Policija Srbije .............

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Срамота! Па докле више,зар српски живот тако мало вреди за ове демонократе, демони то су они, стока, да ми је један митраљез и чланови владе испред мене, не бих оклевао ни секунде, докле ће више да нам забијају нож у леђа нама Србима преко Дрине, знају ли они каву штету нам наносе и да својим потезима призивају нови рат за који сам сада сигуран да ће се десити у неких наредних 15 година.

Осетиће они једног дана гнев српског народа уверен сам у то. Платиће главом за све издајничке потезе које су до сада повлачили и које ће тек повући.
 
zabranila gradjanima Srbije da predju granicu i odu na pomen srpskim zrtvama u Bratunac.

Sad cuo tu vest. Uzas!!!!!!!!!

Питам се одакле полицији право да некоме забрани напуштање земље,осим ако се не ради о лицу под истрагом ?
Да ли је издато неко саопштење поводом случаја и да ли је наведен разлог забране преласка границе ?
 
i u cemu se razlikuje postupanje policije danas i u vreme milosevica..???
zar sadasnje demokrate nisu za to vreme tvrdili da je diktatura...>>>??? a ovo sad je valjda demokratija....kad ****** oce paradu policija ih stiti...kad zene u crnom blate srbiju...policija ih stiti...kad srbi hoce da organizuju protest i covek razvije zastavu srbije u sred beograda---bude uhapsen....pa ja opet pitam---jel beograd srpski grad..???
 
i u cemu se razlikuje postupanje policije danas i u vreme milosevica..???
zar sadasnje demokrate nisu za to vreme tvrdili da je diktatura...>>>??? a ovo sad je valjda demokratija....kad ****** oce paradu policija ih stiti...kad zene u crnom blate srbiju...policija ih stiti...kad srbi hoce da organizuju protest i covek razvije zastavu srbije u sred beograda---bude uhapsen....pa ja opet pitam---jel beograd srpski grad..???

Beograd je jugoslovenski grad :D
 
i u cemu se razlikuje postupanje policije danas i u vreme milosevica..???
zar sadasnje demokrate nisu za to vreme tvrdili da je diktatura...>>>??? a ovo sad je valjda demokratija....kad ****** oce paradu policija ih stiti...kad zene u crnom blate srbiju...policija ih stiti...kad srbi hoce da organizuju protest i covek razvije zastavu srbije u sred beograda---bude uhapsen....pa ja opet pitam---jel beograd srpski grad..???

..jeste..i to glavni...:D...
 
zabranila gradjanima Srbije da predju granicu i odu na pomen srpskim zrtvama u Bratunac.

Sad cuo tu vest. Uzas!!!!!!!!!

pa ovo je najcrnji fasizam ovde na vlasti.

ne samo da tadiceva kvislinska vlast brani ljudima da obelezavaju datume srpskih pobeda i hapsi one koji to zele da urade , vec nam ne dozvoljava da obelezimo stradanje svojeg naroda i ogranicava nam slobodu kretanja.

SRECNA NOVA 1948!
 
..jeste..i to glavni...:D...
Београд је град у коме живи највише српских родољуба, тако да бих рекао да је Београд највећи српски град. Никако не треба мешати нацистичку власт ДС са поштеним и честитим Београђанима. Уосталом, не влада ДС само у Београду, већ и у многим градовима у Централној Србији, рецимо Неготину, Косјерићу итд..

@tema

Од антисрпских екстреемиста из ДС ме ништа не чуди. Једино што је ново јесте то што свој аутошовинизам више не прикривају.
 
Уз претње полиције, сви окупљени припадници СНП 1389 су се разишли осим Игора Маринковића, који је појео сладолед у корнету, а затим истакао заставу Републике Србије, која му је затим одузета од стране "снага безбедности", а сам Маринковић, активиста СНП 1389, је убрзо и ухапшен. После привођења у полицијску станицу Стари Град одведен је пред истог истражног судију као и Миша Вацић, који је био приведен 20. септембра због истог кривичног дела, забране одржавања организованог скупа, уз присуство истих сведока као и код Мише Вацића. Одређен му је затвор од 15 дана и одмах је упућен на издржавање казне. Нејасно је да ли је оптужница подигнута и због сладоледа или због истицања заставе Републике Србије у њеном главном граду.

Акција је затим, на симболичан начин, одржана у једној шуми у центру Београда, далеко од радозналих погледа корумпираних припадника МУП-а.




15 dana robije za isticanje srpske zastave ahahhahhahahaaa
 
Београд је град у коме живи највише српских родољуба, тако да бих рекао да је Београд највећи српски град. Никако не треба мешати нацистичку власт ДС са поштеним и честитим Београђанима. Уосталом, не влада ДС само у Београду, већ и у многим градовима у Централној Србији, рецимо Неготину, Косјерићу итд..

@tema

Од антисрпских екстреемиста из ДС ме ништа не чуди. Једино што је ново јесте то што свој аутошовинизам више не прикривају.

Па боље би било да је ДС нацистичка странка, у том случају би Српска нација и држава биле на апсолутном првом месту, болело би нас уво за разним Сребреницама, Капијама, Корићанским стијенама,... Били би НЕЗАВИСНИ, а не марионетска држава као сада, не би било фонда за хуманитарно право, курвии у црном,...

Овако, ДС је америчка странка, која изгледа жели да уведе анархију у Србију јер свако ради шта хоће, затворске казне су све мање, наркомани, педери и остали желе слободно да дефилују улицама, силовање малолетне деце је свакодневница,...
 
Poslednja izmena:
i u cemu se razlikuje postupanje policije danas i u vreme milosevica..???
zar sadasnje demokrate nisu za to vreme tvrdili da je diktatura...>>>??? a ovo sad je valjda demokratija....kad ****** oce paradu policija ih stiti...kad zene u crnom blate srbiju...policija ih stiti...kad srbi hoce da organizuju protest i covek razvije zastavu srbije u sred beograda---bude uhapsen....pa ja opet pitam---jel beograd srpski grad..???

Није проблем у Београду иста ситуација би била и да је главни град Ниш,Нови Сад,Крушевац...Проблем је у квалитету људи који су на власти а који су васпоставили систем у којем се једино Србима ускраћују законом загарантована права.Још увек се сећам момка којег је полиција привела зато што је на Тргу Републике читао молитву !?
Можда не би било лоше основати неку НВО за заштиту права Срба у Србији.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top