sta ciniti....

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
:(....moja najbolja drugarica nasla je tipa i otpocela zivot sa njim...zelela je muskarca u odelu a dobila klinca u patikama....ocajna glava cini ocajne poteze, prvi koji je naisao posle dugo godina, a hteo je vezu, ona je pristala....uselila ga je u roditeljsku kucu a da roditeljima nista nije rekla unapred...prijateljima nije rekla nedeljama da zivi sa njim....izbacila je svoje stare prijatelje iz zivota, i ma koliko se trudimo, nece da bude bliska sa nama....prihvatili smo i njega, pustili i nju da se konsoliduje, pristala sam da budem kuma na jesen ali ona nas i dalje ignorise....problem je sto me je on nasao na fejsu i poceo da se nabacuje...osecam se kao polivena kantom go.vana....nisam bliska sa njom da joj to kazem, njega ignorisem ali da budem kuma i dalje stoji.....:dash:....nisam pametna.....
 
cuti i pusti je da misli da joj je odlicno. cim iskrsnu problemi odmah ce Vas sve potraziti kao rame za plakanje....ako je slepa i to joj je super neka je...zivi svoj zivot, sami biamo da li uzivamo ili mislimo da uzivamo

:cmok: a ti se ne sekiraj, ljudi se menjaju i cesto nas te promene iznenade.
 
cuti i pusti je da misli da joj je odlicno. cim iskrsnu problemi odmah ce Vas sve potraziti kao rame za plakanje....ako je slepa i to joj je super neka je...zivi svoj zivot, sami biamo da li uzivamo ili mislimo da uzivamo

:cmok: a ti se ne sekiraj, ljudi se menjaju i cesto nas te promene iznenade.

:) moram da iskuliram situaciju....znam
 
pa sacuvaj to nabacivanje i pokazi joj..al stvarno ne znam ko je gori u takvim promenama muskarci ili zene..i da se opamete nisu za prijatelje tako napouzdani i ne svoji

pa ne mogu nekako....stvarno ne mogu....jer ona je slepa pred ocima....a znam da sam je izgubila, to mi je jasno....jer, suvise je vremena proslo koliko nas ignorise....
 
verovatno kao tinejdzerka sada "gradi" osnovu pa je sva "u vezi" i zaboravlja da je zivot i biti svoj i imati prijatelje i posvetiti im paznju. a dzukac sto te cima hmmm pazi ovu teoriju mozda ona i zna da te je on cimnuo da vidi kolika mu je "trzisna cena" :d nikad se ne zna da li joj je napunio glavu "kakve su ti drugarice" sad ces da vidis dodji na fb :lol:

ma bice sve ok

KUMO IZGORE TI ZAVESA :mrgreen:
 
Kako god da okrenes,na tebi ce se ionako slomiti sve.Ima da izvuces deblji kraj.:(Ako kazes, ona ce se naljutiti i dovidjenja prijateljstvo. Ako ne kazes, a ona sutra dozna da si znala, opet ce se naljutiti sto si precutala i pustila je da se uda, za takvog coveka..kao Tamni vilajet,kajaces se svakako.Ja obozavam one svoje malobrojne prijatelje,i da je to moja prijateljica,ja bih rekla iskreno.Ako je i ona normalna,pa i tebi zeli najbolje,verujem da bi svaka zena to rekla nekome ko joj je dobar prijatelj.Bolje mi je i da se naljuti na mene, nego da zezne svoj zivot.Odluka je njena,ali svakako da ce promisliti i mucnuti glavicom da jos jednom odluci je li odluka ista i nakon saznanja takvih stvari.Zivot me je naucio,da sam u takvim sit.uvek govor.istinu,i nije mi zao.Neke sam zbog toga izgubila ali mirno spavam.Zamisli sebe u njenoj kozi i odreaguj po savesti,sta god drugi rekli.Zagledaj duboko u dusu,i znaces odg.,pametna si zena.Sta god da odlucis,ja ti drzim palceve,kumo.:)Cmok,draga.
 
