Upropastila si imidž Hrvatske, anonimna ženo!

kaai79

Poznat
Poruka
7.065
thumbnail.ashx


Eva Longoria u Skradinu kupila albume "najslušanijih izvođača na ovim prostorima" - srpskih cajki?!

AKO JE vjerovati napisima srpskog tabloida Svet, lijepa holivudska glumica Eva Longoria se, dok je s društvom obilazila Skradin i slapove Krke, na jednom od štandova opskrbila albumima srpskih cajki. Naime, njihova čitateljica Ana im je javila kako je Longoria upravo na njenom štandu kupila nekoliko suvenira te na preporuku kupila i nekoliko CD-a.

"Posjedujem štand u Skradinu kraj Šibenika u Hrvatskoj, gdje prodajem originalne CD-e. Naravno, među CD-ima su i brojni narodnjaci. Neki dan dogodio mi se najbolji trenutak u životu - na svom štandu ugledala sam Evu Longoriu, najdražu moju "Kućanicu". Upravo je Eva, pored svilenog šala, naušnica, vrča za vino i ostalog zatražila najpopularnije izvođače s ovih prostora, a ja sam joj preporučila Cecu Ražnatović i njen DVD s Ušća, zatim Sekin novi album, kao i aktualno izdanje Tine Ivanović. Na prvi pogled nisam skužila o kome se radi i tko je došao kupovati kod mene, ali ubrzo su se pojavili paparazzi i sve mi je bilo jasno", navela je Ana.

Podsjetimo, Eva Longoria i njen suprug Tony Parker s društvom, u kojem se nalaze i glumci Amaury Nolasco te Jennifer Morrison, koja je na Twitteru obznanila kako je Hrvatska prekrasna te se sjajno provodi, unajmljenom jahtom "Ladyship" obilaze hrvatsku obalu. U petak su boravili u Malom Lošinju, potom su uživali u ljepotama Zadra, Kornata, Šibenika, Skradina i slapova Krke. Jučer su stigli u Dubrovnik. Zvijezda "Kućanica" u Hrvatsku je, osim na odmor, stigla i kao potpora svome suprugu, košarkašu San Antonio Spursa, koji će u petak, 9. srpnja, u vodičkom klubu Hacienda s hip-hop DJ-em Cut Killerom izvesti svoj "DJ Cut Killer i Tony Parker Show".



Mislim sta reci :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Drugi tekst isto sa Indeh hr


JEDNA vijest već danima plijeni pažnju ljubitelja apsolutno ničeg. U redu, možda je "plijeni pažnju" malo pretjerano i neprimjereno, ali ako smo već ovakve događaje počeli nazvati "vijestima", možemo se malo opustiti i dati si oduška. Dakle, riječ je o dolasku Eve Longorie i njenog supruga u naše krajeve. U prvi mah, takvo što djeluje kao zgodna informacija jer lijepo je vidjeti svjetske celebove kako otkrivaju čari naše obale, ali realno gledajući, u cijeloj priči nema vijesti i jedino što vidimo neprekidni su nizovi foto galerija u kojima je nemoguće pronaći jednu jedinu fotografiju koja pokazuje bilo što osim koncentrirane dosade i vrlo vam često nije jasno što se na fotografiji događa i što bi točno trebali vidjeti.

Nema fotografija u toplesu, poznati nisu uhvaćeni u kompromitirajućim situacijama, a nema ni traga ludim tulumima ili orgijastičkoj raskalašenosti

Netko je jednom izjavio "slika govori tisuću riječi", ali u ovom slučaju to ne znači apsolutno ništa jer fascinacija životima poznatih odjednom je postala opravdanje za loše odrađen posao, a prosječni domaći paparazzi više se ni ne trudi. Žalosno je kada su fotografije paparazza u potjeri za Evom Longoriom zanimljivije od fotografija same Eve Longorie, a još je žalosnije kada sami sebe uhvatimo kako klikamo kroz more debilnih slika jer svatko u svojoj galeriji na Facebooku ima barem jedan album s mora koji je daleko zanimljiviji od onih koji su se posljednjih par dana pojavili na svim portalima. Nema fotografija u toplesu, poznati nisu uhvaćeni u kompromitirajućim situacijama, a nema ni traga ludim tulumima ili orgijastičkoj raskalašenosti. Imamo samo fotografije običnih ljudi koji rade obične stvari i to je tako… Obično. U takvim situacijama zaista želim vidjeti kako izgleda faca urednika koji mora birati između stotinjak ovakvih fotografija. Hoćemo li staviti onu na kojoj Longoria zijeva usred Dubrovnika ili onu na kojoj stoji i zuri u prazno držeći digitalni fotoaparat?

No, stvari su se stubokom promijenile nakon što je glumica, navodno, kupila CD. Kupila je CD?!?! Zamislite najgoru sezonu kiselih krastavaca u kojoj je najveća vijest ona o Miji Begović koja je usred razvoda braka našla vremena za davanje značajnih izjava medijima, nadodajte na to standardnu opterećenost tabloida totalnim nebulozama i još uvijek ne možete vjerovati da je kupnja CD-a vijest o kojoj se isplati pisati. Ipak, vijest je pobudila interes javnosti zbog domoljubne crte jer Longoria je kupila CD Seke Aleksić i Cece i to usred Hrvatske. Pravednici među nama sigurno su se zgrozili ovim podatkom jer ***** sva naša nastojanja da se prikažemo kao kulturna zemlja kada vam očajna kućanica usred Skradina "pazari" turbo-folk, a ne divne hrvatske suvenire kao što su fensi ukrasni tanjurić ukrašen glagoljicom i pleterom, zgodan tabletić koji bi stavila na televizor u svom domu na Beverly Hillsu ili predivnu sliku Alojzija Stepinca koji svijetli u mraku i pjeva "Rajska djevo, kraljice Hrvata" svaki puta kada prođete pokraj senzora.

