Vraćam se kasno

Violetna

Elita
Poruka
22.085
I zatičem njega i nju na trosedu, samo sede, ali jedno pored drugog i pričaju, ne ljube se, ništa konkretno.
Znači, ne znate za njen dolazak, nije vam se najavila i sad ih vidite jedno pored drugog.

Kako biste situaciju protumačili i odreagovali? Bili biste ljubomorni ili...?
 
I zatičem njega i nju na trosedu, samo sede, ali jedno pored drugog i pričaju, ne ljube se, ništa konkretno.
Znači, ne znate za njen dolazak, nije vam se najavila i sad ih vidite jedno pored drugog.

Kako biste situaciju protumačili i odreagovali? Bili biste ljubomorni ili...?

pitanje svih pitanja KO JE ONA?!
zaš li je?
za početak sumnjam ali ne reagujem.
 
I zatičem njega i nju na trosedu, samo sede, ali jedno pored drugog i pričaju, ne ljube se, ništa konkretno.
Znači, ne znate za njen dolazak, nije vam se najavila i sad ih vidite jedno pored drugog.

Kako biste situaciju protumačili i odreagovali? Bili biste ljubomorni ili...?

Dobro bih promislila prije bilo kakve reakcije..jer nisu sve stvari onakve kakve se na prvi pogled čine..
 
Dobro pitanje, sa njegove :lol:.

e, ondak ovako...

ne bi mi bilo prijatno da ih zateknem kako sede na trosedu u našem stanu, iz prostog razloga što niko nije pomenuo njen dolazak tog dana...to bi mene iznerviralo samo iz tog razloga...

drugo, da on nešto muti...sigurno je ne bi doveo kod vas u stan( bar ja tako mislim)

treće, možda ne poznaješ tu žemsku dovoljno dugo da bi znala kakva je i kakav je njihov odnos bio pre nego što ste vas dvoje počeli da se viđate...

četvrto, rekla bih mu da mu se to ubuduće ne dešava...jer sam sigurna da on ne bi voleo to da doživi na svojoj koži...iako realno nisu radili ništa loše:D
 
e vala baš:rtfm:
lepo ti to, onako, polako, suptilno i slatko izbaci iz kuće:rtfm:
ne zbog njega, ni zbog tebe, već zato što ti takvi ljudi netrebaju u blizini.
msm drugarica....katastrofa
i šta uopšte ona radi tu kad tebe nema?:eek:

Slazem se sa ovim...al sad ce se sigurno javiti bezbroj forumasa/ica koji drugarski cak spavaju jedni pored drugih i da nikad ni ne pomisle na nesto vise....cak ni u masti...:mrgreen:
 
dobro bre čekaj stani.
Valjda ti znaš tu drugaricu duže malo?
Valjda si do sada mogla da znaš da li tu ima nekih signala ovo ono?

Možda te malo žacnulo to što sede jedno pored drugog ali..hej, čak i da su imali neko pipkanje, pa jel bolje da ti to muž radi sa nekom koju znaš da je ok žena, supruga majka, nego tamo sa nekom ko zna kom? ajde molim te
 
e, ondak ovako...

ne bi mi bilo prijatno da ih zateknem kako sede na trosedu u našem stanu, iz prostog razloga što niko nije pomenuo njen dolazak tog dana...to bi mene iznerviralo samo iz tog razloga...

drugo, da on nešto muti...sigurno je ne bi doveo kod vas u stan( bar ja tako mislim)

treće, možda ne poznaješ tu žemsku dovoljno dugo da bi znala kakva je i kakav je njihov odnos bio pre nego što ste vas dvoje počeli da se viđate...

četvrto, rekla bih mu da mu se to ubuduće ne dešava...jer sam sigurna da on ne bi voleo to da doživi na svojoj koži...iako realno nisu radili ništa loše:D

Svidjaju mi se ove instrukcije by BJ :ok:
 
Slazem se sa ovim...al sad ce se sigurno javiti bezbroj forumasa/ica koji drugarski cak spavaju jedni pored drugih i da nikad ni ne pomisle na nesto vise....cak ni u masti...:mrgreen:

ma jeeeste;) nije nego, muško ženska prijateljstva;)
mani me toga, toga bre nema. Od detinjstva se družim sa muškim svetom i znam da koliko god tu odnos bio prijateljski i drugarski, priroda i mašta rade svoje:rtfm: priznali su mi oni koji su mi bili pravi i i skreni prijatelji:lol:
 

Back
Top