Лоше стране EXIT фестивала

Налазим се на око 4600м удаљености од Петроварадина.
Предпрошле ноћи је бука са EXIT-а била толика да су ми се прозори тресли у стану а деца будила због буке.
Децу желим да водим на Штранд али не могу јер се лично грозим свих оних пијаних и дрогираних ликова који свуда тумарају и спавају ових дана.
 
Drogirani i pijani klinci su bas kul , a osim ovog upravo zavrsenog koji sam bojkotovao , bio sam na svih prethodiih deset i nisam nijednom video razbacane spriceve i kondome ,a to sto je 4 dana malo veca buka u gradu to se moze preziveti . Jedini problem sa EXIT-om je u tome sto su karte preskupe za posetioce iz Srbije i to organizatori prave od toga unosan biznis , sto samo po sebi ne bi bilo nista lose i strasno da rade na trzsisnim principima kao pivatni projekat pa ko hoce da plati nek ide , ko nece ne mora . Al je stvar u tome sto skoro polovina budzeta festivala dolazi od grada , pokrajne i republike , kao i nekih javnih preduzeca u drzavnom vlasnistvu , dakle gradjani Srbije iz budzeta fnansiraju neciji unosan privatan biznis i moraju jos da placaju preskupe karte za ono sto su i oni vec posredno platili .
 
guzva, prljavstina, spricevi razbacani okolo tvrdjave, kao i kondomi, alkoholisani i drogirani klinci..Novi Sad je zrtva sopstvenog dogadjaja, politicari zadovoljno trljaju ruke, deca nam se truju, ako nam je to turizam, da se ovde stranci izivljavaju, izem ti sve onda..:rtfm:

Iskreno videla sam vise nasih omladinaca koji se izivljavaju nego stranaca.
Mada mi nije jasno sta potpada pod to izivljavanje.
Ne vidim da nam je grad vandalizovan i osakacen.
Smece ce se pokupiti u sledecih par dana i to je to.

A ta "nasa deca koja se truju" se sigurno ne truju zato sto se Exit odrzava. Ili da preciziram, ti koji se truju truju se sa Exitom ili bez njega.

Kamo srece da je vise takvih manifestacija tipa Exita.

Istina je da zbog ovoga treba pojacati paznju i odrzavanje Tvrdjave, tu se slazem sa Limunom.
 
Drogirani i pijani klinci su bas kul , a osim ovog upravo zavrsenog koji sam bojkotovao , bio sam na svih prethodiih deset i nisam nijednom video razbacane spriceve i kondome ,a to sto je 4 dana malo veca buka u gradu to se moze preziveti . Jedini problem sa EXIT-om je u tome sto su karte preskupe za posetioce iz Srbije i to organizatori prave od toga unosan biznis , sto samo po sebi ne bi bilo nista lose i strasno da rade na trzsisnim principima kao pivatni projekat pa ko hoce da plati nek ide , ko nece ne mora . Al je stvar u tome sto skoro polovina budzeta festivala dolazi od grada , pokrajne i republike , kao i nekih javnih preduzeca u drzavnom vlasnistvu , dakle gradjani Srbije iz budzeta fnansiraju neciji unosan privatan biznis i moraju jos da placaju preskupe karte za ono sto su i oni vec posredno platili .

Tako je.
Spricevi i kondomi su bla bla truch.
 
I sam sam bio ove godine na Exitu i nervira me odnos ljudi prema svemu oko njih!Stranci se bahate i to mnogo,LSD-ja i koke na dens areni kolko oces,a bogme ni nasi ne zaostaju puno za stracima!A kad se vracam kod burzera da spavam,,kad vidim ono pobacano smece,Laza telecki sva lezi u bljuvotini,uzas!Jedino lepo su dve Crnogorke koje sam upoznao!
 
Tako je.
Spricevi i kondomi su bla bla truch.
Da bre , vise spriceva , kurtona i kesi od lepka vidim u jednoj " prosecnoj " setnji Limanskim parkom, nego sto sam video za 10 godina Exita na tvdjavi , jos dok je bio neosvatljen da i ne govorim , a onda kao exit truje decu... :roll:
I sam sam bio ove godine na Exitu i nervira me odnos ljudi prema svemu oko njih!Stranci se bahate i to mnogo,LSD-ja i koke na dens areni kolko oces,a bogme ni nasi ne zaostaju puno za stracima!A kad se vracam kod burzera da spavam,,kad vidim ono pobacano smece,Laza telecki sva lezi u bljuvotini,uzas!Jedino lepo su dve Crnogorke koje sam upoznao!
Pa kakav bi to bio festival bez esida i ostalih rekvizita , sta treba da se brukamo pred celim svetom ? :mrgreen: A sto se tice Laze Teleckog i Porte prodji tuda kada hoces u vreme kada nije exit , u rano nedeljno jutro i videces da je potpuno isto zapisana , zatrpana djubretom i izbljuvana .
 
Poslednja izmena:
Питање ове теме је "Лоше стране EXIT фестивала" а овде неки похрлили да га хвале???
Промашили сте тему. Ајде признајте на чему сте били кад сте писали постове? :think:

Чињеница је да се EXIT фестивал одржава на погрешном месту.
Волео бих да ми неко каже где се још на свету влада неке државе тако деструктивно понаша дозвољавајући такво иживљавање на својим историјским споменицима.
Дозволити толико великом броју људи да раде шта хоће на тврђави а при томе је "бомбардовати" са 1xx децибела на онолико места колико има бина. :dash:
Шта ће нама новац који доносе наше и светске барабе кад је штета коју изазивају непроцењива.
Колико ће још EXIT фестивала тврђава моћи да издржи?

