Pogrešno ime

Brkate li imena partnera tokom čina?

  • Ja samo sa Marijama pa nema greške

  • Dogovorimo se da radi uroka ne progovaramo naša imena

  • Katarinu, Jelenu, Mariju, Jelenu, Jovanu i ostale zovem "Maco"

  • Kad ebem ne pevam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Banjski_Švaler

Ističe se
Banovan
Poruka
2.885
U polutami sobe, zadihani i oznojeni predlažete partnerki promenu poze ili joj najavljujete vaš srećan kraj pa da se potrudi ako može malo pre vas. Opijeni slastima i razmišljanjima u polusvesti, pošto krv odavno ne donosi kiseonik u mozak zbog polnog organa, vi joj izgovarate ime bivše drage. Primera radi, najčešće ebačice Jelena i Marija... I sad ste sa Jelenom pa odvalite "Marija kako si dobra, neću moći još dugo, ahhh"

Šta se dešava sa tokom vašeg čina?

Recimo, meni je jedna od Marija odvalila ime ko zna kog šarlatana, pošto je sa mnom, znači našla boljeg sa "Gorane, hajde malo u guzu". Ja tu pozu em ne volim em se ne zovem Goran. Pa sam napravio pauzu i rekao još umilnije:"Kada Goran sazna stvarno će te u guzu, ali ružno" a onda nastavio. Mi muški možemo da pravimo pauzu - one moraju ispočetka. Šta ćeš - zakon prirode.
 
U polutami sobe, zadihani i oznojeni predlažete partnerki promenu poze ili joj najavljujete vaš srećan kraj pa da se potrudi ako može malo pre vas. Opijeni slastima i razmišljanjima u polusvesti, pošto krv odavno ne donosi kiseonik u mozak zbog polnog organa, vi joj izgovarate ime bivše drage. Primera radi, najčešće ebačice Jelena i Marija... I sad ste sa Jelenom pa odvalite "Marija kako si dobra, neću moći još dugo, ahhh"

Šta se dešava sa tokom vašeg čina?

Recimo, meni je jedna od Marija odvalila ime ko zna kog šarlatana, pošto je sa mnom, znači našla boljeg sa "Gorane, hajde malo u guzu". Ja tu pozu em ne volim em se ne zovem Goran. Pa sam napravio pauzu i rekao još umilnije:"Kada Goran sazna stvarno će te u guzu, ali ružno" a onda nastavio. Mi muški možemo da pravimo pauzu - one moraju ispočetka. Šta ćeš - zakon prirode.

:lol:

...post pun zanimljivosti...:lol:
najavljivanje "kraja"...:), preporuka njoj da se potrudi, najčešća imena jebbačica, citat pred svršavanje, Šta se dešava sa tokom vašeg čina, meni je jedna od Marija, "Mi muški možemo da pravimo pauzu - one moraju ispočetka"...tako netačno...

...svaka čast na trudu...:lol: ...samo ja misim da imaš neki problem sa ženama...
 
Osnovno nepostovanje nazvati sadasnjeg partnera,imenom bivseg/bivse.Znaci da te neko ne voli i ne postuje.Koja iole normalna osoba moze tako da se ponasa,da te nazove drugim imenom?Nazvao bi me samo jednom pogresnim imenom.To bi bio kraj.Pa,svako zna i ime kucnog ljubimca,a ne da nece znati ime osobe koju voli.Dokle je stigla povrsnost u ljubavi,kada je doslo vreme da se ne pamti ni ime sa kim se zabavljas??Odvratno.Gde ce tim ljudima dusa?
 
Osnovno nepostovanje nazvati sadasnjeg partnera,imenom bivseg/bivse.Znaci da te neko ne voli i ne postuje.Koja iole normalna osoba moze tako da se ponasa,da te nazove drugim imenom?Nazvao bi me samo jednom pogresnim imenom.To bi bio kraj.Pa,svako zna i ime kucnog ljubimca,a ne da nece znati ime osobe koju voli.Dokle je stigla povrsnost u ljubavi,kada je doslo vreme da se ne pamti ni ime sa kim se zabavljas??Odvratno.Gde ce tim ljudima dusa?

aj da ovu temu vratimo na pravi kolosek...

da, boldovano je tačno...štaviše, znak da još uvek misli na istog/istu...a ako misli na njega/nju, koj će onda moj sa mnom...ćao ao...
 
Osnovno nepostovanje nazvati sadasnjeg partnera,imenom bivseg/bivse.Znaci da te neko ne voli i ne postuje.Koja iole normalna osoba moze tako da se ponasa,da te nazove drugim imenom?Nazvao bi me samo jednom pogresnim imenom.To bi bio kraj.Pa,svako zna i ime kucnog ljubimca,a ne da nece znati ime osobe koju voli.Dokle je stigla povrsnost u ljubavi,kada je doslo vreme da se ne pamti ni ime sa kim se zabavljas??Odvratno.Gde ce tim ljudima dusa?

to se obično dešava kad se igra na više frontova... j'bg, treba ti par sekundi da se dozoveš, a ako ispališ iz topa, ode mas' u propas'...
može da se desi i posle duge veze, jednostavno naviknete na nečije ime, treba vremena da se odviknete i priviknete na neko novo

a ovo - gde će im duša..?
ravnoteža postoji, sve će to da dođe na svoje :ok:
 
to se obično dešava kad se igra na više frontova... j'bg, treba ti par sekundi da se dozoveš, a ako ispališ iz topa, ode mas' u propas'...
može da se desi i posle duge veze, jednostavno naviknete na nečije ime, treba vremena da se odviknete i priviknete na neko novo

a ovo - gde će im duša..?
ravnoteža postoji, sve će to da dođe na svoje :ok:
Da, desava se na vise frontova, ali se nekad desi i slucajno da kazes necije ime.
Ja sam jednom (ne u toku sexa, vec dok smio setali) oslovila tadasnjeg momka imenom bivseg, sa kojim nisam bila vec nekoliko meseci.
I nisam ni bila vise zaljubljena u njega, nego u ovog drugog.
A desi mi se i da drugaricama kazem ime drige drugarice.
Zato ne treba pricati u toku sexa, mnogo se mozes zeznuti :lol:

hehe, ja posto pricam usta ne zatvaram ni u sexu, sve ribe zovem bejbe :-)
Hahaha... Isto smo odgovorili na anketu, duso ;)
:zper:
 
U polutami sobe, zadihani i oznojeni predlažete partnerki promenu poze ili joj najavljujete vaš srećan kraj pa da se potrudi ako može malo pre vas. Opijeni slastima i razmišljanjima u polusvesti, pošto krv odavno ne donosi kiseonik u mozak zbog polnog organa, vi joj izgovarate ime bivše drage. Primera radi, najčešće ebačice Jelena i Marija... I sad ste sa Jelenom pa odvalite "Marija kako si dobra, neću moći još dugo, ahhh"

Šta se dešava sa tokom vašeg čina?

Recimo, meni je jedna od Marija odvalila ime ko zna kog šarlatana, pošto je sa mnom, znači našla boljeg sa "Gorane, hajde malo u guzu". Ja tu pozu em ne volim em se ne zovem Goran. Pa sam napravio pauzu i rekao još umilnije:"Kada Goran sazna stvarno će te u guzu, ali ružno" a onda nastavio. Mi muški možemo da pravimo pauzu - one moraju ispočetka. Šta ćeš - zakon prirode.

uvek tačno znam sa kim se hebem i nemam potrebu da pamtim desetine imena:rtfm:
 

Back
Top