Pametne zene tako sto su lepe

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.028
Zene, budite pametne tako sto cete biti lepe.

Jedino sto treba da vas brine je vas ten, kosa nokti, sminka, kilogrami, parfemi, pilinzi , tretmani, regeneratori, kupke i mejkap tutorijali. I samo o tome vodite racuna kao da je to ( a i jeste) najbitnija stvar na svetu.
Nije bitno da ste racionalne, ne, koj ce vam to ku rac. Ni da ste razumne. Obrazovane. Ni da imate kocnicu u svim/skoro svim sferama. Samo budite lepe jer to vam je posao i jedina obaveza.
Ne slusajte zlobne komentare da ste tako isuvise plitke! Ili bolno proste. Ili praznoglave.

Jer kad se udate za fudbalera inostranog kluba ili svetskog biznismena(citaj:trulog mafijasa), zar je bitno ko sta kaze? Zar je bitno ako se vi dobro osecate dok zivite u svom budoaru, a uzgred biste i glat mogle da resite test opste informisanosti predvidjen za male maturante?
Svi koji su protiv lepih i samo lepih zena, uzgred mutavih diplomata su najgora rdja savremenog covecanstva.
 
Ehehehehe :lol:
Jel ovo posledica izliva razočarenja u sopstvenu pamet :lol:
Ovo me podseća na onaj vic o onome što se ženio deset puta, i koji je na kraju došao do zaključka "nije bitno da li je lepa, nije bitno da li je pametna niti bogata, bitno je samo da ima velike sise" :lol: samo što je ovo iz ženske perspektive.
 
Zene, budite pametne tako sto cete biti lepe.

Jedino sto treba da vas brine je vas ten, kosa nokti, sminka, kilogrami, parfemi, pilinzi , tretmani, regeneratori, kupke i mejkap tutorijali. I samo o tome vodite racuna kao da je to ( a i jeste) najbitnija stvar na svetu.
Nije bitno da ste racionalne, ne, koj ce vam to ku rac. Ni da ste razumne. Obrazovane. Ni da imate kocnicu u svim/skoro svim sferama. Samo budite lepe jer to vam je posao i jedina obaveza.
Ne slusajte zlobne komentare da ste tako isuvise plitke! Ili bolno proste. Ili praznoglave.

Jer kad se udate za fudbalera inostranog kluba ili svetskog biznismena(citaj:trulog mafijasa), zar je bitno ko sta kaze? Zar je bitno ako se vi dobro osecate dok zivite u svom budoaru, a uzgred biste i glat mogle da resite test opste informisanosti predvidjen za male maturante?
Svi koji su protiv lepih i samo lepih zena, uzgred mutavih diplomata su najgora rdja savremenog covecanstva.

Otkrila si toplu vodu! :super: Jeeeeeeeeeeeeee!:mrgreen:
 
pa ono realno ja cenim lepe žene koje umeju sebe da unovče i ne tripuju se da su mileva marić
ali kad pogledam kolko je 90 devojkaka usredsredjeno i opterećeno izgledom
a realno nisu ništa, najobičnije, ni neke popularne piččke ako to nešto znači, ni s fenomenalnom frajerima, ni s lovatorima
mučenice
 
Ja ću biti svetski biznismen, imaću suprugu ružnu do bola, onako da pokažem u javnosti kako mi izgled nije bitan već pamet jelte, a ovamo ću da je.bem manekenke sa bejbifejsom i ogromnim dupetom poplavelim od solarijuma

I nemoj da vredjaš nas biznismene, i mi se mučimo da prehranimo svoj harem! Jasno?!
 
I nemoj da vredjaš nas biznismene, i mi se mučimo da prehranimo svoj harem! Jasno?!

Izvini, brate, nisam ja tela tebe i tvoju bransu da vredjam. Izvini, izvini jos jednom. Izvini.

Ali
Ali

Pomalo je porazavajuce, znas, kad vidis da devojkama svima, al komplet svima stalo samo do toga kako ce da se ocesljaju, kako ce da se namirisu, da bi to kompenzovale za nesto materijalnije.
da l ce da stignu od prebukiranog reda da stave i one svoje vestacke nokte, vestacku kosu, vestacke oci, vestacke noge. Mozga jos nema u maloprodaji al to im ni ne treba.

Koje su sve tikve i krave tunjave uradile nesto od svoje karijere, u stvari, napravile su neku karijeru, ime i prezime, dakle.
Voditeljke sitija su svojevremeno da bi dobile poso kao neke ku rceve voditeljke siti kluba '97 i '98 za svoju slobodnu izvedbu birale da obradjuju KRASTAVAC uz usklik" Ovako ja to radim".

Dok su ih trpali i tovarili raznorazni bilzmezi sa raznoraznih strana de im je pamet bila, to nije bitno, bitno da su se one probile na tv predajnike a njih su probile dzudze podbule zaostale sa dobrim novcanikom.
I sta biva, jedna se uda za slovenackog odbojkasa, jedna za fucu igraca, druga za Meljnicenka, peta za princa od Monaka, sve su odjedanput ribe, pi cke, niko im nista ne sme, brckaju se u jednoj od svojih sedam jahti, kresu se na stadionima, prve dame, cistunice. Imaju svoje tv emisije, ubijaju kao vreme, dosadno im. Imaju i ono kao, inicijali, kao Merlin monro mm i BB, sad su i one neko mudo.

