Tajno dopisivanje!

leptir78

Početnik
Poruka
28
Trebam savet!
Ukratko, ja i moj decko smo u vezi 5 ipo godina. Dobro se slazemo, sve je ok. Jednog dana stigao mu je mms (pretpostavljate sta se desilo, da uzela sam da ga procitam, iako mi je to bio prvi put za 5 godina veze da cackam po njegovom telefonu)i procitam poruke od neke cure, koja ga zove umilnim imenima i kaze kako joj nikad nije bilo bolje!!!! :twisted:
HMMM!!!I ja tu napadnem decka, i on kao pokusava prvo da me ubedi da je to neka fora njegovog druga (ha!),pa posle mog moljenja (pazi moljenja)da mi kaze istinu, rece: to je neka cura koja me videla u gradu, i pocela da mi salje provokativne poruke (a on na iste odgovarao)i tako su oni jedno drugo uveseljavali seksi pricicama,(a ono nije mi bilo bolje, su kao simulirali da su imali seks) a nisu se ni vidjeli!
I mozete li mi molim vas protumaciti ovu situaciju, jer sam ja ili slepa ili glupa, pa ne mogu da odlucim sta treba da uradim!
Da li je neko imao slicnu situaciju, i sta bi vi na mom mestu uradili?
Mozda nisam dovoljno bila jasna, ali nisam htela da vas davim detaljima...

Help!!!
 
leptir78:
Trebam savet!
Ukratko, ja i moj decko smo u vezi 5 ipo godina. Dobro se slazemo, sve je ok. Jednog dana stigao mu je mms (pretpostavljate sta se desilo, da uzela sam da ga procitam, iako mi je to bio prvi put za 5 godina veze da cackam po njegovom telefonu)i procitam poruke od neke cure, koja ga zove umilnim imenima i kaze kako joj nikad nije bilo bolje!!!! :twisted:
HMMM!!!I ja tu napadnem decka, i on kao pokusava prvo da me ubedi da je to neka fora njegovog druga (ha!),pa posle mog moljenja (pazi moljenja)da mi kaze istinu, rece: to je neka cura koja me videla u gradu, i pocela da mi salje provokativne poruke (a on na iste odgovarao)i tako su oni jedno drugo uveseljavali seksi pricicama,(a ono nije mi bilo bolje, su kao simulirali da su imali seks) a nisu se ni vidjeli!
I mozete li mi molim vas protumaciti ovu situaciju, jer sam ja ili slepa ili glupa, pa ne mogu da odlucim sta treba da uradim!
Da li je neko imao slicnu situaciju, i sta bi vi na mom mestu uradili?
Mozda nisam dovoljno bila jasna, ali nisam htela da vas davim detaljima...

Help!!!
Ma vara te samo se pravi :evil: Izvini ako ti ovo lose zvuci ali...mms,sms...tako iz ciste slucajnosti neko tamo pise,a on jos i odgovara! A tek kojim tekstom!Za moj pojam VARA BRE SVE U 16! :?
 
100ne:
leptir78:
Trebam savet!
Ukratko, ja i moj decko smo u vezi 5 ipo godina. Dobro se slazemo, sve je ok. Jednog dana stigao mu je mms (pretpostavljate sta se desilo, da uzela sam da ga procitam, iako mi je to bio prvi put za 5 godina veze da cackam po njegovom telefonu)i procitam poruke od neke cure, koja ga zove umilnim imenima i kaze kako joj nikad nije bilo bolje!!!! :twisted:
HMMM!!!I ja tu napadnem decka, i on kao pokusava prvo da me ubedi da je to neka fora njegovog druga (ha!),pa posle mog moljenja (pazi moljenja)da mi kaze istinu, rece: to je neka cura koja me videla u gradu, i pocela da mi salje provokativne poruke (a on na iste odgovarao)i tako su oni jedno drugo uveseljavali seksi pricicama,(a ono nije mi bilo bolje, su kao simulirali da su imali seks) a nisu se ni vidjeli!
I mozete li mi molim vas protumaciti ovu situaciju, jer sam ja ili slepa ili glupa, pa ne mogu da odlucim sta treba da uradim!
Da li je neko imao slicnu situaciju, i sta bi vi na mom mestu uradili?
Mozda nisam dovoljno bila jasna, ali nisam htela da vas davim detaljima...

