Da li je moguće JEB.ti se , a da vam ne udje ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Odgovor na gornji naslov je može, mi kao država smo živi dokaz.
Hteli bi u Nato, ali da ne udje on u nas, a ni mi u njega.
Hteli bi da menjamo granice, ali zna se da je to moguće samo ako udješ u Nato.
Lično mislim da se o Natou nikako ne treba pitati ni narod, čak ni naši političari, nego lepo to uradimo ukazom, naredbom recimo.
Biće zanimljivo uskoro, ako u Nato prvo udje kosovo, pa tek možda mi, i to kukajući i moleći.
Mislim da je veća šansa zadržati severni deo Kosova ako udjemo u Nato, no ako ne udjemo.
Mislim da će nas Rusija više ceniti ako udjemo u Nato nego ako ne udjemo.
Mislim da možemo više da se bunimo, tražimo pravdu kao član Natoa, no kao ubogi samo crkveni Miš.
Mislim ja još svašta nešto, no trpim pa neću da vam kažem
 
Dakle, imamo ovakvu jednačinu:

"Albanci i Hrvati se raduju što Srbija neće u NATO"

"Srbi se raduju što Srbija neće u NATO"

Rešenje jednačine: neko ispada debil.[

------------------------------------------------------------------------------------------

zna se istoriski, državotvorno, teritorijalno, da smo već 100 godina to mi, i niko drugi.
 
Odgovor na gornji naslov je može, mi kao država smo živi dokaz.
Hteli bi u Nato, ali da ne udje on u nas, a ni mi u njega.
Hteli bi da menjamo granice, ali zna se da je to moguće samo ako udješ u Nato.
Lično mislim da se o Natou nikako ne treba pitati ni narod, čak ni naši političari, nego lepo to uradimo ukazom, naredbom recimo.
Biće zanimljivo uskoro, ako u Nato prvo udje kosovo, pa tek možda mi, i to kukajući i moleći.
Mislim da je veća šansa zadržati severni deo Kosova ako udjemo u Nato, no ako ne udjemo.
Mislim da će nas Rusija više ceniti ako udjemo u Nato nego ako ne udjemo.
Mislim da možemo više da se bunimo, tražimo pravdu kao član Natoa, no kao ubogi samo crkveni Miš.
Mislim ja još svašta nešto, no trpim pa neću da vam kažem

blage veze sa mozgom nemas, mislis da je nato skup kretena koji ce da nas puste unutra sa ovakvim problemima? pa to moze samo retard pomisliti
 
Moze-ako si ti investitor(ili barem savetnik) a drugi podizvodjaci :hahaha:

34gn3gx.jpg
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top