da li vam se desavalo??

Da..pa nista,to ti je kao kad su mace male,pa se igraju sa misevima,i uzivaju dok se oni koprcaju,ali kad crknu ,vise im nisu zanimljivi.
E,a kad maca poraste,onda se manje igra sa misem,ali ga posle u slast smaze.
Tako da,porastes:D
 
da li vam se desavalo da se zaljubite do usiju u nekog decka/devojku i kada se taj decko tj. devojka zaljubi u vas,jer zna da vam se svidja,vi odjedno prestanete da gajite ona osecanja prema njemu/njoj,da li vam se to desavalo i sta ste radili?

Pa desavalo mi se....iako sam ja imao ekstremniji primer....devojka koja mi se svidjala..kad mi je postala dostupna..bukvalno mi se povracalo od nje(ozbiljno)...ono devojka se presminkavala itd.......
desavalo mi se i obrnuto...da kad se devojka lozi na mene...da mi nije interesantna..a kad se oladi..ja pocnem da je jurim..ono..lol...
 
da li vam se desavalo da se zaljubite do usiju u nekog decka/devojku i kada se taj decko tj. devojka zaljubi u vas,jer zna da vam se svidja,vi odjedno prestanete da gajite ona osecanja prema njemu/njoj,da li vam se to desavalo i sta ste radili?

e pa - sreća je lepa samo dok se čeka...
sindrom doakavanja i skurčavanja
mada bi mi sasvim odgovaralo
samo on da se zaljubi u mene
ja ću glat da se odljubim :per:
 
da li vam se desavalo da se zaljubite do usiju u nekog decka/devojku i kada se taj decko tj. devojka zaljubi u vas,jer zna da vam se svidja,vi odjedno prestanete da gajite ona osecanja prema njemu/njoj,da li vam se to desavalo i sta ste radili?

Ono sto ne mozes da imas najvise zelis... jeb*ga, na tom principu radi ljudska psiha.. kad ga finally dobijesh, bude ti zanimljivo neko vreme, i onda, aj novi challenge...
nije to nista loshe..
samo je pomalo detinjasto ;)
 
da li vam se desavalo da se zaljubite do usiju u nekog decka/devojku i kada se taj decko tj. devojka zaljubi u vas,jer zna da vam se svidja,vi odjedno prestanete da gajite ona osecanja prema njemu/njoj,da li vam se to desavalo i sta ste radili?

Па скулираш њега/њу...а, ако сте зејдно једноставно раскинеш! Зашто уопште завлачити некога ако то није то?
 

Back
Top