Help!!!
Ma vara te samo se pravi :evil: Izvini ako ti ovo lose zvuci ali...mms,sms...tako iz ciste slucajnosti neko tamo pise,a on jos i odgovara! A tek kojim tekstom!Za moj pojam VARA BRE SVE U 16! :?
Slazem se. Sorry :(
 
Imao sam gotovo identicnu situaciju (doduse ne preko mobilnog), s' tim sto mi nikad nije priznala (samo sto ja malo vise znam kompjuterske vode pa me je tesko 'obmanuti')... Stavise cak sam i pristao da zaboravim sve (ustvari da ignorisem, ne mogu reci da sam zaboravio), i etc. etc... Znas ono, biti sto tolerantniji, ljubav je ipak iznad svega itd... No to nije pomoglo... Sad, glupo je praviti neku generalizaciju, tako da ja mogu da ispricam samo sta se meni dogodilo, sto ne znaci da je situacija ista kod tebe...

Elem, pristajanjem da predjem preko toga sam pogazio svoje zlatno pravilo da laz i izdaju ne prastam. Ne zato sto se ona dopisivala i da se vec ne prisecam sta sve, vec zato sto sam ja pristao da uzmem laz kao istinu standardni 'sablon': da se to njena drugarica dopisivala... E sad, jako je tesko lagati sebe i ubediti se da je laz istina, i to stanje neminovno dovodi do toga da kako vreme tece pocnes da se pitas da li su ranije stvari koje si svojevremeno uzimao zdravo za gotovo takodje bile lazi koje od zaslepljenoscu ljubavlju nisi mogao da primetis... I da skratim pricu, nakon sto pogazis sve svoje principe i norme, dodje jedan 'fini' dan kad te ta ista osoba 'sutne' bez razmisljanja i objasnjenja, a ti se posle verovatno do kraja zivota pitas zasto ti je sve to trebalo, zasto cuvati vezu koju druga strana ocito ne zeli, i zasto lepo nisi otisao kad si video o cemu se radi i umesto toga prolazio kroz pakao borbe sa samim sobom svakog dana itd. itd... I iz svega izadjes visestruko povredjeniji nego da si to odmah sasekao u korenu...

Samo se zamisli oko jedne stvari: Sta te je to navelo da pozelis da pogledas njegov MMS? Zar mislis da bi ti palo tako nesto na pamet da je medju vama sve u redu, da osecas istu onu ljubav, i da mu verujes kao sto si mu nekad verovala... Za svaku (realnu) sumnju postoji razlog koji je u najvecem broju slucajeva opravdan (sem ako nisi paranoicna osoba, a ne delujes tako ako si mogla 5 godina da provedes bez da 'gvirnes') samo ti zaslepljenost ljubavlju ne daje bas racionalni pogled... Dakle, nesto si primetila kod njega sto te je navelo da pogledas i time zadovoljis sopstvenu sujetu... I tvoje sumnje su se opravdale - sta ti to govori?

Generalno, ako bih se ikada ponovo nasao u slicnoj situaciji (cisto sumnjam jer ne verujem da cu sebi dozvoliti da nekog vise volim od sebe ever again), ne bih taj zlatan princip (koji sam iz dobrog razloga i uveo kod mene) pogazio pa ne znam kakva ljubav da je... Ako je druga strana toliko neobzirna i sta znam, tu nema uzvracene ljubavi... A nista ne boli vise od toga... E sad, tesko je racionalno razmisljati kad nekoga volis vise od sebe, ali kad gledas sa strane sve izgleda savrseno jasno i 'rasplet' se savrseno prepoznaje...

Eto, mozda ti ovo pomogne... Mada niko ti ne moze reci sta da radis - to ipak najvise zavisi od tebe same...
 
