Sa džamije mahao srpskom zastavom

Alan Skot-Dzudas

Primećen član
Banovan
Poruka
598
Beta | 08. 07. 2010. - 16:56h | Foto: AFP - Ilustracija | Komentara: 12

Branko K. je uhapšen je pošto je pod dejstvom alkohola nasilno provalio u džamiju Rijeka u Zvorniku i sa njenog minareta mahao srpskom zastavom, saopšteno je danas u Stanici javne bezbednosti Zvornik.

Novinarima je rečeno da je Branko K. sinoć oko devet sati ušao u džamiju, zatim zaključao vrata i popeo sa na minaret odakle je mahao zastavom Republike Srpske.




Utvrđeno je da je Branko K. imao 1,95 promila alkohola u krvi.



Prolaznici "s uživanjem" posmatrali


Zvornički muftija Mustafa Muharemović je u izjavi lokalnim medijima osudio incident, ocenivši da je Branko K. koristio verski objekat da bi skrenuo pažnju na sebe. Muftija je kazao da su ga "ražalostili" pojedini prisutni građani Zvornika, koji su "sa uživanjem posmatrali incident".


Džamija je još u izgradnji, pa u trenutku incidenta nije bilo prisutnih vernika.



Policija je uz pomoć vatrogasaca oko 22.30 ušla u džamiju i uhapsila Branka K. koji nije pružao otpor.



http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/197441/Sa-dzamije-mahao-srpskom-zastavom

demokratija u entitetu rs u 21 vijeku
 
jel ovo nije provokacija prema islamu i zar nije bilo dosta rata?u okupiranim oblastima u nagorno karabah armeni su dzamije pretvorili u stale i svinjce a sada u repulici srpskoj hoce da se skrnavi dzamija.ima li razlike izmedju okupiranog nagorno karabaha i republike srpske koja je okupirala pola bosne.sram vas bilo!

A i ti ne trabunjaj večito.
Kakva štala i svinjac, ovaj bahatluk nekakvog lokalnog pijanca upoređuješ sa uništavanjem verskih objekata:dash:
 
e nemojte se cuditi postupcima albanaca na kosovu jer tako je kosobo postalo neovisno, to jest srpskom krivicom i srpskim fasizmom i neprijateljstvom prema muslimanima. sebi zelim da se bosna podijeli ali po pravilnom rincipu i da se odvojeno parce bosne nazove islamskom drzavom.dosta nam je bilo vise srba.
 
Pa red je da objekat ima državnu zastavu na sebi, nije to ko što je moj deda išao da stavi zvono, , ja sam tu realan, nije što mi je bio deda - njega je trebalo apsiti .

Jel bi onda trebalo na crkvama da stoji ova zastava


bosna_hersek_bayra.png
 
Poslednja izmena od moderatora:
Svaka mu cast. Tako ce biti dole na Kosovu jednog dana, spaljene dzamije a pre toga malo da se vrati, rusenje od strane Srba!


Ma sami će to oni i paliti i rušiti...njihova posla:roll:

Nego, Branko , pravi Srbin :super:...naravno da i na verskim objektima treba da stoje zastave aktuelne zemlje ...ukoliko taj zvornik pripada RS :super:

I da se razumemo , ja protiv muslimana i ostalih nemam ništa protiv ukoliko me ne ugrožavaju u mojim vrednostima , meni se gade ovi muslimanski pravoslavci , a od davnina je poznato da :

Kad Turčin okrvavi mali prst ,
poturica ( muslimanski pravoslavac) okrvavi celu ruku !:dash:

E takvi mi se gade iz dna duše.
 
:QUOTE=Danica Č.;14555795]Vest je otprilike u rangu sa dubrovačkim govnetom:roll:[/QUOTE]

nemoj molim te da Branka poredis sa dubrovackim govnetom:hahaha::hahaha: ipak on je samo pijana srbenda...evo kako nasi dicni forumasi opravdavaju jednog krkana a da sutra neko udje ovako u crkvu bila bi druga prica no to samo govori o vama svima i o dubrovackim govnima.
 
nijedna se zastava ne stavlja na munare dzamije.na unare dzamije se postavlja jedino muslimanska zastava sa polumjesecom i zvijezdom ali ni to ne mora da se postavlja.dzamija nije samo za drzavljane jedne drzave nego je ona globalisticka i ona je otvorena za svakog muslimana.
 
:QUOTE=Danica Č.;14555795]Vest je otprilike u rangu sa dubrovačkim govnetom:roll:

nemoj molim te da Branka poredis sa dubrovackim govnetom:hahaha::hahaha: ipak on je samo pijana srbenda...evo kako nasi dicni forumasi opravdavaju jednog krkana a da sutra neko udje ovako u crkvu bila bi druga prica no to samo govori o vama svima i o dubrovackim govnima.

Ista gomna.
A šta bi trebalo sa budalom, nabiti ga na kolac za primer?
Vi mudžahedini samo o tome maštate; seča glava, nabijanje na kolac i ostale perverzarije:roll:
 

Back
Top