Egzit 11: Muzika, turizam i Parada ponosa

Poruka
23.163
Egzit 11: Muzika, turizam i Parada ponosa

Na ovogodišnjem Egzitu nastupiće više od 600 izvođača, a Novi Sad će posetiti desetine hiljada turista. Sa Egzita će biti upućena i podrška održavanju Parade ponosa u Beogradu. Načinjen je i pokušaj da se zadrže turisti.

Nastupom svetske zvezde Mike na glavnoj festivalskoj bini, večeras u Novom Sadu počinje 11. po redu festival Egzit (Exit), na kojem će na 20 festivalskih bina na Petrovaradinskoj tvrđavi nastupiti više od 600 izvođača, a među njima i „Faith No More“, „Chemical Brothers“, Plasibo i David Geta.

Publici će se predstaviti i brojna imena iz Srbije i regiona, a tokom četiri dana Egzita održaće se i Muzička konferencija, na kojoj će se mladi di-džejevi i producenti iz regiona susresti sa zvezdama koje nastupaju na ovogodišnjem festivalu i sa njima razmeniti tehnike, iskustva i znanja na polju elektronske muzike.

Kao festival koji je izrastao na buntu protiv Miloševićevog režima, Egzit će i ove godine imati svoju veoma angažovanu društvenu dimenziju, kroz predstavljanje nevladinih organizacija. U tom delu programa svakako će najzanimljiviji biti tribina i koktel u znak podrške održavanju Parade ponosa u Beogradu.

Šefica medijskog odeljenja Misije OEBS-a u Srbiji Dragana Nikolić za Dojče vele objašnjava zašto i OEBS, pored Egzita i Građanskog pakta za jugoistočnu Evropu, podržava ovu akciju: „Pre svega, to je deo OEBS-ovog mandata podrške manjinama, promovisanja jednakosti i prava za sve, i u okviru toga se uklapa jedna populacija koja je dosta marginalizovana u medijima, o kojoj se piše na neki senzacionalistički način. Nadamo se da će ovakva inicijativa biti kao jedan mali kamen pomeranja ka tome da se i u Beogradu, kao i u Zagrebu, održe Parade ponosa.“
 
ja mislim da je sve to izazvano od strane antisrpske masonerije i ostalik satrapa i belosveCkih kasapA, koji atakuju na vaskoliko sEREbstvo. jel si zadovoljan odgovorom?

e da, i sve ih treba atomskom bombob gadjati, a prezivelima ugraditi cetnicku bradu, staviti noz medju zube i terati ih da uce napamet sve pesme mice trofrtaljke, lepe brene i baje malog knindze

:D

Jesil sad zadovoljan odgovorom?
 
ja mislim da je sve to izazvano od strane antisrpske masonerije i ostalik satrapa i belosveCkih kasapA, koji atakuju na vaskoliko sEREbstvo. jel si zadovoljan odgovorom?

e da, i sve ih treba atomskom bombob gadjati, a prezivelima ugraditi cetnicku bradu, staviti noz medju zube i terati ih da uce napamet sve pesme mice trofrtaljke, lepe brene i baje malog knindze

:D

Jesil sad zadovoljan odgovorom?

A pitanje je? :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Јасно је да педерске организације више не бирају начин како да остваре своје циљеве и што је најгоре за своје кампање имају пуну подршку Владе Србије која се не огледа само у моралној већ и у финансиској помоћи.
Небулозна је изјава шефице ОЕБСА у којој напомиње да су педери маргинализовани у медијима када је јасно да од вести везаних за њих човек не може ништа друго да види !
 
Брује медији, упозоравају статистике, са свих страна прича о белој куги и нестајању нације.Сваке године, кажу, нестане у Србији, омањи српски град.
А чему та прича и лажна брига када се ПДВ на дечију опрему не укида, труднице се отпуштају с посла или условљавају нерађањем, стандард драстично пада, породица уништава, а педери насилно промовишу.
Јесте се систем вредности изокренуо, онако баш наглавачке, али и то је насилно урађено, вештачки постављено.Зато чувајмо своју свест о исправности , то је једини начин да се човечанство одбрани од болесних и изопачених стандарда.
 
Брује медији, упозоравају статистике, са свих страна прича о белој куги и нестајању нације.Сваке године, кажу, нестане у Србији, омањи српски град.
А чему та прича и лажна брига када се ПДВ на дечију опрему не укида, труднице се отпуштају с посла или условљавају нерађањем, стандард драстично пада, породица уништава, а педери насилно промовишу.
Јесте се систем вредности изокренуо, онако баш наглавачке, али и то је насилно урађено, вештачки постављено.Зато чувајмо своју свест о исправности , то је једини начин да се човечанство одбрани од болесних и изопачених стандарда.

Лепо речено.
Проблем је у томе што је дошло време у којем царује помодарство и свако ко схвата колико је тај поредак изопачен бива етикетиран као назадњак,примитивац исл.Више се ни у чему нема мере ни срама.Оно што су људи до јуче чували као своје најмрачније тајне данас јавно пропагирају под паролом либерализма,напретка,демократије,зато су и ТВ репертоари пуни америчкких серија у којима педере приказују као позитивне и шаљиве ликове који су кул,готивни и шта ја знам шта већ.Сад неки виде то је тако у серији па ајде и ми да будемо модерни,није битно што је то накарадно и противприродно,битно је да је модерно и да је "ин"
Довољно је прошетати се градом и видети како је народ нарочито млади масовно прихватио ТВ културу,почевчи од начина облачења,говора до културе понашања.
Све у свему ако се не дозовемо памети не пише нам се добро
 

Back
Top