Djevojko, ne budi naivna... Ta njegova prica, totalna je klasika... Mogu ti ja ponoviti identicne izgovore, iz svog iskustva, samo sto ja nisam bila njegova djevojka, vec ona "druga"... Zato ti i pisem ovo, mozda ti otvori oci...
Dakle, prvo je nasla moje SMS-ove u telefonu... On se vadio da sam neka riba njegovog kuma, koji mu je ujedno i najbolji drug...
Kad mu je provalila u inbox i procitala moje mailove, prosuo joj je pricu kako me je sreo na netu, nas dvoje uopste se ne poznajemo, nego se eto samo tako dopisujemo i pisemo neke pricice u kojima spominjemo sex (zvuci li poznato? :evil: ), ali on nema sa mnom nista, u stvarnom zivotu...
Da ne bude zabune, i te kako smo se vidjali, u to vrijeme... I sexali, naravno...

Nadam se da sam ti s ovim pomogla da "progledas"...
Nemoj dozvoliti nikom da te pravi budalom...
 
Tell me lies, slap me on the face, just...
Improvise, do something really clever,
That'll make me hate your name forever

You might swear, you'd never touch a lady
Well, let me say, you're not too far from maybe
Every day you find new ways to hurt me

But I can't help it if I'm just a fool
Always having my heart set on you
Till the time you start changing the rules
I'll keep chasing the soles of your shoes

Ahh, fool

God resigned, from hearing my old story
Every night, I'm paying hell for glory
I'm embarrassed but I'm much more sorry

All this pain, begins to feel like pleasure
With my tears, you'd make a sea of desert
Salt my wounds and I'll keep saying thank you

But I can't help it if I'm just a fool
Always having my heart set on you
Till the time you start changing the rules
I'll keep chasing the soles of your shoes

Ahh, fool
 
Samo se zapitaj koliko ga volis i da li ga zaista volis zbog onoga sto on jeste ili zbog necega drugog? A drugo, proispitaj malo koliko on tebe voli i da li se isplati ulagati svoje emocije u nastavak veze koja ce se mozda ubrzo i okoncati... Koji je razlog njegovog neverstva, ja ti ne mogu reci, na tebi je da otkrijes!? Ako se gasi ljubav, tu nema pomoci, ali ako je cisto prisutna zelja za nekom promenom kratkog veka, onda ti ne preostaje nista nego ili da 'iskuliras' ako mislis da mozes ili da izbacis sve iz sebe i okrenes se...

Ljubav je cudo, a narocito ljubav koja traje toliko dugo... A i nisu svi momci isti, ipak vecina ne moze da odoli iskusenju, a kada jednom pocne... hmmm... dugo traje, pa ti razmisli...

Nisam ti mnogo sta novog rekla, ali eto, nadam se da ce makar moj komentar biti procitan, ako nista drugo :wink: I srecno!!!
 
ma jok, nastavi opushteno, kao da nishta nije bilo
ali imaj distancu
bice na oprezu ili zbunjen hehehe
pa ga onda zezaj
jaoooooo ajde da se dopisujemo s njom da je zezamo ocu i ja
pa ako kaze ali mi se .....sexamo
ti
pa ocu i ja!!!!
hahaha
 
zavodljiva1976:
LJUDIIIIIIIIIIIIIIII...... :idea:
PA ZAR NIJE PAMETNIJE BRISATI PORUKE IZ TELEFONA,KOMPJUTERA... :?: :!:
TAKO NE DOVODIS NI SEBE NI DRUGOG U NEZGODNU SITUACIJU...A ONO STO NE ZNAS,NE MOZE DA TE POVREDI,JEL TAKO :?: 8)
E ozbiljno zar su ljudi toliko glupi, pa ne brisu takve stvari. Moje decko meni ne pretura (njega to ne interesuje), niti ga ja varam (da se odmah razumemo), ali zna se desiti da dobijem neku malo skakljivu poruku od bivsih. Naravno da je odmah obrisem, nisam luda pa da cuvam poruke u kojoj pise secerko, ljubim te itd. :idea:
 
chokolada:
zavodljiva1976:
LJUDIIIIIIIIIIIIIIII...... :idea:
PA ZAR NIJE PAMETNIJE BRISATI PORUKE IZ TELEFONA,KOMPJUTERA... :?: :!:
TAKO NE DOVODIS NI SEBE NI DRUGOG U NEZGODNU SITUACIJU...A ONO STO NE ZNAS,NE MOZE DA TE POVREDI,JEL TAKO :?: 8)
E ozbiljno zar su ljudi toliko glupi, pa ne brisu takve stvari. Moje decko meni ne pretura (njega to ne interesuje), niti ga ja varam (da se odmah razumemo), ali zna se desiti da dobijem neku malo skakljivu poruku od bivsih. Naravno da je odmah obrisem, nisam luda pa da cuvam poruke u kojoj pise secerko, ljubim te itd. :idea:
Meni je inbox uvek na nuli... 8)
 
