Mali virtuelni klub pesnika

Stajao je tu slep covek. U rukama je drzao violinu. Nezno, sasvim nezno, kao kap vode na dlanu. Bio je siromah. I svirao je. Za svoju, i za duse zaljubljenih... Bila je noc. Suma. Lagano su hodali kroz nju, pratili tihi zvuk violine, ruke su lezale jedna u drugoj. Grane su pucketale pod njihovim nogama. Vetar se igrao s liscem, saputao, i nosio pesmu coveka ciji zivot bese muzika. Meseceva svetlost probijala je kroz velike krosnje visokog drveca. Izasli su na cistinu, sad se violina cula sasvim jasno. Stajali su naspram njenog gospodara. Privukao ju je k sebi, pogledao pravo u oci. Pustili su da ih nosi ritam. Plesali su. Voleli su se. Njena duga kosa, crna kao noc, igrala je s vetrom. Ona je bila Meseceva kci a On...Gospodar Snova....
 
Izaberite buducnost. Ponasajte se lepo. Budite kulturni i vaspitani. Uvek ostavljajte utisak inteligentnog coveka. Ali zasto bi on to radio? Zbog koga? Mrzeo je ceo svet i ni sam nije znao zasto. Uvek je pustio da ga struje zivota vode, i nije mario. Devojke, drugovi, jos jedna tura i LSD su bile sastavni deo njegovog zivota. Totalno je bio izgubljen, a onda su stvari pocele biti gore... Drugovi su mu dosadili, a devojke su mu se zgadile. Pokusao je da postane *****, ali nije mogao. Fakultet je odmicao, a ispiti su se nagomilavali. Nije vise mogao da izdrzi! Izasao je na ulicu i otisao na groblje. Bilo je nesto misticno i lepo na snegom prekrivenim grobovima i spomenicima i to ga je opustalo. U pocetku se pokusao opirati svom porivu, ali se (kao sto je to uvek i radio) kasnije predao i pustio da sve tece kako hoce. Nije mnogo hteo da utice na sebe i na svoj zivot. Nija ga bilo briga. Niko njega nevoli! Svi su mu neprijatelji... osim nje. Setio se nje i njenih prodornih plavih ociju koje su ga hipnotisale kad ih je prvi put video. One su prvo i zadnje sto je njegov bolesni duh bio u stanju da voli, a ta ljubav je prosla odavno. Opet ce ga zvati, opet ce plakati i opet ce doci i opet ce ga poljubiti, a on ce kao i svaki put do sada da se okrene i ode. Mrzeo ju je. Imao je neku bolesnu uzivanciju da je gleda kako se muci. Ponekad bi se zapitao kako ona moze to da izdrzi. Raskidao je sa njom, i bezao je od nje, a ona se uvek vracala i uvek je plakala. Mrzeo ju je. Prezirao ju je. Prezirao je sve zene ovog sveta. Gadile su mu se. Pozeleo je da ustane i da otrci sto dalje od sebe, od svog zivota i od nje, ali bio je suvise lenj. Taman kad je mislio da ustane i ode ona se pojavila. Hteo je da eksplodira u sebi. Poceo je da grize svoje usne od mrznje i prezira. Nezno je sela pored njega i uhvatila ga je za ruku. Nije se opirao. Nije imao snage. Pricala mu je da ga voli i da treba da nastavi da uci, posle se iskljucio i nije je slusao. A ona je pricala i opet je plakala. Vise nije mogao da izdrzi, naglo je ustao, grubo izvlaceci svoju ruku iz njene, pogledao ju je, a onda je poceo da trci, dok se njeno plakanje sve vise i vise gubilo u daljini. Ubrzao je. Nebo je bilo tamno, a sneg je bio velik, bilo mu je hladno, smrzavao se, ali to mu se svidjalo. Osetio je posle dosta vremena da mu se nesto svidja. Pao je na kolena i rasirio ruke. Ulica je bila pusta. Ustao je, a kolena su mu bila mokra. Nastavio je da hoda. Mrak je polako padao i svetla su se pocela paliti po beogradskim soliterima. kako je Beograd lep po noci, a ruzan po danu, mislio je u sebi dok je hodao. Dalje i dalje. Nije znao kuda ide, jer nikuda nije ni isao. Nemo je, kao zombi isao u tisini i u svom ludlilu. Nije mario, nije ga bilo briga. Zaustavio se u nekom nepoznatom kraju. Bio je izgubljen i sam, sto za njega nije bilo novo osecanje, cak ni sam nije znao da li se tako oseca zbog igubljenosti ili zbog unutrasnje praznine... izgubljen je bio u svakom slucaju. Naslonio se na obliznji zid. Kolena vise nije mogao da oseca. Pomislio da ce umreti, a zatim i napokon, a onda mu se prispavalo. Probudio se u bolnici. Bio je u nekoj ruznoj sivoj sobi sa jos par dedova i baba. Soba je bila siva, a krevet neudobam. Mrzeo je ovu sobu, jer ga je previse podsecala na njega. Siva i trula. Popodne je izasao iz bolnice, dok je sunce sjalo. Mrzeo je sunce. Suvise ga je mrzeo. Sunce mu je predstavljalo svetlo koja pokazuje kakav je iznutra, zarobljen, napusten, porazen. Posle duze voznje autobusom, stigao je kuci. Tesko se popeo do sestog sprata, a onda je usao. Dobro poznati miris je izlazio iz kuhinje. Taj miris ga je vratio u neka sretna i davna vremena. Majka mu je izasla iz kuhinje i pocela da vice i da se dere na njega. Zasto ne uci, zasto ovo, zasto ono. Smucilo mu se, te je odmah izjurio napolje. Otisao je po jos jednu dozu esida, u realnosti vise nije mogao da bude...
 
