Gdje uciti u Bgu tokom vikenda

Mozes i na groblje da odes, ako ti nije previse morbidno.
Tako je bar moj deda radio...
I pricao je da je imao najbolju koncentraciju na groblju. :)

:eek:

wow, toga se nisam setio . :lol:
Ali ako neko praktikuje ucenje naglas, nije li to narusavanje mira pokojnika :lol:

Zamisli sprijateljis se tako sa nekim duhom . Ucis pored necijeg groba non stop naglas, i tako se njemu svidi to sto ti ucis i sprijateljite se i on ti posle dolazi u snove :aha:

:p
 
Pufer, jedina čitaonica za koju sam čula da radi vikendom je ona centralna u Studenjaku, ona inače radi do 12 uveče. Čini mi se da radi i vikendom. I rade čitaonice po studentskim domovima, ako si blizu nekog možda da pokušaš da uđeš. Ja isto muku mučim da nađem odgovarajuću čitaonicu, od kako su mi zatvorili narodnu biblioteku.
 
Pufer, jedina čitaonica za koju sam čula da radi vikendom je ona centralna u Studenjaku, ona inače radi do 12 uveče. Čini mi se da radi i vikendom. I rade čitaonice po studentskim domovima, ako si blizu nekog možda da pokušaš da uđeš. Ja isto muku mučim da nađem odgovarajuću čitaonicu, od kako su mi zatvorili narodnu biblioteku.

Super. I ja mucim istu muku po pitanju Narodne. Znash li kada se otvara? A da li se u citaonicama u domovima moze uci iako nijesi student?:)
 
Znaš kako, u principu ne bi smeo da je koristiš ako nisi iz doma, neki domovi imaju svoja pravila sa čitaonicama da drugi ne mogu da dolaze, ali preko je leta su uglavnom prazne, pa možeš da pokušaš. To da li si student ili nisi te tamo niko ne pita. Najbolje ako poznaješ nekoga iz nekog studentskog doma da se raspitaš kod njega oko pravila. Znam pouzdano da u neke domove dolaze da uče ljudi koji žive u blizini, zanči nisu iz doma, tako da je ta varijanta moguća. Centralna u studenjaku je namenjena svima, platiš članarinu i to je to nema veze da li si u domu. Samo je na NBg. :neutral:
A za Narodnu pojma nemam, zadnji put sam videla u novinama krajem godine, ali im ne verujem. Do sad bi izgradili 2 nove za ovo vreme koliko je zatvorena.
 
Znaš kako, u principu ne bi smeo da je koristiš ako nisi iz doma, neki domovi imaju svoja pravila sa čitaonicama da drugi ne mogu da dolaze, ali preko je leta su uglavnom prazne, pa možeš da pokušaš. To da li si student ili nisi te tamo niko ne pita. Najbolje ako poznaješ nekoga iz nekog studentskog doma da se raspitaš kod njega oko pravila. Znam pouzdano da u neke domove dolaze da uče ljudi koji žive u blizini, zanči nisu iz doma, tako da je ta varijanta moguća. Centralna u studenjaku je namenjena svima, platiš članarinu i to je to nema veze da li si u domu. Samo je na NBg. :neutral:
A za Narodnu pojma nemam, zadnji put sam videla u novinama krajem godine, ali im ne verujem. Do sad bi izgradili 2 nove za ovo vreme koliko je zatvorena.

Hmm hvala. Malo mi je problem da dolazim sa Vozdovca do NBga, ali awaj. Do koliko radi ta centralna vikendima? Vidish nisam se setio nje, mada mi je neko pricao josh sledece godine. :D
 
zbog okoline nikada i nisam imala luksuz da ucim na glas :aha:

groblje je mirno, ali ne znam da se moze negde sesti ... za razliku od parkova ;)

Hahahahahahaaa... sećam se dok sam živeo u studentskom domu Patris Lumumba na Zvezdari u prvoj godini da su ljudi masovno išli na Novo groblje i učili po ceo dan na klupicama u aleji velikana.Hladovina, fin vetrić i što je najvažnije mir i tišina.Meni se to nikada nije svidelo ali oni koji su tamo išli nisu se žalili:D
 

Back
Top