JELENA ;)

snaja88

Veoma poznat
Poruka
11.260
Evo vam temice 8) . Gledala sam seriju pa moze da se gleda kad nema nista, al bas je glupo onio mladi samo glumataju bas su amateri.A repriza je u 8 valjda za babe da ne zaborave :wink:
 
Serija je baš smešna...
37.gif
 
snaja88:
Evo vam temice 8) . Gledala sam seriju pa moze da se gleda kad nema nista, al bas je glupo onio mladi samo glumataju bas su amateri.A repriza je u 8 valjda za babe da ne zaborave :wink:

Ajde sto mladi ne umeju da glume nego su ovi stariji i iskusni razocarali.Ovaj lik sto glumi onog glavnog biznismena je toliko neuberljiv da je to smesno.Ja se smejala hrvatskoj verziji a nasa jos gora....
 
[/quote]Ajde sto mladi ne umeju da glume nego su ovi stariji i iskusni razocarali.Ovaj lik sto glumi onog glavnog biznismena je toliko neuberljiv da je to smesno.Ja se smejala hrvatskoj verziji a nasa jos gora....[/quote]

Potpuno si u pravu! Kao da se trude da imitiraju glumce iz originalnih latinoamerickih serija i glume ocaj bozji! Obratite paznju samo na Infrana Mensura kome pola holivuda moze samo kapu da skine, ili na Ruzicu Sokic, koja se jos nekako i drzi!
 
Ajde sto mladi ne umeju da glume nego su ovi stariji i iskusni razocarali.Ovaj lik sto glumi onog glavnog biznismena je toliko neuberljiv da je to smesno.Ja se smejala hrvatskoj verziji a nasa jos gora....[/quote]

Potpuno si u pravu! Kao da se trude da imitiraju glumce iz originalnih latinoamerickih serija i glume ocaj bozji! Obratite paznju samo na Infrana Mensura kome pola holivuda moze samo kapu da skine, ili na Ruzicu Sokic, koja se jos nekako i drzi![/quote]

E bas to!Oni su karakterni i ozbiljni glumci koji mogu da iznesu drame i mmnogo teze uloge ,ovo glumatanje im uopste ne prilici.Problem je u tome sto takav tip serija jednostavno ne prilici nasem mentalitetu i nacinu zivota.A najvise me u seriji nervira ona sto glumi Mensurovu ljubavnicu...ona blondika kako se zove nemam pojma......covece ne mogu da gledam koliko se prenemaze.Odgledala sam prve dve epizode i stavljam tacku.
 
[quote="wild_childA najvise me u seriji nervira ona sto glumi Mensurovu ljubavnicu...ona blondika kako se zove nemam pojma......covece ne mogu da gledam koliko se prenemaze.[/quote]

Ona je zena Infranu u privatnom zivotu.Strasno zar ne? :twisted:
 
Mare:
Hehehe, kad bi bilo tako, pa kako nam ne prilice kada na svakom kanalu imas te serije. Da ih ne gledamo ne bi ih ni pustali. Tuzno je to, ali istinito...

To nije isto... Latino serije su jedno, a domaći plagijati su drugo. Od domaćih glumaca narod očekuje drugačije stvari.
 
alien:
Mare:
Hehehe, kad bi bilo tako, pa kako nam ne prilice kada na svakom kanalu imas te serije. Da ih ne gledamo ne bi ih ni pustali. Tuzno je to, ali istinito...

To nije isto... Latino serije su jedno, a domaći plagijati su drugo. Od domaćih glumaca narod očekuje drugačije stvari.
Ne slazem se, jer da bi bio sposoban da glumis u spanskoj seriji ili u plagijatu spanske serije dovoljno je da imas IQ veci od 20!
 
Negativno :arrow: 1.Dusan Zrnic peva naslovnu numeru :twisted:
2.Irfan Mensur ocajno glumi(sto se i za vecinu ostalih moze reci,ali me on bas posebno nervira)
3.Bilbordi po gradu tipa 'Zasto se Vuk vratio?'
4.Odbrojavanje do pocetka prve epizode i specijal u petak
Pozitivno
:arrow: 1.Bar ne uvozimo serije od Hrvata!
 

Back
Top