Koncerti

4778217970_dc884ebcd7_b.jpg
 
Lepo, mora se priznati...bese Nikon D90 jel da? Pa da, on je za ovakve stvari, tata : ) .Jedino sto bi trebao malo da probash da se igras sa blicem- da bi uhvatio malo vise ambijentalnog svetla. a da ne pricam sta bi tu radio jedan dobar prme-35 1,8, ili tako nesto, UH! Ovako, malo je manje upecatljivo...Inace, fotkanje desavanja/koncerata nocu je meni jedan od omiljenih motiva za fotkanje...Imam nesto od ranije ali mislim da je sve to vec bilo, manje vise...Mozda iskopma nesto ka dme ne bude mrzelo pa okacim... aniway, prilicno dobro, samo nastavi tako.
 
Hvala, nisam koristio blic na koncertu, još ga nisam lepo savladao, pa sam ga odmah po početku koncerta vratio u torbu, bolje da ga isprobavam na 'sitnijim' stvarima od ove. (:
Žao mi je bilo što sam bio u publici, ne na bini, dok je lik koji je ceo koncert fotkao sa bine izdvojio samo par fotki i to na većini promašen fokus, WB pogrešan, ekspozicija nedovoljno duga itd. Nije iskoristio priliku dovoljno dobro.
Što se tiče tvojih fotki, ove stare fotke su ionako zaboravljene u arhivi, nije na odmet videti ih ponovo ni tebi ni nama, izdvoj malo vremena kad budeš imao, pa nakači. (:
 

Back
Top