hedon hedon hedon....divno

evo nesto i od mene

mrak i glas sto bejahu jedno
sada jadno i cedno
raspadaju se u rukama mojim
vetar je na daleka mora odgurao razum
sto me je nekada pratio u stopu
teske udovice smrti
tumaraju..
moze li se ipak spasiti
moze li se videti
moze li se omirisati i osetiti
um koji nesputano gori
ili cu i ove noci
u mravinjaku
sam
trazti svoje oci?
 
Stajao je ne obracajuci paznju na ljude koji su prolazili, na sneg sto je padao. Nikad ga nije bilo briga. Nikad nije zeleo da ga bude briga. Gledao je u udaljena svetla, tamo negde, daleko od njega, i cinilo mu se da je tamo zivet lepsi, da su tamo odabrani, a da je on osudjen da provede svoj zivot medju prokletima, kao sto je i on. Bio je u pravu. Mnogo je puta pokusao da pobegne, ali nije uspeo. Mnogo, mozda i suvise mnogo puta, a neuspesi su se radjali jedan za drugima. Nekad davno je imao devojku, nekad davno je imao zivot, nekad davno je imao sebe. Nekad davno... Smrzavao se, bio je gladan. Pogledao je u reku koja je nezno tekla ispod mosta, obasjana sjajom grada i odsjajem zvezda i meseca. Noc je bila vedra i hladna. A on je bio mracniji i hladniji. Odavno je izgubio nesto sto je privlacilo ljude njemu. Zaista, pre je uvek bio okruzen ljudima, prijateljima i lepim devojkama, ljudi su mu prilazili, profesori su ga voleli, komsije su ga cenile, a onda... onda se sve promenilo... Skola je zavrsila, prijatelji i devojke su otisli, ali LSD je ostao i tako vec dve godine. Pokusavao je sa fakultetom, ali je to bilo gubljenje vremena. Upisao je Japanski, medjutim, nije islo... Upisao je Japanski... koja budala, mislio je u sebi, kasnije je presao na informatiku. Islo je nekako, ali problem je u tom nekako... Batalio je sve. Izgubio je dve godine, za to vreme moga oje da radi nesto pametnije. Da ne silazi sa LSDa. Ubacio je ruku u unutrasnji dzep svoje jakne i izvadio je kartoncic. Brzo je pogledao levo, pa desno, a onda ga je ubacio u usta. Osecao je kako se kiselkast ukus esida topi u njegovim ustima. Samo jos mao i pobece odavde, od ovog mesta. Pobece od sebe. Imao je dobar trip. Mozda najbolji ikada. Dosao je sebi u nekom stanu, njemu nepoznatom. Stan je bio unisten poprilicno, ali se oscao dobro. Posle duzeg vremena se zaista osecao dobro. Gomila sranja u njegovom zivotu, povezana sa poprilicnim brojem bad tripova u poslednje vreme ga je dovodila do ludila i depresije. Sneg je padao. Nebesko lep i cist. Jedina cista stvar na ovom prljavom svetu, u ovom prljavom gradu. Okrenuo se od prozora i pogledao sobu mao bolje. Tri humanoidna oblika su lezala na najneverovatnijim mogucim