"Monstrum" iz Haga!!

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827
Namerno sam rec "monstrum" stavio pod navodnike jer ne smatram kao A. Vucic,
da njegov dojucerasnji stranacki kolega zasluzuje takav epitet.
Elem, sta se to desilo da dodje do ovakvog obrta u odnosima izmedju bivsih velikih prijatelja i saboraca?!:think:


Vučić: Ko iznosi lažne informacije

8. jul 2010. | 16:04 | Izvor: B92 Beograd
-- Aleksandar Vučić pozvao je organe vlasti da kažu koji je ministar rekao Šešelju da Vučića optuži da je fabrikovao informaciju o pripremi atentata na Nikolića.

9478474724c1b684dddb41470298484_450x286.jpg

.....Vučić veruje da je taj ministar zajedno sa, kako je rekao, "monstrumom iz Haga", konstruisao lažne vest.

Vučić kaže da je Simovićeve advokate video jednom i to nakon infomacije da se sprema atentat na Nikolića.

Radikali su tvrdnje koje je izneo Šešelje da su priče o ubistu Nikolića "proizvod dogovora" Vučića i advokatima Miloša Simovića, pretočili u krivičnu prijavu. Oni odbacuju optužbe naprednjaka.

U SRS-u ipak ne znaju sa kim iz vlasti njihov šef iz Haga kominicira.

Tokom čitave konfercije za novinare Aleksandar Vučić nije izgovarao ime Vojislava Šešelja, već je o svom nekadašenja stranačkom šefu i mentoru govorio kao o "monstrumu".

Vučić kaže da će sve što ima Šešlju reći kad se budu sreli.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=07&dd=08&nav_category=11&nav_id=444211
 
Изгледа да му у Хагу не могу ништа доказати и да је информација процурела у демокрацијску србију.
Страх и нервоза избија из појединаца услед могућег повратка.
Ако већ мора изаћи да га бар овде одма ухите.Оптужница није толко ни важна,циљ је спречити негов повратак у политику.Дискредитација,по сваку цену.Бар још коју годину.А можда и кмекне у међувремену.
 
Изгледа да му у Хагу не могу ништа доказати и да је информација процурела у демокрацијску србију.
Страх и нервоза избија из појединаца услед могућег повратка.
Ако већ мора изаћи да га бар овде одма ухите.Оптужница није толко ни важна,циљ је спречити негов повратак у политику.Дискредитација,по сваку цену.Бар још коју годину.А можда и кмекне у међувремену.
Што би се било ко плашио Шешеља?
:roll:

Он фура и даље своје антисрпство, систематски, плаћен за то, ови фурају своје, једино, да се повећа општи циркус на политичкој сцени, борба за власт, странчарење...
 
Nikako da se setim kako se zvala ona (valjda bese) britanska PR agencija na ciji predlog se u SRS jos pod Tominim vodjstvom skidao bedz sa likom Seselja.

Onda priznavanje pobede DS-u pre zvanicnog objavljivanja rezultata...

Dakle, pocelo je sve to mnogo ranije...

A zasto i sta je bila poluga koja je izvrsila presudni pritisak, to samo oni znaju.
 
Namerno sam rec "monstrum" stavio pod navodnike jer ne smatram kao A. Vucic,
da njegov dojucerasnji stranacki kolega zasluzuje takav epitet.
Elem, sta se to desilo da dodje do ovakvog obrta u odnosima izmedju bivsih velikih prijatelja i saboraca?!:think:

А, чух га малочас с тв, 15 пута је поновио "монструм" у три реченице.
:roll:

Некадашњи партијски пајтоси, а овом се, гмазу, биће, нагло просветлило, кад му је нешто шушнуло...
:zper:

Трагикомично... И, тако типично политичарски...
:mrgreen:
 
Што би се било ко плашио Шешеља?
:roll:

Он фура и даље своје антисрпство, систематски, плаћен за то, ови фурају своје, једино, да се повећа општи циркус на политичкој сцени, борба за власт, странчарење...

Evo, iznesi ti meni dokaze za to ko je kad i koliko platio Seselju i radikalima, a ja cu tebi za zuto preduzece, pa da vidimo sta je istina. :think:
 
Evo, iznesi ti meni dokaze za to ko je kad i koliko platio Seselju i radikalima, a ja cu tebi za zuto preduzece, pa da vidimo sta je istina. :think:
Не бих да откривам своје изворе. :)

Сем тога, човеку је и без тога, ако само сабере 2+2, јасно је да је Шешељ одувек свесно радио против српских интереса.

Као што је то јасно и за "жуто предузеће", с тим што код њих то има мало другачији појавни облик, и није за свакога појединца баш идентично.
 
Изгледа да му у Хагу не могу ништа доказати и да је информација процурела у демокрацијску србију.
Страх и нервоза избија из појединаца услед могућег повратка.
Ако већ мора изаћи да га бар овде одма ухите.Оптужница није толко ни важна,циљ је спречити негов повратак у политику.Дискредитација,по сваку цену.Бар још коју годину.А можда и кмекне у међувремену.

Mislim da će da kmekne od srčanog udara ili tako neke više sile. Dešava se, božija volja.
:mrgreen:
 
Не бих да откривам своје изворе. :)

Сем тога, човеку је и без тога, ако само сабере 2+2, јасно је да је Шешељ одувек свесно радио против српских интереса.

Као што је то јасно и за "жуто предузеће", с тим што код њих то има мало другачији појавни облик, и није за свакога појединца баш идентично.

Mis'im... :lol:

Kazi bar onda da ti tako mislis i da niko ne moze da te ubedi u suprotno i zavrsena prica.
 

Back
Top