Ali sta ih briga? Unovcile su ono cime raspolazu, tako i treba, podrzavam, nije da bih ja istrpela da drugujem sa njima i idem na zuraje de smrces koku sa klozetske daske novcanicom od sto $ al bravo za njih ako to mogu , samo napred. To je za postovanje, nema svako zeludac za to,
nego, eto, bilo bi kul makar na trenutak zaviriti u taj mozak fukarski i da se vidi kako ta gnojava, kaljava spermom natopljena materija radi i po kom principu.
 
Zene, budite pametne tako sto cete biti lepe.

Jedino sto treba da vas brine je vas ten, kosa nokti, sminka, kilogrami, parfemi, pilinzi , tretmani, regeneratori, kupke i mejkap tutorijali. I samo o tome vodite racuna kao da je to ( a i jeste) najbitnija stvar na svetu.
Nije bitno da ste racionalne, ne, koj ce vam to ku rac. Ni da ste razumne. Obrazovane. Ni da imate kocnicu u svim/skoro svim sferama. Samo budite lepe jer to vam je posao i jedina obaveza.
Ne slusajte zlobne komentare da ste tako isuvise plitke! Ili bolno proste. Ili praznoglave.

Jer kad se udate za fudbalera inostranog kluba ili svetskog biznismena(citaj:trulog mafijasa), zar je bitno ko sta kaze? Zar je bitno ako se vi dobro osecate dok zivite u svom budoaru, a uzgred biste i glat mogle da resite test opste informisanosti predvidjen za male maturante?
Svi koji su protiv lepih i samo lepih zena, uzgred mutavih diplomata su najgora rdja savremenog covecanstva.

:hahaha::hahaha::hahaha: Zbilja, što ti to bi?
Poduka da se trebamo prodavati, a ne biti žene... a ako to ne možemo, tko nam je kriv...
ljepota nije apsolutna sreća, ima nešto i u nama (a ti bi, čini se rekla, i u novcu). Pa,
svatko je uglavnom kovač svoje sreće Kreposucks ali ne bi trebao nikome suditi zato
 
Inace, na trenutak oftopik(ko da je i dosad bilo ontopik, nego ajde)

Diamonds are forever je jedan od najkul saundtrekova ikada, a i film je podjednako kul, i inace mi je Koneri Mister Dzejms Bond broj jedan. Pa Brosnan. Ne stani, pa onda Mur, pa Brosnan, pa ovi...

I onda kaze u Diamonds are forever '71, Son K. naravno:
Zar ti nisi malopre kad sam usao bila plavusa?
A Tifani: Mozda.
A Dzejms: Znas, primecujem tako te usputne stvari, na primer da li je devojka plavusa ili brineta.
Tifani: A koje ti preferiras?
007: O, koje god da mi se slazu uz kravatu i manzentne

Ja u stvari jos vise volim Goldfinger, to mi je omiljeni, '64, posebno scena kad dolazi da vidi kroz durbin i upoznaje Dzil, zanosna je, koju kasnije goldfinger ukoka i ofarba u zlatnu boju.
Eeee, to su bili filmovi. Pravi pravcijati filmovi.

A goldfinger je ubica koliko je dobar soundtrack, shirley blista
 
Izvini, brate, nisam ja tela tebe i tvoju bransu da vredjam. Izvini, izvini jos jednom. Izvini.

Ali
Ali

Pomalo je porazavajuce, znas, kad vidis da devojkama svima, al komplet svima stalo samo do toga kako ce da se ocesljaju, kako ce da se namirisu, da bi to kompenzovale za nesto materijalnije.
da l ce da stignu od prebukiranog reda da stave i one svoje vestacke nokte, vestacku kosu, vestacke oci, vestacke noge. Mozga jos nema u maloprodaji al to im ni ne treba.

Koje su sve tikve i krave tunjave uradile nesto od svoje karijere, u stvari, napravile su neku karijeru, ime i prezime, dakle.
Voditeljke sitija su svojevremeno da bi dobile poso kao neke ku rceve voditeljke siti kluba '97 i '98 za svoju slobodnu izvedbu birale da obradjuju KRASTAVAC uz usklik" Ovako ja to radim".

Dok su ih trpali i tovarili raznorazni bilzmezi sa raznoraznih strana de im je pamet bila, to nije bitno, bitno da su se one probile na tv predajnike a njih su probile dzudze podbule zaostale sa dobrim novcanikom.
I sta biva, jedna se uda za slovenackog odbojkasa, jedna za fucu igraca, druga za Meljnicenka, peta za princa od Monaka, sve su odjedanput ribe, pi cke, niko im nista ne sme, brckaju se u jednoj od svojih sedam jahti, kresu se na stadionima, prve dame, cistunice. Imaju svoje tv emisije, ubijaju kao vreme, dosadno im. Imaju i ono kao, inicijali, kao Merlin monro mm i BB, sad su i one neko mudo.