mestima. Otisao je do prazne kuhinje i uzeo casu vode. Bila je hladna i pitka i iako ga je stezala za grlo natocio je jos jednu casu. Lagano se provukao iz kuhinje medju onim ljudima, uzeo je svoju jaknu i izasao je napolje. Lift je u zgradi bio pokvaren, te je morao da se spusta stepenicama. Cinilo mu se da silazi vecno kada je naposletku sisao i izasao iz zgrade. Bio je izgubljen. Apsolutno izgubljen. Krenuo je do ulice, a onda je skrenuo levo i tako do prve stanice. Sve neki njemu nepoznati brojevi su ovuda prolazili. Odluci da saceka peti autobus koji dodje i da u njega udje. Iako je stanica bila prazna osim njega i jednog psa kad je dosao, ubrzo se pojavila gomila ljudi, i medju njima ona. Dugo nije uzivao tako u nekome kao sto je uzivao njoj, samo gledajuci je. Nesto se u njemu probudilo, neka divljacka snaga, neki primarni nagon. Ona osnovna zivotinjska esencija koja postoji u svima nama se probudila posle dubokog sna i bila je gladna. Njegov nestali libido se vratio, raspaljen pozudom i hladnocom. Prisao joj je. Dugo se pricali i smejali se. I prosao je peti autobus. I sesti. I deseti. A oni su i dalje pricali. Uzivao je. Padala su razna pitanja. Ispitivanje, a on se trudio da prodje sto bolje na testu. Naravno da kad se poveo razgovor o drogama, da ih nikad nije probao. Naravno da on ne pije. Naravno da sa uspehom studira Informatiku. Razmenili su brojeve telefona, a onda ga je nezno poljubila u obraz. Zatim je nestala. Da li je usla u Autobus? Da li se okrenula i otisla nekud drugde? Bio je paralizovan nije mislio i nije razmisljao, samo je stajao kao kip, ne misleci, ne razmisljajuci, a onda se okrenuo. Pomislio je kakav je ovo klise... muvanje na stanici... muka mi je od glupih klisea, ali njen poljubac je jos osecao na svom obrazu, a njen smeh je cuo u usima. Naravno da je nece pozvati. Naravno da ce veceras opet da se razvali od esida i da se opet probudi u nekom desetom stanu. Van vremena i granica onog sto je za njega prestavljao prostor. Ali imao je osecaj da se njegov zivot polako menja. Vratio je delic samopouzdanja. I razmisljao je. Veceras ce mozda otici svojoj kuci. Mozda ce se obrijati i okupati. Mozda ce obuci nove stvari, a onda ce mozda uzeti da uci. Mozda je i nazove. Da nazvace je! Mozda. Ali to moze da ceka. Nece veceras ici kuci. Uzece veceras jos jedan Esid, a kuca moze da ceka do sutra ili prekosutra. Ima svo vreme ovog sveta. Sneg je poceo da pada sve jace i jace dok se noc priblizavala. Izvadio je poslednji LSD iz unutrasnjeg dzepa i stavio ga u usta uz obecanje da je ovo zadnji, ali znate, postoji zadnji i "zadnji"... Mozda...
 
