Breakfast

goodday

Iskusan
Poruka
5.338
vash omiljeni doruchak...ako ga ne prespavate..
da li uz obrok volite da chitate sa ambalaze vasheg omiljenog proizvoda...??
da li u WC-u volite da chitate sa kutije sa prashkom za vesh...??
da li volite da chitate??
 
goodday:
vash omiljeni doruchak...ako ga ne prespavate..
da li uz obrok volite da chitate sa ambalaze vasheg omiljenog proizvoda...??
da li u WC-u volite da chitate sa kutije sa prashkom za vesh...??
da li volite da chitate??

omiljeni dorucak: kroasan kifle i vocni jogurt (ali ukus kafe...to bas i nije vocno :? )

uz obrok citam novine ili drndam komp...

u WC-u ne citam sa praska jer su mi WC i kupatilo odvojeni pa mi prasak nije pri ruci....

volim :wink:
 
goodday:
vash omiljeni doruchak...ako ga ne prespavate..
da li uz obrok volite da chitate sa ambalaze vasheg omiljenog proizvoda...??
da li u WC-u volite da chitate sa kutije sa prashkom za vesh...??
da li volite da chitate??
1.Nikad ne doruckujem
2.WC solja mi je udaljena od mesta gde mi stoji prasak za ves,tako da ne vidim da citam(ne vidim na daljinu,ali ne nosim naocare...jos uvek :? )
3.obozavam da citam,ali cekam da kupim naocare.... :wink:
 
1)Omiljeni dorucak... Hmmm... Pa i nemam nesto omiljeno. E da, volim da pijem mleko ujutro njam, najm. To ne preskacem.
2)Da, citam ponekad. Ima kod nas nekad napisana prica na mleku (za vreme Bozica ili Uskrsa), to mi je super. Vise gledam TV dok doruckujem nego sto citam.
3)Ponekad, ali ne samo sa praska za ves, vec i sa ostalih proizvoda. :roll: :wink:
4)Obozavam da citam.

P.S. Super su pitanja ja se nikad ne bi setila da pitam. :wink:
 
1.omiljeni dorucak:przenice sa eurokremom i jogurt
ili omlet sa sunkom (volem da se najedem ujutru..... :D )
2.retko...jedino ako je neka sarena ambalaza,obicno gledam tv ili citam neke novine
3.to mi nikad nije palo na pamet....
4.obozavam da citam...narocito filozofske romane (mada ne razumem bas svaki) i lirsku poeziju
 
goodday:
vash omiljeni doruchak...ako ga ne prespavate..
da li uz obrok volite da chitate sa ambalaze vasheg omiljenog proizvoda...??
da li u WC-u volite da chitate sa kutije sa prashkom za vesh...??
da li volite da chitate??
1.Moj omiljeni dorucak su ustipci sa marmeladom od sipka...mmmm...
2.Uz obrok nista ne citam jer obicno buljim kroz prozor...
3.Ne citam bas sa kutije za prasak,ponesem sa sobom neku knjigu ili novine...
4.Volim da citam i imam odprilike 200+++ procitanih knjiga iza mene.
 
chokolada:
2)Da, citam ponekad. Ima kod nas nekad napisana prica na mleku (za vreme Bozica ili Uskrsa), to mi je super. Vise gledam TV dok doruckujem nego sto citam.
:
Zaboravio sam,na tetrapaku ima dosta puta nesto poucno da procitas,neki vic ili nesto vec...Tine Melk er best!!Eh da,pijem cokoladno mleko u velikim kolicinama,ne samo ujutro nego u svako doba dana.
 
1. sunka+neki dobar sir+grozdje+hleb
2. citam novine uz dorucak ako cale kupi pre nego sto ustanem, ali najcesce ne mogu da gledam dok doruckujem
3. ne citam
4. volim
 
1) Ne volim da doruckujem, a ako i da onda je to neki dobar kolac
2) retko citam sa proizvoda
3) WC mi je tako mali, da jedva prodjes do solje koja je preko puta ves masine.Tako da sa nje citam one programe ili dajem dugmicimma imena igraca pa igramo utakmicu ;)
4) Ne zazirem od citanja, mada retko imam vremena pored skole da procitam nesto sto ja zelim a sto se ne mora
 
i ja sve vishe preskacem osim kad me mrzi da odolevam ponudi ( haha uzas : )) ). kad sam bash orna jedem neko voche
a onda mi je svejedno, i meni se cini da su torte OK reshenje za dorucak: ) volim ukusni doruchak samo sto pokusavam da ne utice na kasniju hranu. volim pecivo kod pekar ace ili tako nesto originalno a ako nema dobar je i senf he he : ))
nikad ne jedem eurokrem :I
citam ambalazu ponekad ali cesce kad uzimam proizvod
u wc ne stignem da procitam, nego se zna zashto se tamo ide. pa da prodjem ko v.vega u petp prichama
nekad sam nosila neku svesku za ucenje
volim da citam ali kad me neshto vuce i nemam bas koncentracije na linearnom dugackom textu he he
 
Idealan dorucak...omlet sa sunkom,salata od paradajza,svjeze kifle,sok od narandze,kafa...uz jutarnju stampu...po mogucnosti da se sam napravi ili neko drugi da ga napravi... :D A sto volim da citam i jedem istovremeno... :lol:
 
limunada:
Idealan dorucak...omlet sa sunkom,salata od paradajza,svjeze kifle,sok od narandze,kafa...uz jutarnju stampu...po mogucnosti da se sam napravi ili neko drugi da ga napravi... :D A sto volim da citam i jedem istovremeno... :lol:
Za mene je bacanje vremena u bunar ako nista ne citam dok doruckujem ili veceram...
 
goodday:
vash omiljeni doruchak...ako ga ne prespavate..

Nikada ne prespavam dorucak, ali se ponekad desi da nisam gladna :) ... A najcesce je to jogurt i nesto ili slatko (npr. med, dzem, eurokrem i sl.) ili nesto slano kao sto je cips :)

goodday:
da li uz obrok volite da chitate sa ambalaze vasheg omiljenog proizvoda...??

Da, ako je pored mene tegla dzema kupovnog ili eurokrem, obavezno buljim u svaki delic te tegle i citam kao da je prvi put u zivotu vidim ili ako je margarin onda citam sastav, neto, proizvodjaca i sl. A ako je nesto drugo u pitanju, onda ili gledam kroz prozor ili gledam nesto na kompu...

goodday:
da li u WC-u volite da chitate sa kutije sa prashkom za vesh...??

Radila sam to ranije, ali mi nije vise interesantno... Ali obavezno 'razgledam' kupatilo...

goodday:
da li volite da chitate??

Da, obozavam :wink:
 

Back
Top