Ваше "одбране" EXIT фестивала се заснивају на: "деца се дрогирају и пију и без EXIT-а", "град је прљав и без EXIT-а", "могу ови наши то све брзо да очисте"??? Да ли то оправдава такво понашање за време EXIT-а???:dontunderstand:

Смеће се брзо и редовно чисти зато нисте видели кондоме и шприцеве.
Тих неколико дана се у граду појави пуно младих који својим изгледом и одевањем код мене изазивају у исто време сажаљење и одвратност.
 
Da vidimo rezime - zapoceo si " objektivnu" temu na kojoj je cilj da "svako da svoje misljenje" a zavrsio si sa

Тих неколико дана се у граду појави пуно младих који својим изгледом и одевањем код мене изазивају у исто време сажаљење и одвратност.

I bez citanja ostatka tvojih postova i prosecno inteligentnom bi bilo jasno da svi argumenti padaju u vodu pred jednom jedinom cinjenicom - a to je tvoje nepoznavanje realne situacije zatim jedna uzasna uzasna generalizacija i stereotipi .
Sva ta naklapanja, kondomi, ostecenje tvrdjave, tralala mjau mjau sve proizilazi samo iz tvoje odvratnosti prema onome sto "Ti mislis da Exit jeste' i kao takav nacices i najgluplji izgovor da pljunes po ovom festivalu.
I za sve ce biti kriv Exit i ti prokleti stranci.

A zatim si nonsalantno i " vrloo objektivno" isprozivao sve ljude koji su SLUCAJNO se usudili da iznesu misljenje suprotno tvom.
I to na jedan tako klinacki i mizeran nacin ,sudeci o njima kao ljudima na osnovu nadimka.
Zapravo isto kao sto klincima na Exitu sudis na osnovu njihovog oblacenja.


Pametnom dosta druze zaista...ne dosta vec previse....a diskusiju mozes okaciti macku o rep.
 
Poslednja izmena:
Добро, изнела си своје мишљење и поштујем га.
Волео бих ако хоћеш да ми одговориш бар на:
Волео бих да ми неко каже где се још на свету влада неке државе тако деструктивно понаша дозвољавајући такво иживљавање на својим историјским споменицима.
 
Ne vidim zasto bih ti na to morala odgovoriti kada sam jos u svom prvom postu na ovom temi rekla da smatram da je jedino lose to sto se ostecuje Tvrdjava te da bi drzava morala pojacati sredstva za odrzavanje.

Misljenje sam iznela ali ga ne postujes.

Da ti odgovorim bar na?
Mislis isto tako kao sto si ti na

A ta "nasa deca koja se truju" se sigurno ne truju zato sto se Exit odrzava. Ili da preciziram, ti koji se truju truju se sa Exitom ili bez njega.
Da bre , vise spriceva , kurtona i kesi od lepka vidim u jednoj " prosecnoj " setnji Limanskim parkom, nego sto sam video za 10 godina Exita na tvdjavi , jos dok je bio neosvatljen da i ne govorim

I na sve ostale postove koji vrlo argumentovano pokazuju da je tuzna realnost Srbije da drogu, kondome i spriceve i povracke mozes videti svaki dan, u bilo kom parku...nije Exit to doneo sa sobom kao neku novotariju.
To je realnost Srbije.
Uglavnom vidi sad pogubih tok misli....treba da ti odgovorim kao sto si Ti odgovorio?
Ваше "одбране" EXIT фестивала се заснивају на: "деца се дрогирају и пију и без EXIT-а", "град је прљав и без EXIT-а", "могу ови наши то све брзо да очисте"???

Da pojasnim, nisi nista odgovorio i vrlo elegantno si proklizao kroz sve kontrargumente i nastavio da guras svoje stereotipe.

Necu ti odgovoriti jer uopste ne poznajem svetske festivale sem mozda 3,4 najveca.
Ali ako malo proguglas ne brini se, nacices bar dva ,tri.

Ne bih ti odgovorila sve i da znam jer smatram da si jako ruzno i nepristojno reagovao od starta .
 
Poslednja izmena:
Ne vidim zasto bih ti na to morala odgovoriti kada sam jos u svom prvom postu na ovom temi rekla da smatram da je jedino lose to sto se ostecuje Tvrdjava te da bi drzava morala pojacati sredstva za odrzavanje.
Извини, промакао ми је тај твој пост. :rumenko:

Циљ теме је да се износе лоше стране EXIT фестивала уколико их видите или уколико сте их доживели.
Свако има своје мишљење о томе.
Расправа (а поготову убеђивање) о томе зашто је добар или зашто је лош не води никуда. То се јасно види из претходних неколико постова. Ткве "излете" нећу више правити.
 
Питање ове теме је "Лоше стране EXIT фестивала" а овде неки похрлили да га хвале???
Промашили сте тему. Ајде признајте на чему сте били кад сте писали постове? :think:



Смеће се брзо и редовно чисти зато нисте видели кондоме и шприцеве.
Тих неколико дана се у граду појави пуно младих који својим изгледом и одевањем код мене изазивају у исто време сажаљење и одвратност.
Na manastirki i tigrokolu ,sto pitas ? :D
A sto se tice poslednje recenice u potpunosti te razumem, jer sam siguran da ti je kao nekome koji svojim izgledom zraci i pleni na sve strane, veoma tesko i mucno da gledas te inferiorne spodobe koje nisu ni prineti tebi tako savrsenom ,tuzno je to kaj ne ? :sad2:
 
Poslednja izmena:
Pankeraj,pankeraj,a mozda si video i mene!!!
Нисам мислио конкретно на панкере него у глобалу. Они који иду на EXIT облаче се онако као "што си екстравагантнији то си више кул". Чак и они који на обичне концерте иду да кажем "нормално" улажу додатне напоре да би били кул, бар они које знам.
 

Back
Top