Uvrede, pljuvanja, prozivke

Groucho Marx

Primećen član
Poruka
645
Zanima me koliko licno primate prozivke i pljuvanja na forumu? Da li vam smeta kad neko na forumu zesce udari po vasem liku i delu iako je sve sto zna o vama to sto zna sta pisete? Da li se naljutite i uvredite pa krenete istom merom ili se nasmesite?
Recimo ja napadnem Kojota (nije usamljeni primer ali se sad samo njega secam, izvini covek) a on mi pokaze i dokaze da nije ljut. Koliko se lako vredjate? I ko moze da vas na netu povredi?
 
Groucho Marx:
Zanima me koliko licno primate prozivke i pljuvanja na forumu? Da li vam smeta kad neko na forumu zesce udari po vasem liku i delu iako je sve sto zna o vama to sto zna sta pisete? Da li se naljutite i uvredite pa krenete istom merom ili se nasmesite?
Recimo ja napadnem Kojota (nije usamljeni primer ali se sad samo njega secam, izvini covek) a on mi pokaze i dokaze da nije ljut. Koliko se lako vredjate? I ko moze da vas na netu povredi?

kao i u RL i ovde postoje ljudi koji su mi vremenom postali jako dragi, oni koji su mi dragi, oni koje eto volim da citam ali sam ravnodusna, i oni koji me pomalo nerviraju....

e sad, prve dve kategorije mogu da me povrede(pogotovo ona prva) na trecu ostajem ravnodusna(opet) a ova zadnja me nasmeje.....

a nervira me kada neko postavi temu, ja se nasalim i onda neko levi ne ukapira salu i pocne da me proziva...bezveze...

nekada davno (u ebote kako ovo glupo zvuchi) sam zbog zezanja sa Gazdaricom bila prozivana od strane mnogih (nisu kapirali valjda :? ) ali sam brzo oguglala....ma, nek ide zivot 8)
 
zavodljiva1976:
Groucho Marx:
zavodljiva1976:
Hm...jos uvek sam nova,tako da me do sada niko nije pljuvao...ali cekam... :?
Ma nadam se da nece niko.... :wink: 8)

Pa, evo onda, ja cu, kad niko nece... Mislim, prljav posao, ali neko mora da ga uradi :) Polako, naci cemo ti mi vec nesto :)

Ako pocnes da me pljujes......pljuvacu i ja tebe....a to bas i ne volim :wink:

Ma ne volim ni ja :roll: Nego, reko, ako mora... :) Pozdrav, dobrodosla i nadam se da ti to niko i nece raditi ;)
 
zbog nekih ne spavam
ok spavam, ali mi ide po glavi rechenica ili cutanje i zashto kako i zashto regauju ovako a ne onako
ok retko se deshava. ali kad se desi iznenadi me. u stvari ne smem da citam neke teme josh uvek ne smem da se suocim, mada verovatno i nema nista nezgodno
ne znam zasto, kad posle i procitam, nije strashno
he he. ne volim da vidim neke svoje poruke kao joj sta je ovo
verovanto necu ni ovde svracati: ))
neki me zabole, ali obicno oni s kojima imam neki lichniji odnos mada je takvih malo. ili neko koga kao iz prikrajka gotivim..u stvari kad je direktno sacne me i kad je neko nepoznat. mada ja se uglavnom glupiram, kapiram da je to izraz neke neostvarenosti 3D i kad se vratim bice sve bolje. kao, nesto uradim napolju i slucajno odem na krstu i samo sipam logiku
tako ce valjda i da bude
 
Groucho Marx:
Zanima me koliko licno primate prozivke i pljuvanja na forumu? Da li vam smeta kad neko na forumu zesce udari po vasem liku i delu iako je sve sto zna o vama to sto zna sta pisete? Da li se naljutite i uvredite pa krenete istom merom ili se nasmesite?
Recimo ja napadnem Kojota (nije usamljeni primer ali se sad samo njega secam, izvini covek) a on mi pokaze i dokaze da nije ljut. Koliko se lako vredjate? I ko moze da vas na netu povredi?

Totalno me boli uvo sta ko misli. Ne samo ovde, nego i inace u zivotu.
Sto se tice vredjanja nije mi se to desilo ovde, ALI kada bi se desilo... Mislim da kada ljudi ovde na forumu napadaju druge, vredjaju bez razloga, da su verovatno totalne picckice u stvarnom zivotu i da im je onda ovo nacin da nadoknade ono sto ne mogu u zivotu. Ne znam kako bih tacno odreagovala, zavisi, ali sigurno je da me bilo kakva prozivka ne bi ni uvredila ni povredila :wink:
 
Ne, bas mislim da je mudrica u pravu... Meni je jedan stalni clan foruma priznao/la kako je u priv. zivotu totalno drugacija osoba, dakle, ne proziva, ne napada i uopste nije toliko tvrda kako izgleda na forumu... Prema tome, verujem da postoji odredjeni broj ljudi koji anonimnost koriste da isprazne visak energije, na nacin na koji ne bi smeli u rl-u...
 
DA, ALI AKO TO COVEK IMA U SEBI NE NETU...
ON TO NOSI U SEBI I OVAKO...
pitanje je samo prema kome ce to da ispolji a prema kome ne...
dakle sitna dusha...
p.s.
mada priznajem da sam jednom imao impuls da se upustim u jedno teko da kazem verbalno prepucavanje,
srecom brzo me proshlo.
i sad samo sreca,sreca,radost...
sreca,uzivancija!!! :wink:
 

Back
Top