e hvala vam...a krompirko moze on da pokaze sta smo pricali na fejsu jer je moj tekst sasvim ok...njegov nije....tako da nece pokazati sigurno.....

ja sam joj rekla u jednom momentu da on nije za nju, jos u pocetku i nije vredelo....posle ga je uselila i nije nam rekla.....znaci jasno je da je odlucila da nas izbaci iz zivota.....sve prijatelje....
 
e hvala vam...a krompirko moze on da pokaze sta smo pricali na fejsu jer je moj tekst sasvim ok...njegov nije....tako da nece pokazati sigurno.....

ja sam joj rekla u jednom momentu da on nije za nju, jos u pocetku i nije vredelo....posle ga je uselila i nije nam rekla.....znaci jasno je da je odlucila da nas izbaci iz zivota.....sve prijatelje....

Ne mora da znači, verovatno je samo faza u pitanju...
 
e hvala vam...a krompirko moze on da pokaze sta smo pricali na fejsu jer je moj tekst sasvim ok...njegov nije....tako da nece pokazati sigurno.....

ja sam joj rekla u jednom momentu da on nije za nju, jos u pocetku i nije vredelo....posle ga je uselila i nije nam rekla.....znaci jasno je da je odlucila da nas izbaci iz zivota.....sve prijatelje....

Onda mi se čini da i ona nije najzrelija osoba uopšte a kamoli za tako krupnu stvar, kakav je brak...Odbaciti prijatelje jer imaš momka. Svašta. Kao da jedina na ovom svetu se zabavlja sa nekim. To nije po meni normalno. :eek:
 
:(....moja najbolja drugarica nasla je tipa i otpocela zivot sa njim...zelela je muskarca u odelu a dobila klinca u patikama....ocajna glava cini ocajne poteze, prvi koji je naisao posle dugo godina, a hteo je vezu, ona je pristala....uselila ga je u roditeljsku kucu a da roditeljima nista nije rekla unapred...prijateljima nije rekla nedeljama da zivi sa njim....izbacila je svoje stare prijatelje iz zivota, i ma koliko se trudimo, nece da bude bliska sa nama....prihvatili smo i njega, pustili i nju da se konsoliduje, pristala sam da budem kuma na jesen ali ona nas i dalje ignorise....problem je sto me je on nasao na fejsu i poceo da se nabacuje...osecam se kao polivena kantom go.vana....nisam bliska sa njom da joj to kazem, njega ignorisem ali da budem kuma i dalje stoji.....:dash:....nisam pametna.....

ne možeš biti kuma a to prećutati...
ni slučajno...
nek te ona mrzi poslije toga, ali prosto NE MOŽEŠ ŠUTJETI il NEMOJ BITI KUMA.
Gotova stvar!
 
Ne mora da znači, verovatno je samo faza u pitanju...

Onda mi se čini da i ona nije najzrelija osoba uopšte a kamoli za tako krupnu stvar, kakav je brak...Odbaciti prijatelje jer imaš momka. Svašta. Kao da jedina na ovom svetu se zabavlja sa nekim. To nije po meni normalno. :eek:

ne možeš biti kuma a to prećutati...
ni slučajno...
nek te ona mrzi poslije toga, ali prosto NE MOŽEŠ ŠUTJETI il NEMOJ BITI KUMA.
Gotova stvar!

:roll: u sta sam se ja upetljala...
 
Ignorisi ga, koliko god mozes..a njegovo pravo lice se pokazati, brzo, na drugaricinu zalost :(, ali nista konstruktivno ne bi uradila i da joj kazes da ti se nabacivao..ona bi cula i videla samo ono sto zeli, tvoja strana ne bi dobila pravu sansu..bolje cuti i pusti da vreme odradi svoje :confused:.
 
