Evropski parlament pozvao sve članice EU da priznaju Kosovo

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
Evropski parlament usvojio je danas većinom glasova rezoluciju o Kosovu kojom se preostale članice Unije, koje nisu priznale jednostranu nezavisnost južne srpske pokrajine, pozivaju da to učine.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/197417/Evropski-parlament-pozvao-sve-clanice-EU-da-priznaju-Kosovo

Ovo se ne odnosi na Srbiju, ona ce Kosovo priznati pre nego sto udje u EU, jer u suprotnom nece joj biti omogucen pristup uniji u kojoj bi bila crna ovca medju ostalim drzavama clanicama. Bar ja tako mislim... Sta vi kazete?
 
..ne sekiraj se..saama će Srbija da požuri..budeš..videl..glad..:mrgreen:.. očiju nema..:rtfm:



Dok je ova drzava s nama ne bush videl gladnog Srbbina!!:rtfm:


map_of_russia.jpg
 
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/197417/Evropski-parlament-pozvao-sve-clanice-EU-da-priznaju-Kosovo

Ovo se ne odnosi na Srbiju, ona ce Kosovo priznati pre nego sto udje u EU, jer u suprotnom nece joj biti omogucen pristup uniji u kojoj bi bila crna ovca medju ostalim drzavama clanicama. Bar ja tako mislim... Sta vi kazete?



Ovi iz takozvane EU počinju da paniče.

Čini mi se uskoro će rezolucija da oni koji su priznali Kosovo i Metohiju to priznanje povuču.

I to vrlo brzo.
 
Mićunović: Zagovornici nezavisnosti pojačavaju pritisak
Blic - Pre 40 minuta
Predsednik Spoljnopolitičkog odbora Skupštine Srbije Dragoljub Mićunović ocenio je danas da usvajanje rezolucije Evropskog parlamenta, kojom se pozivaju sve članice EU da priznaju nezavisnost Kosova predstavlja pojačavanje pritiska zagovornika nezavisnosti Kosova.

On je istovremeno naglasio da sada treba sačekati kraj meseca i savetodavno mišljenje Međunarodnog suda pravde o legalnosti jednostrano proglašene nezavisnosti Kosova i potom "izaći sa realnom politikom", rekao je Mićunović za televiziju B92.

Jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova od članica EU ne priznaju Španija, Kipar, Grčka, Rumunija i Slovačka.

"U tom smislu ništa ne treba sada zaoštravati" i treba sačekati da Međunarodni sud pravde donese savetodavno mišljenje, rekao je Mićunović.

Evropski parlament usvojio je danas većinom glasova rezoluciju o Kosovu kojom se preostale članice Unije, koje nisu priznale jednostranu nezavisnost južne srpske pokrajine, pozivaju da to učine.

Rezoluciju, u kojoj se navodi da bi EP pozdravio kada bi sve države članice EU priznale nezavisnost Kosova, podržalo je 455 poslanika dok je nešto više od 150 bilo protiv. Više o tome pročitajte u posebnoj vesti.

Tanjug
 
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/197417/Evropski-parlament-pozvao-sve-clanice-EU-da-priznaju-Kosovo

Ovo se ne odnosi na Srbiju, ona ce Kosovo priznati pre nego sto udje u EU, jer u suprotnom nece joj biti omogucen pristup uniji u kojoj bi bila crna ovca medju ostalim drzavama clanicama. Bar ja tako mislim... Sta vi kazete?[/

Мислим да си у праву,Србији је јасно речено да од Европе нема НИШТА,Хрватска,Бугарска и Румунија су одређене као депоније и баста.Једино ми је жао што ја Кен увек одсутан из Србије кад је за нас и те како важно да је са народом,радује ме што ни та унија неће дуго трајати.П.С.ако ниси видео,на егзиту,на картама Србија је без КОСМЕТА
 

Back
Top