PROPAGANDA MUSLIMANA pa ljudi moji zar je to moguce...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Zamislite vi tu drskost kad su oni trazili da FIFA u africi odrzi kao minutu cutanja za "SRBSKI -GENOCID- u Srebrenici" pa ovo nije normalno koji drskost oni cine a ja se samo pitam sta rade ovi nasi BEDNICI od DEMOKRATA sto nas eto tako predstavljeju navodno. Gde nam je predsednik sta on radi?

Sve to po kratkom...

Spas Srbiji
Zivela Srbija
 
Zamislite vi tu drskost kad su oni trazili da FIFA u africi odrzi kao minutu cutanja za "SRBSKI -GENOCID- u Srebrenici" pa ovo nije normalno koji drskost oni cine a ja se samo pitam sta rade ovi nasi BEDNICI od DEMOKRATA sto nas eto tako predstavljeju navodno. Gde nam je predsednik sta on radi?

Sve to po kratkom...

Spas Srbiji
Zivela Srbija
Pa sta?
Da li smo ubijali civile u Bosanskom Podrinju? Jesmo. Da li je Vlada RS imala plan o prisilnom uklanjanju muslimana i Hrvata iz RS? Jeste. Da li je više bošnjačkih civila pobijeno nego srpskih? Jeste.
Prema tome, i treba da nam natrljavaju srebrenicu na nos. O tome smo trebali da mislimo pre nego što smo pravili planove o istrebljenju muslimana.

Mi Hrvatima nabijamo Jasenovac, muslimani nama Srebrenicu.
188725202342c81b1403e38101641734.jpg
 
Pa sta?
Da li smo ubijali civile u Bosanskom Podrinju? Jesmo. Da li je Vlada RS imala plan o prisilnom uklanjanju muslimana i Hrvata iz RS? Jeste. Da li je više bošnjačkih civila pobijeno nego srpskih? Jeste.
Prema tome, i treba da nam natrljavaju srebrenicu na nos. O tome smo trebali da mislimo pre nego što smo pravili planove o istrebljenju muslimana.

Mi Hrvatima nabijamo Jasenovac, muslimani nama Srebrenicu.
188725202342c81b1403e38101641734.jpg

Биће реприза :super:
 
Zamislite vi tu drskost kad su oni trazili da FIFA u africi odrzi kao minutu cutanja za "SRBSKI -GENOCID- u Srebrenici" pa ovo nije normalno koji drskost oni cine a ja se samo pitam sta rade ovi nasi BEDNICI od DEMOKRATA sto nas eto tako predstavljeju navodno. Gde nam je predsednik sta on radi?

Sve to po kratkom...

Spas Srbiji
Zivela Srbija

Па у Сребреници.
Да их подржи у настојањима.
 
Ovde je zakon jaceg, ali na mentalnom nivou. Ko nas hebe kada nismo sposobni da zlocine koje su muslimani i hrvati vrsili nad srpskim narodom dovedemo do te tacke da se o njima prica u svetu. Da bude broj 1 u svim vestima, kao sto je Srebrenica. Ko o cemu, muslumani o Srebrenici, dobili izuzetnu medijsku paznju.
Toliko je masovnih grobnica nadjeno gde su Srbi zakopavani, toliko srpskih civila i vojnika ubijeno ali se naravno za to ne zna niti se o tome prica, niti mi potezemo vise teme o tome.
To su muslimani uspeli, bili pametniji, i iskoristili medijski rat... Sad mozemo samo da se pokunjimo....
 
Nije im odbijeno zato što se u Srebrenici "nije" dogodio genocid, nego zato što je glupo da se na fudbalskoj utakmici u Africi obeleži nešto takvo. Besmisleno je.

Verovatno, samo shto ti to ne znash da bi tako tvrdio.

Mozda im je odbijen predlog zato shto je neko od chelnika WC-a rekao: "Koliko, par 'iljada? Toliko se ovde u Johanesburgu ubije svaki dan. Koga ovi zaje*avaju? :mrgreen: " ... a mozda i zato shto ljude jednostavno boli tuki za njihove lazi... :D
 
Pa sta?
Da li smo ubijali civile u Bosanskom Podrinju? Jesmo. Da li je Vlada RS imala plan o prisilnom uklanjanju muslimana i Hrvata iz RS? Jeste. Da li je više bošnjačkih civila pobijeno nego srpskih? Jeste.
Prema tome, i treba da nam natrljavaju srebrenicu na nos. O tome smo trebali da mislimo pre nego što smo pravili planove o istrebljenju muslimana.

Mi Hrvatima nabijamo Jasenovac, muslimani nama Srebrenicu.
188725202342c81b1403e38101641734.jpg

А ја теби набијем....знаш ти знаш....:per: :per: :per:
 
Pa sta?
Da li smo ubijali civile u Bosanskom Podrinju? Jesmo. Da li je Vlada RS imala plan o prisilnom uklanjanju muslimana i Hrvata iz RS? Jeste. Da li je više bošnjačkih civila pobijeno nego srpskih? Jeste.
Prema tome, i treba da nam natrljavaju srebrenicu na nos. O tome smo trebali da mislimo pre nego što smo pravili planove o istrebljenju muslimana.

Mi Hrvatima nabijamo Jasenovac, muslimani nama Srebrenicu.
188725202342c81b1403e38101641734.jpg
Nemoj ziv bio da spominjes glagol "misliti"
Ti si za tako nesto garantovano nesposoban.
To sto ti je tetka ili strina ili sta ti vec dodje u rodu Kandicka ukucala srbomrznju u mozak si pogresno shvatio. Ona za tu srbomrznju prima novac i od nje pravi biznis, ti od sebe pravis budalu.
 
I treba ga banovati, jer svako ko prizeljkuje nova sranja i ubijanja mi se gadi.:rtfm:
Gadi? Onda ti se gade i sve srpske patriote. Ja nisam video osobu koja za sebe kaže da je srpski patriota, a da je protiv glorifikovanja masakra u Srebrenici. Svakom PRAVOM srpskom patrioti je Ratko Mladić heroj.

Sabereš glasove SPS-a, SRS (i jednih i drugih) i DSS-a, sve će ti se samo kasti kakvo je većinsko mišljenje Srba o tome.

Ako se nađe jedan ko za sebe kaže da je srpski patriota i da je Mladić zločinac, ja ću korigovati svoj stav.
 
Poslednja izmena:
Glupa pi*ketino, samo cu da te obavestim da bez obzira shto si obrisao onu poruku modovi mogu i dalje da je vide. :lol:

Toliko o intelektu, majmune. :mrgreen:

Zašto lažeš? Apsolutno NIŠTA nisam brisao, i to moderatori mogu da potvrde. Ovakvo bedno laganje je u rangu sa onim RTS-ovim o srpskoj deci koju bacaju lavovima. :roll:

Cenio sam te, nisam ti za zlo uzeo ni one uvrede, ali zbog ovog laganja pao si u mojim očima, nikada se ne možeš se dići.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top