Ali sta ih briga? Unovcile su ono cime raspolazu, tako i treba, podrzavam, nije da bih ja istrpela da drugujem sa njima i idem na zuraje de smrces koku sa klozetske daske novcanicom od sto $ al bravo za njih ako to mogu , samo napred. To je za postovanje, nema svako zeludac za to,
nego, eto, bilo bi kul makar na trenutak zaviriti u taj mozak fukarski i da se vidi kako ta gnojava, kaljava spermom natopljena materija radi i po kom principu.

Zanima me da li negde mogu naći neke klipove sa obradjivanjem krastavca... ili je to bila samo metafora za dobijanje posla na kvaran način.:besna::besna:

Hmmm, slažem se sa tobom što se mnogih stvari tiče, al' u jednom se složiti moramo: Sandra Meljičenko je mnogo jaka riba! A i kul je odabrala, brata Rusa. Nije k'o one ludače što udju u brak sa arapskim princem Aladinom.

Evo, Marijana Mateus mi je nekako tipičan primer te kategorije, kapiram šta hoćeš da kažeš, ali *** kao što neko reče svako ima svoj način... možda je Marijana ukapirala da nikad neće biti u prilici da realizuje svoju modnu liniju, ili napiše knjigu, ili šta već, dok ne obezbedi sebi podlogu za takvo nešto(čitaj: brak sa gaulajterom Lotarom)

Drugo, to je neki trip koji se povuče iz kuće, kakav sistem vrednosti imaš, tako se i ponašaš. U tome je recimo razlika izmedju neke studentkinje književnosti koja dane i noći provodi nad knjigom, maltretira sebe, gubi mentalno zdravlje i fizički se troši, dok neka riba koja u životu jedino poznaje sve tipove šminke i marke odeće i osvoji poziciju u društu preko nečije postelje. Opet kažem, trip iz kuće i društva... zavisi od socijalizacije.

Ne osporavam - ima lepih devojaka koje su poštene i krvavo se trude, pa i zasluže, ali žalosno je kad neko na tako gadan način dobija sve što poželi. Toga ima svuda, i to se ne može iskoreniti jer je poznato da je jedan od najvećih opijata seksualni užitak. Ono gore napisah jer jeste tako. Pazi, ja ti garantujem da bilo ko od muškaraca koje znaš, uključujući i forum tu, kada bi imao neku poziciju u svojim rukama, i kada bi mu došla nafurana riba sa usnama Andjeline Džoli i izvela performans sa krastavcem, i tražila mesto voditeljke Sitija, ne bi odbio ništa od ponudjenog!!!

Previše se opterećuješ stvarima koje ne možeš da menjaš. Nek ti uteha bude to da si ti odabrala teži ali ispravniji put, i da ćeš na kraju dana ti biti ta koja će znati da je negde stigla svojim naporima, dok će ostatak ženske populacije koja je do tog cilja stigla prečicama jednostavno goreti u paklu sopstvene praznine.

P.S. Nadam se da postoji klip sa krastavcem:besna::besna:
 
verujem da je ovo zestoka zabluda i da su samo zli jezici izumeli sponzorstvo! Svi pomisle ako se lepa devojka uda za nekog uspesnog biznismena da je sponzorusa,a mozda se stvarno vole! Meni je logicno da se lepe devojke udaju za uspesne,msm sta ce njoj neki saban,neka sirotinja? zasluzuje da ima boljeg,da trazi ono jednako svojoj lepoti. POsle 27 nije vise bitno kakv je ko,msm jeste u nekoj meri, ali najbitnije je materijalno stanje. Nisi lud da se udas ili ozenis sa nekim ko nema nista i da zivis sa decom u najgoroj bedi ili samo u bedi. Glupe a lepe ribe se udaju za uspesne mafijase i lopove,mozda politicare i fudbalere,a lepe i pametne traze uspesne ljude koji su to stekli posteno. Glupi,nafurani idu sa glupima snalazljivima,a lepi i pametni idu sa pametnima i bogatima! Meni zvicu fer.
 
Pametno receno...na neki nacin.

imas lepe i pametne i imas lepe i glupe
imas prosecne pametne i prosecne glupe
imas rzne glupe i ruzne pametne
sve ima svoju suprotnost jer je sve u ravnotezi i svako ide sa onim svojim.
lep i glup sa lepom i glupom
pametan i lep sa lepom i pametnom cek nevalja koncept.
desava se i da lepa i pametna ode sa samo pametnim likom. Uh tesko je ovo definisati. Ovako je lakse!
Da bi uspeo kod neke devojke moras da zadovoljis bar jedan od dva kriterijuma da si lep ili pametan . Ako nisi lep,zaljubice se u tebe jer si pametan,ako nemas pamet imas lepotu. A ako nisi ni pametan ni lep,naci ces gluplju od sebe pa ce ona da se zaljubi u tvoju pamet jer je veca od njene pa ce da misli da si pametan!:mrgreen: Prosto!
 
Poslednja izmena:

Back
Top