Srbija nema buducnost - DOKAZ

Јао "деканица" Филозофског одбија да их прими. Је л исправно то деканица?
Ако је за некакву утеху увек је Универзитет био партијска ћелија :)
Ахах, пре рата је Технички био упороште љотићеваца, а Правни комуниста. :lol:
А после рата све је иста партија.
Како ми неко из породице ради на факултету - никад више испитних рокова студенти нису имали као сада, по Болоњи. Књиге у шаке ;)
 
Nakon odgledanog i onoga sto znam,dovoljno je reci samo jedno: Jadna drzava jadna Omladina a jos jadniji Studenti. To bi,sto bi rekao moj pok. otac sve trebalo Gov... motikom isterati i u kamenolom oterati.

Jadna Srbija uz ovakve studente!

Spas Srbije
Zivela Srbija
 
Za jedno 4 do 5 godina evo kakva nas buducnost ceka sa sledecim ljudima (odgledajte klip i sve ce vam biti jasno):

На жалост, сад се бавите овим стварима, а није вам пало на памет да протествујете против проглашења почасног доктора Волцера. И једно и друго су стубови будућности.
 
Za jedno 4 do 5 godina evo kakva nas buducnost ceka sa sledecim ljudima (odgledajte klip i sve ce vam biti jasno):





Odlicno uradjen video klip.:ok: Cestitke onom ko ga je napravio.:ok: Muzika-cista desetka:ok:


A sto se tice teme klipa i onoga sto se moze videti na snimku, to je da se normalnom coveku okrene zeludac naopacke. Ne znam, ali ja mislim da je Srbija pukla nacisto.
 
Al je ona neka riba sto snima sve ovo neka svadjalica :lol:
Odgledao sam video klip, sta znam, nisam upucen o tome sta se desava tamo pa ne mogu nesto da prokomentarisem ...




Nemas ti pojma. Ta riba ima veca muda od vecine muskaraca. Zalosno za muskarce, zalosno.
sad_2.gif
 
Na jedan vrlo vulgaran način koji pristaje šešeljevim slugama, naprednjaci uz blagoslov demokrata (tadića) preuzimaju visoko školstvo u Srbiji. To je nešto što je radikalima i naprednjacima uvek nedostajalo - obrazovanje :)
Iz Srbije treba bežati, ovde na žalost nema budućnosti.
Šta su radikali bili u miloševićevoj vlasti, to su danas naprednjaci u demokratskoj...

Zemunska mafija:


Demokrate:




Seoski pandur:


Šta je, šta hoćeš? Da studiraš? Jesi li u naprednjacima? Nisi? E onda plati školarinu 5.000 evra :lol:
 
Poslednja izmena:
Зашто не интересује, рекао сам своје, а што се тиче СНС и ДС кадрова, они су само разјурили ЛДП-овске који су до сада мешетарили по ФФ.



Pa ti si jedan od retkih koji napisa bar nesto. A ovo gore sto si napisao necu ni da komentarisem, jer vredjas zdrav razum sa tim komentarom.
 

Back
Top