Redžepi: Tadić da se ne meša u kosovska pitanja

SQUID

Elita
Banovan
Poruka
15.397
Redžepi: Tadić da se ne meša u kosovska pitanja

Ministar unutrašnjih poslova Bajram Redžepi poručio je predsedniku Republike Srbije Borisu Tadiću da gleda svoja posla i da se ne meša u kosovska pitanja, piše danas prištinska štampa.
Redžepi najavio skoro pozicioniranje specijalnih snaga na severu Kosova

Tadić je prošle nedelje ocenio da je Redžepi zapretio ratom kada je izjavio da će poslati jedinice specijalne policije u severni deo Kosovske Mitrovice. Više o tome možete pročitati u posebnoj vesti.

Redžepi je rekao da, bez obzira na Tadićevu izjavu, neće odustati od uspostavljanja vladavine zakona na severu Kosova i da će pripadnici kosovske policije uskoro ući na to područje, radi hapšenja kriminalaca i uspostavljanja vladavine prava.

"Ne šaljem jedinice specijalne policije u Kragujevac, niti u bilo koji drugi srpski grad, već na teritoriju države Kosovo", rekao je Redžepi.


http://www.blic.rs/Vesti/Politika/197962/Redzepi-Tadic-da-se-ne-mesa-u-kosovska-pitanja


Sad kad mu Institucija odgovori.:per:
 
Ne brini se, ja cu te cuvati :D

Ха, само се ви спрдајте, али на нови рат све упућује, у следећих 10 до 15 година барем у Босни једноставно мора доћи до рата, а ми Срби само треба да наставимо путем толеранције и извињења, далеко ће мо да догурамо. Ми још уништавамо војску, уместо да је јачамо, коштаће нас то, ако се не опаметимо.
 
Ја колико видим Тадић се и не меша у политику јужне српске покрајине.То што се свремена на време појави у јавности са некаквом осудом и позивом на мир,демократију и сл,нико не схвата за озбиљно.а и само то појављивање представља максимум његовог деловања.
Својом пасивношћу по питању јужне српске покрајине и непредузимању ништа по питању заштите становништва у њој сам себи,односно Србији је задао ауто гол а становништво које доле борави ставио пред свршен чин.Уместо да све дипломатске активности усмери ка постизању онога што је гарантовано резолуцијом 1244 УН-а он се дао у осуде а и сам зна да тиме не постиже апсолутно ништа корисно,чак напротив тиме наноси немерљиву штету држави која се огледа у континуираном притиску шиптарских снага да протера и оно мало неалбанског живља из северног дела покрајине и уједно са тиме у очима грађана се приказује као апсолутно немоћан или невољан да ишта предузме.И после се чуди када се деси ово што се десило.
 
Ха, само се ви спрдајте, али на нови рат све упућује, у следећих 10 до 15 година барем у Босни једноставно мора доћи до рата, а ми Срби само треба да наставимо путем толеранције и извињења, далеко ће мо да догурамо. Ми још уништавамо војску, уместо да је јачамо, коштаће нас то, ако се не опаметимо.

ma je se samo sa zezam sa curom.
Inace, ja znam da ce biti rata, to pricam vec 2-3 godine
 
Ха, само се ви спрдајте, али на нови рат све упућује, у следећих 10 до 15 година барем у Босни једноставно мора доћи до рата, а ми Срби само треба да наставимо путем толеранције и извињења, далеко ће мо да догурамо. Ми још уништавамо војску, уместо да је јачамо, коштаће нас то, ако се не опаметимо.

S ovakvim stanjem u vojsci, okolne drzave moci ce da nas pokore lovackim udruzenjima...
Dovoljna je sacica lovaca da pobije ili zarobi ove nase "vojnike" u starackim domovima...
 
Bice rata bice rata!

И да га буде поједина господа су се побринула за то да Србија остане без војске.Тако да ако дође до рата а како ствари стоје и та могућност није искључена прво што ћемо морати да предузмемо то је да поново оформимо војску,а тај процес може трајати годинама.
 
И да га буде поједина господа су се побринула за то да Србија остане без војске.Тако да ако дође до рата а како ствари стоје и та могућност није искључена прво што ћемо морати да предузмемо то је да поново оформимо војску,а тај процес може трајати годинама.

Ne brini se, u senci postoji ljudi koji su sposobni da oforme vojsku za mesec dana.
 

Back
Top