Da li imate lepa stopala? A sta kazu vasi muskarci?

Gospodar Prstenova

Početnik
Poruka
39
Danas sam video orla.
Bez krila ali cupavog.
Vise lesinara.
Ne, nije stvar u kljunu, nije stvar u frizuri.
nego u noktima!

Dugi manikirani nokti stvarno ulepsavaju ruke. Cine prste duzim, a ruke su ono sto muskarci vide.

Ljudi strah me je! Video sam duge manikirane nokte na nogama !!!
Dosla cura da iznajmi bajs. Naravno, rolere joj ne bi ni dali.
Mislim da to roznato tkivo gaji jos od osmog marta. Deluje okupano ali je jastreb.
Verovatno ne izlazi iz kuce, a kad izlazi prvo pocepa 2-3 para carapa, pa onda jedva udje u cipele 44.

Pustate li nokte na nogama ili izraslinu secete? Koliko kratko secete?

Odakle moda nesecenja izraslina na nogama?

Jel to uvek ruzno ili moze i da ne bude, da se, ne znam, namota?
 
ahahahahhahaha
tako isto u soku doso moj stari jednom i kaze mi, eriu upravo sam video neku sa ogromnim noktima na stopalima,toliko su bili ogromni da su virili iz sandala :eek: pita me sta je to i jel moderno il sta. ja reko nemam pojma,prvi put sad cujem od tebe :lol:

inace nokte i na rukama i na nogama secem do kraja, al posto su mi i ovako i onako izduzeni, nema ni potrebe da ih uzgajam da rastu :neutral: i mazem tamno bordo lakom na nogama. imam sad raspali palac na levoj nozi jer mi otpo nokat,ali je vec izrasto do pola i tako bas je bio gadan bez laka, onako zadebljo i zut :mrgreen: a posto idem leti bosa po kuci i ulici, malo su....prljavija neg zimi :lol:
 
Moja stopala su ok, nisu neka lepota, nisu ni uska, ni tanana. ali trudim se da ih redovno vodim na pedikir, ili ih sama sredjujem. Volim da lakiram nozne prste, najcesce u crveno. Ovih dana su me Geox sandale bukvalno izubijale, tako da imam i neke plihove na prstima:(
Skroz mi se ne svidja ideja pustanja noktiju na nogama, fuj. Nasla sam i sliku, i opet mi je ruzno, iako su negovani, nakiceni :mrgreen:
3859026575_ecf5234444.jpg
 
Moja stopala su ok, nisu neka lepota, nisu ni uska, ni tanana. ali trudim se da ih redovno vodim na pedikir, ili ih sama sredjujem. Volim da lakiram nozne prste, najcesce u crveno. Ovih dana su me Geox sandale bukvalno izubijale, tako da imam i neke plihove na prstima:(
Skroz mi se ne svidja ideja pustanja noktiju na nogama, fuj. Nasla sam i sliku, i opet mi je ruzno, iako su negovani, nakiceni :mrgreen:
3859026575_ecf5234444.jpg
ovo je odvratno :neutral:
 
moja su puna zuljeva i oguljene koze :cry:
danas nosim jedne cipele i one me zuljaju na peti,sutra moram da obujem neke sto me zuljaju na prstima dok ovo na peti prodje,i tako u krug
probala sam sa skupim cipelama,ista stvar,tako da ne vredi
zasto se zuljevi smatraju znakom neurednih stopala?
:neutral: Problem sa zuljevima nastaje kod lepse populacije u mladosti, sa prvom spoznajom mode dolazi do gresaka i posledica celog zivota. Kvalitetne cipele (nazalost su uvek i skupe cipele) odgovarajuce velicine su jedina mogucnost za trajno odrzavanje i posedovanje lepih stopala, zuljevi ostaju uvek prateci element "greha" mladosti koji prate zivot. Jednom dobijeni, lako se ponavljaju i ni dobre cipele vise ne mogu pomoci. Muskarci imaju pretezno opusteni stav prema modi (posebno cipela) i ostaju postedjeni takvih pojava.
 
jel i ti gajis izvesnu netrpeljivost prema tom delu ljudskog tela:mrgreen:

Ali ne prema svojim jer su toliko savršena da ne mogu da prestanem da ih mazim, sisam...Neg nešto ne volim tudja stopala...da, prilično ne volim da me dodiruju tudja stopala, šta znam, neka fobija šta li...Nego tema mi bzvz u suštini, sad treba da opisujemo svoja stopala, dal su sa ili bez žuljeva, čukljevima... Nije mi nešto primamljivo moram priznati.
 
Ali ne prema svojim jer su toliko savršena da ne mogu da prestanem da ih mazim, sisam...Neg nešto ne volim tudja stopala...da, prilično ne volim da me dodiruju tudja stopala, šta znam, neka fobija šta li...Nego tema mi bzvz u suštini, sad treba da opisujemo svoja stopala, dal su sa ili bez žuljeva, čukljevima... Nije mi nešto primamljivo moram priznati.

ovo mazenje nekako i razumem, ali sisanje:think::mrgreen:
ja ne ljubim ni svoja preterano, a tudja da ne govorim, ubedljivo najruzniji deo tela i bas ne volim da vidim duge nokte i gel na noznim prstima/noktima:sad2:
 

Back
Top