"...Ali bila je pod dejstvom narkotika..."
"Ne zanima me, mora da plati za svo zlo koje je ucinila! Udalji se! "
"Ne, nemoj molim te!...." zakoracio je napred. U tom trenutku cuo je pucanj, onda jos jedan, osetio jak bol, video nju kako pada. Krv se polako razlivala po podu. Pao je na kolena.
"Ovako je vec bolje..." rekao je dok su mu se usta iskrivila u zloban osmeh. Okrenuo se i otisao.
 
@ analogdigit
Ooo, hvala puno!! :))))

@ Nina
wau, znala sam ja da se ti i ja razumemo. Drago mi je da ti se prica dopada.... :***

@ GhostGirl
Citala sam par tvojih poslednjih radova i dopadaju mi se tvoje ideje. Samo napred!! Vremenom ces i zaboraviti na sam nacin realizacije i price ce same ispadati. Menjas se dosta. Tako i treba.... Prodjes mnogo puteva dok na kraju na svakoj raskrsnici ne pronadjes pravi put. Imas moju podrsku!! Samo kuckaj, mnogo volim da citam sve sto napises.



Evo ga nesto novo....
well, pa u pitanju je ljubav......ne obicna ljubav, jako mocna ljubav, koja je presla sve prepreke.......i ostala isto tako mocna.

Prashina

Nocni strahovi i more dolazili su mi tiho. Svojim finim, mekim koracima su precrtavali moje senke. Uvlacili su se u moj um i moje dnevne snove prevlacili tim sivo-maglicastim tonom prasine. Prasina… satkana od svih uzdaha davno zaboravljenih secanja. Takva prasina je pokrivala mene.
Kasno poslepodnevno sunce je kupalo dim koji je iscrtavao vazduh. Koza je pucala od nadutih osecanja koja nisu mogla da izadju van okova mojih misli. Svet bi trebao da zna za njih, ali mozda nisam govorila zajednicki jezik. Ne umem da podelim osecaj, ne umem da kreiram ton koji bu mogao da se odsvira na granama velikog hrasta. Vi gospodo, sto se razlezete po duginom plastu, rasirite spektar boja za jos jednu! Pokazite boju vaseg oka i prihvatite novo sunce. Sivi gospodine, skinite plast izmaglice i oluje, prelomite zemaljski kamen i u njemu nadjite cvet. Cvet stavite za rever i nosite ga ponosno. Mozda ce bas on pustiti miris pri dodiru hladne ruke. Usporite Vas korak, neka stvorimo harmoniju izmedju nasih stopa. Poljubac je nase razumevanje, razumimo se uvek. Toplo krzno zagrljaja ce nas obasjasti snom. Dok Vas dah para moj sluh neka nam srca ritmicno zakucaju na velika vrata. Iza njih cemo pronaci put od Duboke Prostrane Sume do Bulevara Slomljenih Snova. Velika vrata ce biti i nas uspeh. Slomljeno drvo i trosni mermer ce biti plod razbijanja nase percepcije. Podmetnucemo im pepeo i prah i reci da je nasa palata od njega sagradjena. Ne moraju da znaju za energiju koju delimo preko obraza. Sa nasih dlanova nece umeti da procitaju ono sto osecamo. Moji mirisi srednjeg leta su postali zacarani tek onda kada su me Vase ruke uzele u zagrljaj. Ne moraju da znaju gde zivimo. Nasa kucica neka ostene skrivena. Nikada ne bi moje srce naslo tako sjajnu krunu da nije bilo Vasih ruku. Reci koje ispisujete trepavicama dok mi milujete obraz ne bi imale razornu moc, da nisam prosula zvezde po Vasem nebu i upalila ih nasom ljubavlju. Zelim da mi od svakog naseg osmeha ostane bora secanja… secanja na ljubicasti trag na vrhovima prstiju i na nezan dodir Vasih usana. Svaku divlju zivotinju strasti koju zajedno proizvedemo usadicemo u moju unutrasnjost. I kada budu rezhale bice to samo zov ljubavi.
Ja sam vila i princeza. Poletim samo u snovima kada Vasim usnama spustite prasinu na moje sklopljeno oko.
Takva prasina pokriva mene…
 
