pravilno postavljena tema???

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624

prvih tredesetak sekundi ide prevod onog sto je receno na srpskom jeziku. zatim ide govor spikera koji kaze....
pozivom na linc i i na vredjanje od strane nekih nacionalista na slavlju u gazimestanu,gde se okupilo oko 1500 srba obelezena je godisnjica vidovdana i izgubljene kosovske bitke upravo na teritoriji kosova.
onda ide korektan govor crkvenog poglavara [kako se vec zove], zatim govor onog srbina i kratka napomena o vandalizmu prema novinarskom autu. zatim napomena da je uz zvuke cetnickih pesama zapaljena zastava, na desetak km. od pristine
nabrajanje prisutnih gostiju, ambasador rusije u BG, ministra za kosovo G. B.
onda ide prevod "parola" koje se cuju
zatim ponovo o autu, uz napomenu da osim pretnji, moglo se videti i.... doope jedne prisutne osobe, uz parolu da je "kosovo srce srbije" to je negde oko 2:30 uz napoemnu da se sve ovo zbilo na korak od policije kosova koja nije ni jednom intervenisala.... nakon svih tih provokacija, srbi se udaljavaju kao da se nista nije desilo. za kraj komentator pravi neku paralelu, koju ne bi ste razumeli...
mozda su neki zaboravili, ali ja sam otvorio temu o ovome istog dana, ali posto nisam imao link, tema je zatvorena.
mislim da sam na onoj temi rekao, neko je ili previse hrabar, ili lood. mada je dobro da je sve proslo bez incidenata.
 
15fp0kw.gif
 

Back
Top