chokolada:
zavodljiva1976:
LJUDIIIIIIIIIIIIIIII...... :idea:
PA ZAR NIJE PAMETNIJE BRISATI PORUKE IZ TELEFONA,KOMPJUTERA... :?: :!:
TAKO NE DOVODIS NI SEBE NI DRUGOG U NEZGODNU SITUACIJU...A ONO STO NE ZNAS,NE MOZE DA TE POVREDI,JEL TAKO :?: 8)
E ozbiljno zar su ljudi toliko glupi, pa ne brisu takve stvari. Moje decko meni ne pretura (njega to ne interesuje), niti ga ja varam (da se odmah razumemo), ali zna se desiti da dobijem neku malo skakljivu poruku od bivsih. Naravno da je odmah obrisem, nisam luda pa da cuvam poruke u kojoj pise secerko, ljubim te itd. :idea:

Svi se ubise savetovajuci je sta da radi i kako da postupi,a nisu se setili NAJVAZNIJE STVARI:BRISANJA :!:
Mada....ako je tip cuvao te poruke u svom telefonu... :idea:...verovatno ima razloga zasto je to radio... :wink:
 
Master_Chief:
chokolada:
zavodljiva1976:
LJUDIIIIIIIIIIIIIIII...... :idea:
PA ZAR NIJE PAMETNIJE BRISATI PORUKE IZ TELEFONA,KOMPJUTERA... :?: :!:
TAKO NE DOVODIS NI SEBE NI DRUGOG U NEZGODNU SITUACIJU...A ONO STO NE ZNAS,NE MOZE DA TE POVREDI,JEL TAKO :?: 8)
E ozbiljno zar su ljudi toliko glupi, pa ne brisu takve stvari. Moje decko meni ne pretura (njega to ne interesuje), niti ga ja varam (da se odmah razumemo), ali zna se desiti da dobijem neku malo skakljivu poruku od bivsih. Naravno da je odmah obrisem, nisam luda pa da cuvam poruke u kojoj pise secerko, ljubim te itd. :idea:
Meni je inbox uvek na nuli... 8)

Pa naravno da ti je na nuli..... :wink: 8)
 
To je sve stvar poverenja, ja bilo sta da dobijem, sa bilo kojim sadrzajem (dobro sad bas - bilo kojim...) moja voljena je upoznata sa tim, ako ne, da se objasniti. Isto i ona, ali inace ne cackamo telefone jedno drugom, to mrzim do jaja.
 
Meni se jednom desilo da kad sam se nesto raspravljao sa devojkom koju mnogo volim i ona mene, da joj uzastopno stignu 2 poruke i 1 cim, ona mi je rekla da je zove i cima drugarica koja nije izasla te veceri, i meni je u trenutku sinulo da joj potrazim nesto sto nikad nisam: da mi pokaze listu poziva da vidim da je stvarno drugarica, i da mi samo pokaze inbox mobilnog da vidim da je to drugarica! Onda je ona pocela da prica kako nemam poverenja u nju i kako to nije na mestu, i ja sam se naljutio jer da sam u nesto 100% siguran pokazao bih, a ona nije htela, tako da je posle nekog vremena priznala da je cima drug iz odeljenja ali da nije htela da mi kaze jer smo se svadjali pa da ne pogorsa stvar jer kad sam iznerviran mnogo sam ljubomoran i sujetan, bilo joj je krivo jer me je slagala, mada je to uradila radi opsteg dobra, a unjenu vernost sam siguran 100% ali ne volim kad me neko laze i maze, jer sam stariji 5 god od nje i malo sam promucurniji pogotovu za takve stvari!!! Obecala mi je da to vise nece da radi jer istina ne moze da boli vise od lazi koja se otkrije!!!
 

Back
Top