Ignorisi ga, koliko god mozes..a njegovo pravo lice se pokazati, brzo, na drugaricinu zalost :(, ali nista konstruktivno ne bi uradila i da joj kazes da ti se nabacivao..ona bi cula i videla samo ono sto zeli, tvoja strana ne bi dobila pravu sansu..bolje cuti i pusti da vreme odradi svoje :confused:.

ma samo cu joj nabaciti onako bzvz da smo prijatelji na fejsu da ne bi bilo sumnjivo....
 
:(....moja najbolja drugarica nasla je tipa i otpocela zivot sa njim...zelela je muskarca u odelu a dobila klinca u patikama....ocajna glava cini ocajne poteze, prvi koji je naisao posle dugo godina, a hteo je vezu, ona je pristala....uselila ga je u roditeljsku kucu a da roditeljima nista nije rekla unapred...prijateljima nije rekla nedeljama da zivi sa njim....izbacila je svoje stare prijatelje iz zivota, i ma koliko se trudimo, nece da bude bliska sa nama....prihvatili smo i njega, pustili i nju da se konsoliduje, pristala sam da budem kuma na jesen ali ona nas i dalje ignorise....problem je sto me je on nasao na fejsu i poceo da se nabacuje...osecam se kao polivena kantom go.vana....nisam bliska sa njom da joj to kazem, njega ignorisem ali da budem kuma i dalje stoji.....:dash:....nisam pametna.....
Nemoj da je pustaš da se shebbe, to ti je moj savet
 
Ma sve bi to bilo lepo da se ova ne udaje. Onda bi mogla da ignorišeš situaciju, i da računaš na njen zdrav razum, tj. da će ga provaliti pre ili kasnije...
Međutim, situacija je ipak malo komplikovanija.

Kažeš da ste bile najbolje drugarice. Iz tog te je razloga, verovatno, i pitala da joj budeš kuma. Onda gledaj ovako - bliskost ipak postoji, bez obzira što neko vreme baš niste upućene jedna na drugu. Da li je ikako moguće, na osnovu tog vašeg prijateljstva, da sednete i mirno popričate? Da joj, bez ikakvog ubeđivanja da je on ološ, ispričaš sve to što si i nama? Nešto tipa - ok, udaješ se za njega, al pre toga moram da ti kažem to i to.
Prebacujem istu situaciju na sebe i svoje 2 kume, i naravno da bih volela da one meni to kažu, i naravno da bih i ja njima rekla. I veoma bih ih poštovala zbog toga.
Iako je odluka samo njena, ja bih mirno spavala.
Lično smatram da se kod tako ozbiljnih stvari treba umešati, dok god je namera dobra.
 
Ma sve bi to bilo lepo da se ova ne udaje. Onda bi mogla da ignorišeš situaciju, i da računaš na njen zdrav razum, tj. da će ga provaliti pre ili kasnije...
Međutim, situacija je ipak malo komplikovanija.

Kažeš da ste bile najbolje drugarice. Iz tog te je razloga, verovatno, i pitala da joj budeš kuma. Onda gledaj ovako - bliskost ipak postoji, bez obzira što neko vreme baš niste upućene jedna na drugu. Da li je ikako moguće, na osnovu tog vašeg prijateljstva, da sednete i mirno popričate? Da joj, bez ikakvog ubeđivanja da je on ološ, ispričaš sve to što si i nama? Nešto tipa - ok, udaješ se za njega, al pre toga moram da ti kažem to i to.
Prebacujem istu situaciju na sebe i svoje 2 kume, i naravno da bih volela da one meni to kažu, i naravno da bih i ja njima rekla. Iako je odluka samo njega, ja bih mirno spavala.
Lično smatram da se kod tako ozbiljnih stvari treba umešati, dok god je namera dobra.

:confused: ma znas da nista nije crno ni belo....ovaj njegov flert je tek pocetak i vrlo oprezno je to odradio....moze da znaci svasta i kao nista....ako joj kazem osecam da ce da me samo odj.ebe i nista mi ne poveruje a on moze da servira pricu koju god....toliko je zaglibila sa njim....a i povredjena sam sto me od prosle godine ignorise a bile smo tako dobre...
 

Back
Top