završio sam posao kada uhapsimo Mladića

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
posteno sa njegove strane.

Tadić u Srebrenici obećao hapšenje Mladića


Predsednik Srbije Boris Tadić danas je na komemorativnom skupu u Potočarima, povodom 15 godina od zločina u Srebrenici, obećao hapšenje Ratka Mladića koga Haški tribunal tereti za ubistvo oko 8.000 civila. U Potočarima je u prisustvu brojnih zvaničnika i građana danas završena komemoracija kojom je obeležena 15. godišnjica od stradanja Bošnjaka u tom mestu 1995. godine. Komemoracija je počela intoniranjem himne BiH i podizanjem zastave u Memorijalnom centru u Potočarima.
Predsednik Srbije polaže venac srebreničkim žrtvama

Tadić: završio sam posao kada uhapsimo Mladića

Predsednik Srbije Boris Tadić rekao je novinarima posle polaganja venca, na kojem je pisalo "Nevinim žrtvama predsednik Srbije Boris Tadić", da se srebrenička tragedija ne može zaboraviti, ali da bi se na neki način pomirili preživeli potrebno je pomoći potomcima žrtava.

"Kao predsednik Srbije nikada neću odustati od traganja za preostalim haškim beguncima, mislim pre svega na (nekadašnjeg komandanta Vojske Republike Srpske generala) Ratka Mladića. Smatraću da sam završio jedan deo svog posla kada on bude priveden pravdi. Nakon toga, potrebno je da narodi pruže ruke jedni drugima i da nastavimo da živimo kao što smo nekada živeli", rekao je Tadić.

Na ulazu u Memorijalni kompleks predsednik Srbije se susreo sa tri majke žrtava zločina u Srebrenici koje su mu rekle da im "mnogo znači što je danas došao u Srebrenicu".

http://www.vesti-online.com/Vesti/Tema-dana/66699/Tadic-u-Srebrenici-obecao-hapsenje-Mladica
 
Има једна средња школа у Београду.
Некад се звала "Петар Лековић", и била је позната по свом посебном програму за неке категорије ученика...

Данас, тај програм спроводи се у свега неколико оделења, већина осталих попуњавају деца с уобичајеним потребама...

Ко разуме, схватиће...
:zper:
 
Има једна средња школа у Београду.
Некад се звала "Петар Лековић", и била је позната по свом посебном програму за неке категорије ученика...

Данас, тај програм спроводи се у свега неколико оделења, већина осталих попуњавају деца с уобичајеним потребама...

Ко разуме, схватиће...
:zper:

malo me ova rec zbunjuje... nikako da ukapiram sta si htela reci
 

Back
Top