UPOMOC !!!!!

mama23

Obećava
Poruka
70
Pre cetiri dana smo se vratili sa odmora i na terasi (zivimo u prizemlju) smo zatekli novu porodicu koja nam se uselila.Zamislite sliku macka sa tek progledalim macicima ukupno sedam komada. Vecali smo ja i moji ukucani i odlucili da ne mozemo da ih izbacimo napolje jer u naselju ima mnogo kucica.Dogovor je da ih zadrzimo jos mesec, dva dok malo ne porastu, a sta onda? Pomozite nam da ih udomimo. Preslatki su cetvoro belih, a troje sareni pa pogledajte i sami. Jos jednom molim za pomoc !!!!
 

Prilozi

  • IMG_4649.JPG
    IMG_4649.JPG
    100,2 KB · Pregleda: 49
  • IMG_4641.jpg
    IMG_4641.jpg
    86,6 KB · Pregleda: 50
Dobro ste postupili....udomljavanje ide sporo ali nekako ipak na kraju uspe....sad je letnja sezona i leti obično slabo ide...u jesen je već bolje.......

Malo mi je čudan broj mačića...imam utisak da je mačka prisvojila neke....nisam siguran....

Saveti za mačke
 
Puno Vam hvala, ja sam stvarno u soku, zamislite sedam malih maca. Prelepe su i verujem po boji da su svi njeni cak su i identicne velicine.Ljudi ja po ceo dan provodim na terasi sa njima gledam ih i strazarim kad moj macak dolazi da moze da se popenje na terasu i da udje u stan da jede, jer macka mu ne dozvoljava.
 

Back
Top