@ GhostGirl
Citala sam par tvojih poslednjih radova i dopadaju mi se tvoje ideje. Samo napred!! Vremenom ces i zaboraviti na sam nacin realizacije i price ce same ispadati. Menjas se dosta. Tako i treba.... Prodjes mnogo puteva dok na kraju na svakoj raskrsnici ne pronadjes pravi put. Imas moju podrsku!! Samo kuckaj, mnogo volim da citam sve sto napises.

Uff, postidela sam se :o ops



Prashina

Nocni strahovi i more dolazili su mi tiho. Svojim finim, mekim koracima su precrtavali moje senke. Uvlacili su se u moj um i moje dnevne snove prevlacili tim sivo-maglicastim tonom prasine. Prasina… satkana od svih uzdaha davno zaboravljenih secanja. Takva prasina je pokrivala mene.
Kasno poslepodnevno sunce je kupalo dim koji je iscrtavao vazduh. Koza je pucala od nadutih osecanja koja nisu mogla da izadju van okova mojih misli. Svet bi trebao da zna za njih, ali mozda nisam govorila zajednicki jezik. Ne umem da podelim osecaj, ne umem da kreiram ton koji bu mogao da se odsvira na granama velikog hrasta. Vi gospodo, sto se razlezete po duginom plastu, rasirite spektar boja za jos jednu! Pokazite boju vaseg oka i prihvatite novo sunce. Sivi gospodine, skinite plast izmaglice i oluje, prelomite zemaljski kamen i u njemu nadjite cvet. Cvet stavite za rever i nosite ga ponosno. Mozda ce bas on pustiti miris pri dodiru hladne ruke. Usporite Vas korak, neka stvorimo harmoniju izmedju nasih stopa. Poljubac je nase razumevanje, razumimo se uvek. Toplo krzno zagrljaja ce nas obasjasti snom. Dok Vas dah para moj sluh neka nam srca ritmicno zakucaju na velika vrata. Iza njih cemo pronaci put od Duboke Prostrane Sume do Bulevara Slomljenih Snova. Velika vrata ce biti i nas uspeh. Slomljeno drvo i trosni mermer ce biti plod razbijanja nase percepcije. Podmetnucemo im pepeo i prah i reci da je nasa palata od njega sagradjena. Ne moraju da znaju za energiju koju delimo preko obraza. Sa nasih dlanova nece umeti da procitaju ono sto osecamo. Moji mirisi srednjeg leta su postali zacarani tek onda kada su me Vase ruke uzele u zagrljaj. Ne moraju da znaju gde zivimo. Nasa kucica neka ostene skrivena. Nikada ne bi moje srce nasle tako sjajnu krunu da nije bilo Vasih ruku. Reci koje ispisujete trepavicama dok mi milujete obraz ne bi imale razornu moc, da nisam proslula zvezde po vasem nebu i upalila ih nasom ljubavlju. Zelim da mi od svakog naseg osmeha ostane bora secanja… secanja na ljubicasti trag na vrhovima prstiju i na nezan dodir Vasih usana. Svaku divlju zivotinju strasti koju zajedno proizvedemo usadicemo u moju unutrasnjost. I kada budu rezhale bice to samo zov ljubavi.
Ja sam vila i princeza. Poletim samo u snovima kada Vasim usnama spustite prasinu na moje sklopljeno oko.
Takva prasina pokriva mene…
[/QUOTE]

Ovo ne da je savrseno,...ovo je...ma nemam reci...
 
