе... ти заборављаш да ја дуго памтим, тако да ЗНАМ ОД КОЈИХ СИ... а што се мене тиче све је лако проверљиво, ја сам из четничке породице(деда) И КОД НАС У ДИРЕКТНОМ СРОДСТВУ НЕМА КОМУЊАРА... МИ СМО ЗА КРАЉА И ОТАЏБИНУ... а ти? :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Је л' ....хехехе... ти заборављаш да ја дуго памтим, тако да ЗНАМ ОД КОЈИХ СИ... а што се мене тиче све је лако проверљиво, ја сам из четничке породице(деда) И КОД НАС У ДИРЕКТНОМ СРОДСТВУ НЕМА КОМУЊАРА... МИ СМО ЗА КРАЉА И ОТАЏБИНУ... а ти? :hahaha::hahaha::hahaha:
Знаш од којих сам, аха, баш...
:roll:
 
Цитат:
Оригинал поставио eremita
Је л' ....хехехе... ти заборављаш да ја дуго памтим, тако да ЗНАМ ОД КОЈИХ СИ... а што се мене тиче све је лако проверљиво, ја сам из четничке породице(деда) И КОД НАС У ДИРЕКТНОМ СРОДСТВУ НЕМА КОМУЊАРА... МИ СМО ЗА КРАЉА И ОТАЏБИНУ... а ти? :hahaha::hahaha::hahaha:

Знаш од којих сам, аха, баш...
:roll:

Па ево ти прилике да се изјасниш ако мислиш да ја не знам, зашто прескачеш одговор на моје питање? :per:

ЈА САМ ЗА ПРАВОСЛАВЉЕ, ЗА СРПСТВО, ЗА КРАЉА И ОТАЏБИНУ - А ТИ ???:hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top