Hej, anonimna ženo što prodaješ sitnice na štandu, gdje ti je pamet bila?

Umjesto toga, nju će na Hrvatsku podsjećati hitovi Seke Aleksić i DVD Cece Ražnatović sa Ušća i to samo zato jer je nimalo patriotski nastrojena prodavačica sa štanda zaključila da su to najveće zvijezde s ovih prostora i pritom u crno zavila cijelu zemlju predstavivši nas kao naciju ljubitelja turbo-folka. A svatko s imalo soli u glavi zna da na ovim prostorima narodnjake slušaju samo: mladi, stari, nogometaši, poznati, nepoznati, političari, majke, glumci, očevi, ujaci, prosjaci, sinovi, odvjetnici, studenti, policajci, gradonačelnici, pekari, doktori, vozači, košarkaši, nacionalisti, gosti, domaćini, desničari , mnogi drugi… I nitko više.

I još bi nekako oprostili da je CD prodala nekom bezimenom šoferu koji je došao kupiti krunicu i plastične naočale, ali albumi su prodani Evi Lonogoriji, džepnoj Veneri, očajnoj kućanici, prijateljici one glumice iz Dr. Housea i onog lika iz Prison Breaka. Hej, anonimna ženo što prodaješ sitnice na štandu, gdje ti je pamet bila? Znaš li ti što si učinila? Danas će o nama takvo mišljenje imati Eva, a već sutra svi. I dr. House, i Bree, i Susan, a napose Michael Scofield.

Kasno je za domoljubne suze

Umjesto da joj uvali prikladno ljetno bootleg izdanje Marka Perkovića Thompsona na kojoj se nalazi i nikad službeno objavljena live izvedba "Jasenovca i Gradiške Stare" ili Severinin posljednji album na kojem se nalazi mega-hit "Gas, gas", ona njoj preporuča kojekakve balkanske gluposti. Bio bi to potez za pamćenje jer na taj bi način pokrili dvije najveće domaće zvijezde i dva najpopularnija žanra u zemlji - desničarski urlik bezuvjetne ljubavi i izvorni domaći zvuk obogaćen trubama. Možete se okladiti da i Eva Longoria voli miris kamiona, a nitko ne može ostati ravnodušan na poučnu "Kletvu kralja Zvonimira" koja će majušnoj glumici savršeno opisati situaciju u zemlji koja je svoje heroje prodala "za Judine škude".

Ali kasno je za domoljubne suze. Imidž napredne zemlje prepune ljubitelja visoke kulture i trezvenih kozmopolita koji slušaju klasiku, klasiku i samo klasiku, zauvijek je nagrđen nepromišljenom omaškom anonimne žene sa štanda koja nas je vratila u kaljužu Balkana.
 
thumbnail.ashx


Eva Longoria u Skradinu kupila albume "najslušanijih izvođača na ovim prostorima" - srpskih cajki?!

AKO JE vjerovati napisima srpskog tabloida Svet, lijepa holivudska glumica Eva Longoria se, dok je s društvom obilazila Skradin i slapove Krke, na jednom od štandova opskrbila albumima srpskih cajki. Naime, njihova čitateljica Ana im je javila kako je Longoria upravo na njenom štandu kupila nekoliko suvenira te na preporuku kupila i nekoliko CD-a.

"Posjedujem štand u Skradinu kraj Šibenika u Hrvatskoj, gdje prodajem originalne CD-e. Naravno, među CD-ima su i brojni narodnjaci. Neki dan dogodio mi se najbolji trenutak u životu - na svom štandu ugledala sam Evu Longoriu, najdražu moju "Kućanicu". Upravo je Eva, pored svilenog šala, naušnica, vrča za vino i ostalog zatražila najpopularnije izvođače s ovih prostora, a ja sam joj preporučila Cecu Ražnatović i njen DVD s Ušća, zatim Sekin novi album, kao i aktualno izdanje Tine Ivanović. Na prvi pogled nisam skužila o kome se radi i tko je došao kupovati kod mene, ali ubrzo su se pojavili paparazzi i sve mi je bilo jasno", navela je Ana.

Podsjetimo, Eva Longoria i njen suprug Tony Parker s društvom, u kojem se nalaze i glumci Amaury Nolasco te Jennifer Morrison, koja je na Twitteru obznanila kako je Hrvatska prekrasna te se sjajno provodi, unajmljenom jahtom "Ladyship" obilaze hrvatsku obalu. U petak su boravili u Malom Lošinju, potom su uživali u ljepotama Zadra, Kornata, Šibenika, Skradina i slapova Krke. Jučer su stigli u Dubrovnik. Zvijezda "Kućanica" u Hrvatsku je, osim na odmor, stigla i kao potpora svome suprugu, košarkašu San Antonio Spursa, koji će u petak, 9. srpnja, u vodičkom klubu Hacienda s hip-hop DJ-em Cut Killerom izvesti svoj "DJ Cut Killer i Tony Parker Show".



Mislim sta reci :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:


Njima se moze sve vjerovati. ;)
 

Back
Top