Igrala je...Uvijala se , uvijala se kao udav oko svog plena...Stezala, sve jace...Zelela je da ode daleko, da dodje do srzi, do jezgra...Bivala je vodjena Gospodarom Snova...On je bio dirigent, a ona se prepustila, pratila je ritam...U sebi je nosila zelju, osmeh, lepotu....Ko je bila ta plesacica? Njeno ime bese- Ljubav. Tempo bese usporen...
 
Igrala je...Uvijala se , uvijala se kao udav oko svog
plena...Stezala, sve jace...Zelela je da ode daleko, da
dodje do srzi, do jezgra...Bivala je vodjena Gospodarom
Snova...On je bio dirigent, a ona se prepustila, pratila
je ritam...U sebi je nosila zelju, osmeh, lepotu....Ko je
bila ta plesacica? Njeno ime bese- Ljubav. Tempo bese
usporen...
Stajao je tu slep covek. U rukama je drzao violinu.
Nezno, sasvim nezno, kao kap vode na dlanu.
Bio je siromah. I svirao je. Za svoju, i za duse
zaljubljenih... Bila je noc. Suma. Lagano su hodali
kroz nju, pratili tihi zvuk violine, ruke su lezale
jedna u drugoj. Grane su pucketale pod njihovim
nogama. Vetar se igrao s liscem, saputao, i nosio
pesmu coveka ciji zivot bese muzika. Meseceva svetlost
probijala je kroz velike krosnje visokog drveca.
Izasli su na cistinu, sad se violina cula sasvim jasno.
Stajali su naspram njenog gospodara. Privukao ju je k
sebi, pogledao pravo u oci. Pustili su da ih nosi ritam.
Plesali su. Voleli su se. Njena duga kosa, crna kao noc,
igrala je s vetrom. Ona je bila Meseceva kci a On...
Gospodar Snova....
Kompilacija nije imala kraj...Ili je bar Ona tako
mislila...

ovo sam uklopila neke, posto pisem domaci za ponedeljak, iz srpskog naravno...
 
GhostGirl:
Igrala je...Uvijala se , uvijala se kao udav oko svog
plena...Stezala, sve jace...Zelela je da ode daleko, da
dodje do srzi, do jezgra...Bivala je vodjena Gospodarom
Snova...On je bio dirigent, a ona se prepustila, pratila
je ritam...U sebi je nosila zelju, osmeh, lepotu....Ko je
bila ta plesacica? Njeno ime bese- Ljubav.
Tempo bese
usporen...
Stajao je tu slep covek. U rukama je drzao violinu.
Nezno, sasvim nezno, kao kap vode na dlanu.
Bio je siromah. I svirao je. Za svoju, i za duse
zaljubljenih... Bila je noc. Suma. Lagano su hodali
kroz nju, pratili tihi zvuk violine, ruke su lezale
jedna u drugoj. Grane su pucketale pod njihovim
nogama. Vetar se igrao s liscem, saputao, i nosio
pesmu coveka ciji zivot bese muzika. Meseceva svetlost
probijala je kroz velike krosnje visokog drveca.
Izasli su na cistinu, sad se violina cula sasvim jasno.
Stajali su naspram njenog gospodara. Privukao ju je k
sebi, pogledao pravo u oci. Pustili su da ih nosi ritam.
Plesali su. Voleli su se. Njena duga kosa, crna kao noc,
igrala je s vetrom. Ona je bila Meseceva kci a On...
Gospodar Snova....
Kompilacija nije imala kraj...Ili je bar Ona tako
mislila...

ovo sam uklopila neke, posto pisem domaci za ponedeljak, iz srpskog naravno...

