У Сребреници се руше верски обичаји муслимана!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Шта раде жене на сахрани у Сребреници ,по њиховим правилима жене не иду на сахрану или се у случају Сребреница то не рачуна?


Јасно ми је да жене у црном иду на сахрану али муслиманке у белом ,то никада није било!

Да ли је верски закон овог пута слабији од политике?

Муслиманкама је строго забрањено бити на сахрани и шта онда овај циркус представља:rtfm:Дакле осим што је забрањено ,каже се да ће оне које иду на сахрану заврштити у паклу.
 
pa sad...vjerojatnoca da ne zavrse u paklu je ionako...minimalna...
tako da...i nije neki rizik... :zcepanje:

Без обзира ,ја нисам верник али зашто руше своје верске обичаје :rtfm:

Зар је толко побожним муслиманикама овај пут политика изнад вере:think:
 
Ма њима је 'ођа рек'о "само ви идите, Алах ми је јавио да може, а и биће добрих пеМзија и добре лове од Арапских Емирата и осталих муслимана"... поделио им по неку хамајлију... и завршена ствар... циркус је циркус...
 
Ма њима је 'ођа рек'о "само ви идите, Алах ми је јавио да може, а и биће добрих пеМзија и добре лове од Арапских Емирата и осталих муслимана"... поделио им по неку хамајлију... и завршена ствар... циркус је циркус...

Изгледа као циркус јер нигде и никада није забележено да муслиманке иду на сахрану!

Али политика је политика!
 
Шта раде жене на сахрани у Сребреници ,по њиховим правилима жене не иду на сахрану или се у случају Сребреница то не рачуна?

Јасно ми је да жене у црном иду на сахрану али муслиманке у белом ,то никада није било!

Да ли је верски закон овог пута слабији од политике?

Муслиманкама је строго забрањено бити на сахрани и шта онда овај циркус представља:rtfm:Дакле осим што је забрањено ,каже се да ће оне које иду на сахрану заврштити у паклу.

Neciju sahranu pristojna osoba nikada nebi nazvala cirkusom.

Da li su te muslimanke u bijelom ili u crnom, da li je sahrana obavljena po vjerskom ili po ko zna kakvom obicaju nije bitno.
Bitno je da zrtve budu sahranjene na civilizovan nacin kakav dolikuje covjeku.
 
Изгледа као циркус јер нигде и никада није забележено да муслиманке иду на сахрану!

Али политика је политика!

Tako je to kad poturčeni Srbi i Hrvati odluče da budu muslimani.
Slabo njima to ide... a nedostaje im i pigmenta...
... i kamile im nedostaju...
 
Neciju sahranu pristojna osoba nikada nebi nazvala cirkusom.

Da li su te muslimanke u bijelom ili u crnom, da li je sahrana obavljena po vjerskom ili po ko zna kakvom obicaju nije bitno.
Bitno je da zrtve budu sahranjene na civilizovan nacin kakav dolikuje covjeku.

Наравно да је циркус када се руше верски обичаки зарад политике!

Муслиманке никада нису ишле на сахрану то је строго забрањено ,нити су цмиздриле јер се сматра да муслимани лете у небо,значи да одлазе у рај и због тога се не цмиздри

:think:
 
Наравно да је циркус када се руше верски обичаки зарад политике!

Муслиманке никада нису ишле на сахрану то је строго забрањено ,нити су цмиздриле јер се сматра да муслимани лете у небо,значи да одлазе у рај и због тога се не цмиздри

:think:

Zaista me ne interesuje da li muslimanke idu ili ne idu na sajranu.
Neumjesno je pozivati se na nekakve obicaje tipa "строго забрањено" kada neku ukopava svoga bliznjeg.


Po meni.... cin ukopa je stvar uze porodice.
Svako ima pravo da uradi onako kako hoce, zeli ili osjeca.


ps
Ovo je ziva istina. Vijest od juce ili prekjuce.
Negdje u Evropi ili Americi pocece primjena "ukopa" pokojnika njegovim rastvaranjem i prosipanjem u WC solju jer su groblja - pretrpana.
 
Zaista me ne interesuje da li muslimanke idu ili ne idu na sajranu.
Neumjesno je pozivati se na nekakve obicaje tipa "строго забрањено" kada neku ukopava svoga bliznjeg.


Po meni.... cin ukopa je stvar uze porodice.
Svako ima pravo da uradi onako kako hoce, zeli ili osjeca.


ps
Ovo je ziva istina. Vijest od juce ili prekjuce.
Negdje u Evropi ili Americi pocece primjena "ukopa" pokojnika njegovim rastvaranjem i prosipanjem u WC solju jer su groblja - pretrpana.

Треба да те интересује ,муслиманкама је зрабрањено да иду на сахране у Сребреници се то правило крши .

ЗАШТО:rtfm:

Јер поропаганда нема АЛТЕРНАТИВУ!
 
Треба да те интересује ,муслиманкама је зрабрањено да иду на сахране у Сребреници се то правило крши .

ЗАШТО:rtfm:

Јер поропаганда нема АЛТЕРНАТИВУ!
Hm... tebi kao religioznom fanatiku treba objasnjavati to. :lol:
 
Neumjesno je pozivati se na nekakve obicaje tipa "строго забрањено" kada neku ukopava svoga bliznjeg.

ЗАБРАЊЕНО !

Нисам ја измислила тај закон него Мухамед,жене никада не иду на сахрану и забрањено је цмиздрити јер покопани ,наводно иду у рај!

ШТА ЈЕ ТУ НЕУМЕСНО?

То је муслиманска верска тарадиција!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top