molim vas za pomoc

dejdzan

Početnik
Poruka
12
treba mi misljenje o mojoj situaciji.ui braku sam dve godine i desilo mi se da sam se zaljubio ali ne onako vec osecam da je to ta prava devojka o kojoj sam sanjao.naravno i ona je u braku sto nam predstavlja problem.na srecu i ona oseca isto prema meni.kada smo zajedno neznamo nista drugo nego samo o ljubavi.dnevno se cujemo po dvesta puta.veruj te mi ona je nesto posebno ne sto sam se zaljubio nego sto to i osecam u sebi kao i ona.voleo bih da cujem vase misljenje o tome. :?: :?: :?:
 
ja sam sprman kao i ona ali to neide bas lako posto imamo decu koju i ja i ona volimo podjednako spremni smo da tu odgovornost preuzmemo na sebe i uradimo sve sto je potrebno samo da budemo jedno pored drugog jer se jedino tada osecamo ispunjeno mislim da za mene ne postoji niko osim nje verujte mi nismo mi deca da se igramo sa ljubavlju
 
chokolada:
DellBoy-011:
goodday:
ma ok...zaljubicesh se opet, nije to nishta strashno..
:lol: :lol: :lol:
Nemoj da mi otimas smeh, taman ja htela da se smejem. :roll: :lol:

Vala bas. :shock:
Dobro bese dok nisi naglasio da imate decu....i ti , i ona....
To onda znaci da kao zreli ljudi ne treba da mislite samo na "ljubav" vec i na posledice koje ona moze prouzrokovati.

Frajeru, imas porodicu. :shock: Ajde, j*b*s zenu ali deca!!!
Nisu ona kriva....
 
Ne smejem se...Jos manje te ismejavam....Nemoj da si tako na kraj srca....

Samo....uvek sam u zivotu gledala da nekako drugima oko mene bude lepo...a ne samo meni....

Iskreno, nemam nista protiv toga da budete zajedno ali uradi to tako da niko ne pati...(mada je to malo verovatno)... :?
 
Ako te zena vara stvarno ti je lako odluciti.
Ako si to vec naumio zato
sto nevolis zenu onda uradi odma
jer jednog dana ces to uraditi.
Ako ne razmisljas o deci ni tada
ti nije tesko odluciti.
Ali sta ako ona ima tako los
brak pa zato te toliko voli.
Jesi li je pitao sta cete sa decom
ili ni jedno ne razmisljate o tome
samo zelite sex a to mozete i bez
razvoda.
Ma razmislices ti vec nesto pa javi
sta je bilo mi smo tu! :?
 

Back
Top