Odlicna metafora za ljubav!!

p.s. hvala na komentaru za prichicu ;)
 
Ochi

Ne prichaj, nije da ne volim
Kada to radish usnama
Samo mi je lepshe
Kada to radish ochima
Tada iz njih isijava
Misao chista
Rechima nesputana
Govori josh malo, ochima
Taj jezik razumem
Josh uvek ga uchim
Mozda i ja uspem
Da tako lepu rech
Izgovorim pogledom


Ljubav

oh, kako je dobra i mila
u nju se sva radost slila
kako je dobra i ima stila
ko haljina shto je prekrila
njena glatka kolena, bela
kao da je izvajana, cela
kad bi u moje krilo ona sela
pa da joj uprljam kolena bela
da joj pocepam haljinu plavu
uhvatim za kosu i zabacim glavu
da li bi i tada mislila da je u pravu
da sam fin i da trazim ljubav sladunjavu
 
Драги моји љубитељи лепе речи,
нисам без разлога одсутна, а оно што прочитаћете објасниће зашто ме нема...
Видим нове ликове и радује ме да има квалитетног материјала, и да ова Горанова идеја још увек живи и траје...
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Сада коначно знам
да прича о "другој половини"
није само прича,
да "онај прави"
заиста постоји,
да Господ споји двоје људи
онда када они то најмање очекују
а када им највише треба...
Само треба бити стрпљив,
одбацивати погрешне без бола и страха,
слушати глас срца
и веровати у Божји промисао...

Сада заједно доживљавамо
љубав о којој сви причају,
љубав о којој цео живот маштамо,
а речи су слабе да опишу оно што осећамо...
Дани раздвојености јесу дуги
али лепи, испуњени сазнањем да неко тамо негде воли и мисли и брине...
Заједнички тренуци трају бескрајно кратко,
јер цела наша љубав као да се дешава
ван времена и простора...
Све је тако неописиво лепо и снажно,
и ми смо се храбро препустили
ономе што Господ нам дао...

Сада више не тражим простор и време за себе
јер ми је време са њим много пријатније,
јер уживам у свакој секунди са њим,
у сваком погледу који испуњен је невероватном љубављу,
у сваком додиру који подиже ме са земље,
у сваком пољупцу...
Он је нашао део себе који је цео живот тражио
и ужива у свакој секунди са мном,
у сваком погледу које испуњен је невероватном љубављу,
у сваком додиру који подиже га са земље,
у сваком пољупцу...
Јер Господ нас је спојио...
-------------------------------------------------------------------------------------------
Поздрав за све љубитеље лепе речи...
 
Evo i nesto od mene da ne bude da samo pricam, a nista ne radim....:D
Nisam sigurna da li sam ovo vec pisala ovdje, ako jesam oprostite :)
Dakle:

Bez naslova


Ponekad koracam…
I stignem blizu tebe…
Ali, cemu to?
Kazali su, voli se isto…

Iste su misli,
I isto odzvanjaju koraci
Po mokrim ulicama
I krovovima…

A isto bole
jesenje lisce
i zimski mraz….

I Iste suze kapase…
jos juce, mozda,
Danas ne…
 
нинице, немој ми завидети...
Желим ти, и свима овде присутним, да што пре искусите ово што мени се дешава, јер осећај је неописиво леп, када сваки пут кад га видиш поново се заљубиш, када сваки пут кад те пољуби као да је први пут... Таман помислим да не може више да стане у ово лудо срце, а оно се некако рашири и усели у себе још већу количину љубави...
И, лепа ти је песма, личи на тебе... И подсећа на мене из млађих дана:)
Поздрав теби и свим љубитељима лепе речи:)
 

Back
Top