Slike skola

doc.smash

Domaćin
Poruka
4.206
Koliko god da je sada toplo,posto je leto,ipak cu otvoriti ovu temu.Ovde mozete postaviti sliku edenske(ili zatvorske :eek: )skolske ustanove u koju idete ili u kojoj radite.
Ja cu prvi poceli.Ovo je gimnazija Svetozar Markovic u Subotici


19367056.jpg
 
evo moje :D - Prva ekonomska skola Beograd
04%20Prva%20ekonomska%20skola.jpg

Prvobitno (u kraljevini Jugoslaviji) bila je Trgovacka akademija. Jedno vreme je nosila ime "Vladimir Peric Valter",ali je 1994. posle pada Jugoslavije dobila danasnje ime. Inace nalazi se u centru Beograda kod Trga Republike.
 
Moja bivša osnovna škola:
n5981734786_7360.jpg


Moja bivša srednja škola:
skola144.jpg


Moj bivši fakultet:
bioloski.jpg


I to su jedine slike koje sam uspeo da nađem na netu, dobro da je i njih bilo :eek::hahaha:
 
:bye: Ustvari zaboravio sam na moju PRVU osnovnu školu, gde se sada nalazi bolnica za bolesti zavisnosti
nas dečicu su preselili u onu veću školu

To su ove kućice sa crvenim krovom iza drveća
10258104.jpg
 
Na prvoj slici je OS"Zmaj Jova Jovanovic", a na ostale tri Medicinska skola Zvezdara......................
 

Prilozi

  • da.jpg
    da.jpg
    27,9 KB · Pregleda: 10
  • Medicinska Zvezdara.jpg
    Medicinska Zvezdara.jpg
    55,7 KB · Pregleda: 9
  • skola med.jpg
    skola med.jpg
    48,2 KB · Pregleda: 8
  • jos.jpg
    jos.jpg
    39,2 KB · Pregleda: 11
Da... mala škola je bila bukvalno iz 19. veka (sa skamijama zakucanim u pod, starom računaljkom, starinskom peći kojom smo se grejali, dve-tri sobice i hodničić, u dvorištu je bila baraka ispred koje smo stajali u redu da dobijemo užinu). Kad smo prešli u novu, tek završenu, školu, izgledala nam je kao svemirski brod - široki hodnici, stepenice svuda, milion učionica, WC veličine bivše škole- možeš da se izgubiš u njemu, klupe se pomeraju, biblioteka kao tri sobe prepuna knjiga (nasleđenih od škole Ivan Mažuranić).
 
Poslednja izmena:

Back
Top