boja...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
inspirisan nadasve kreativnom temom koja bi sve nas trebala da zanima, a ista je kada smo imali prvi seks, otvaram ovu temu u kojoj će te se izjasniti koju boju najviše volite i koju grupu najviše volite da slušate...?
...u ljubavi i seksu, naravno...:per:
 
najvise volim sivu siva mi je prelepa pored sive takodje volim onu ljubicastu sto sija na ciklama a pored ljubicaste takodje volim onu tirkiznu sto sija na zeleno to su mi tri omiljene a od grupa najvise volim da slusam Kneza
 
inspirisan nadasve kreativnom temom koja bi sve nas trebala da zanima, a ista je kada smo imali prvi seks, otvaram ovu temu u kojoj će te se izjasniti koju boju najviše volite i koju grupu najviše volite da slušate...?
...u ljubavi i seksu, naravno...:per:

auuuu kakva tema ,deder kazi nam sta te inspirisalo da otvoris ovakav biser ?:rumenko:
 
inspirisan nadasve kreativnom temom koja bi sve nas trebala da zanima, a ista je kada smo imali prvi seks, otvaram ovu temu u kojoj će te se izjasniti koju boju najviše volite i koju grupu najviše volite da slušate...?
...u ljubavi i seksu, naravno...:per:

kad sam u ljubavi najvishe volim da slusham pjesme 357 i tad volim crnu boju...

a kad sam u seksu onda je to crvena boja i muzika zanra nebitno,jer ionako ne cujem nishta tad...
 

Back
Top