Kako prići djevojci i nagovoriti je na sex ???

dzaya

Početnik
Poruka
1
Ok dečki...kad sam društvu moj se pol uvjek hvali kako je povalio neku ljepoticu a niko u stvari ne bi ni znao kako to izgleda da nije interneta i erotskih filmova...Molim sve djevojke dobrog srca da se uključe u ovaj razgovor jer sam zaista u depri...završio sam prvi razred gimnazije i nikad nisam bio u vezi niti spavao s nekom djevojkom...ne idem tako baš često u grad...(dobro - skoro nikako)...sramežljiv sam i povučen..jednostavno ne znam razgovarati s lijepim djevojkama...imam osjećaj da uvjek ispadnem kreten...stvarno UŽAS:sad2:
 
Ok dečki...kad sam društvu moj se pol uvjek hvali kako je povalio neku ljepoticu a niko u stvari ne bi ni znao kako to izgleda da nije interneta i erotskih filmova...Molim sve djevojke dobrog srca da se uključe u ovaj razgovor jer sam zaista u depri...završio sam prvi razred gimnazije i nikad nisam bio u vezi niti spavao s nekom djevojkom...ne idem tako baš često u grad...(dobro - skoro nikako)...sramežljiv sam i povučen..jednostavno ne znam razgovarati s lijepim djevojkama...imam osjećaj da uvjek ispadnem kreten...stvarno UŽAS:sad2:

Kratko i jasno, to je nemoguce. Devojkama ne treba prilaziti. :rtfm:
 
Ok dečki...kad sam društvu moj se pol uvjek hvali kako je povalio neku ljepoticu a niko u stvari ne bi ni znao kako to izgleda da nije interneta i erotskih filmova...Molim sve djevojke dobrog srca da se uključe u ovaj razgovor jer sam zaista u depri...završio sam prvi razred gimnazije i nikad nisam bio u vezi niti spavao s nekom djevojkom...ne idem tako baš često u grad...(dobro - skoro nikako)...sramežljiv sam i povučen..jednostavno ne znam razgovarati s lijepim djevojkama...imam osjećaj da uvjek ispadnem kreten...stvarno UŽAS:sad2:

:lol:
 
Ok dečki...kad sam društvu moj se pol uvjek hvali kako je povalio neku ljepoticu a niko u stvari ne bi ni znao kako to izgleda da nije interneta i erotskih filmova...Molim sve djevojke dobrog srca da se uključe u ovaj razgovor jer sam zaista u depri...završio sam prvi razred gimnazije i nikad nisam bio u vezi niti spavao s nekom djevojkom...ne idem tako baš često u grad...(dobro - skoro nikako)...sramežljiv sam i povučen..jednostavno ne znam razgovarati s lijepim djevojkama...imam osjećaj da uvjek ispadnem kreten...stvarno UŽAS:sad2:

imas li profil na facebook-u?
 
Ok dečki...kad sam društvu moj se pol uvjek hvali kako je povalio neku ljepoticu a niko u stvari ne bi ni znao kako to izgleda da nije interneta i erotskih filmova...Molim sve djevojke dobrog srca da se uključe u ovaj razgovor jer sam zaista u depri...završio sam prvi razred gimnazije i nikad nisam bio u vezi niti spavao s nekom djevojkom...ne idem tako baš često u grad...(dobro - skoro nikako)...sramežljiv sam i povučen..jednostavno ne znam razgovarati s lijepim djevojkama...imam osjećaj da uvjek ispadnem kreten...stvarno UŽAS:sad2:

Kazes joj "batali mala romantiku,aj se hebemo" i gotov poso :)
Ako to ne upali izvadis 50 eura ako i to ne upali....onda je siluj xD
 
Ok dečki...kad sam društvu moj se pol uvjek hvali kako je povalio neku ljepoticu a niko u stvari ne bi ni znao kako to izgleda da nije interneta i erotskih filmova...Molim sve djevojke dobrog srca da se uključe u ovaj razgovor jer sam zaista u depri...završio sam prvi razred gimnazije i nikad nisam bio u vezi niti spavao s nekom djevojkom...ne idem tako baš često u grad...(dobro - skoro nikako)...sramežljiv sam i povučen..jednostavno ne znam razgovarati s lijepim djevojkama...imam osjećaj da uvjek ispadnem kreten...stvarno UŽAS:sad2:


Srmežljiv sam povučen... a zašto?
Zbog vaspitavanja

Nad dečacima se primenjuju komande koje ako se ne izvrše slede ćuške.
Devojčice ne dobijaju ćuške iako su fizički jače u tom uzrastu - sa njima se lepo priča.

Kada padneš ne smeš da plačeš pošto samo devojčice cmizdre, jel...
Mi ne treba da imamo emocije za bol i tugu i moramo da ih gušimo.

I da ne bi zadobili još jednu kritiku zbog svojih emocija, dečaci kad postanu momci imaju opisani strah.
Neko te privlači, emocije se nagomilale, ako te odbije sve padne u vodu...

E jel tako?

A pazi sad...

Ti mesec dana zaljubljen u nju a ona svih tih mesec dana nema pojma.
Ona ide u školu, prodavnicu kod drugarice kuka kako joj niko ne prilazi...
Nema pojma šta osećaš.

Stavi se u poziciju da je neka devojka zaljubljena u tebe dugo a ti nemaš pojma.
Došao si znojav sa fudbala a u toj osobi nagomilane emocije bez satisfakcije o prihvaćenosti.

Vidi da li poznaješ neku njenu dobru drugaricu, ali znaj da i one iako se druže mogu biti ljubomorne pa ti čak i pokvare. Možda preko druga? ali ako je cura lepa onda gubiš druga.
Opet, raspitaj se gde voli da izlazi ako izlazi. Neka te bar vidi par puta, muvaj se kao slučajno oko nje. Shvatiće i sama.

p.s. i one su uplašene kao i mi, sve je to novo tada
 
E a ima i ovo pa budi spreman kad je već došlo doba da se ljubav proba.
Mada ne umeš da objasniš sebi zašto si se baš u nju zaljubio ti si je izbegavajući kontakt idealizovao u svojoj najboljoj želji.

Nemam pojma da li imaš neku drugaricu koja ti je samo drugarica i koja ti se ne svidja?
E tebi se ona ne svidja jer je glupa ili dosadna ili samo kuka ili samo olajava i sl.
I ti se pitaš - koja će tebe budala da zavoli.

A ti ovu svoju idealizovao...
Mislim ne bih da kvarim utike o njoj ali je ne poznaješ a imaš pozitivno mišljenje o njoj usled zaljubljenosti.

Zato, osmotri ti malo kako se ona ponaša ...
 
1- to je zato sto i jesi kreten
2- uvijek ima neko ko hoce seks i sa takvima, ako pucas dovoljno nisko

1- a ti si na kec prilazio ribi - "čija si ti mala" pa joj preprečiš put
2 - k.rac seks u prvoj godini, to možda na zapadu, mi smo zatucani
"mama ti je rekla NEDAJ prve noći - može do pojasa, NE DIRAJ ME DOLE!"

3 - a one kao prvi put znaju nešto? to nas vadi...
 
eo covek ti lepo napisao :D

Fala, fala...
Kao što je poznato potrebno je da jedna iz razreda nasedne na ubedjivanje dečka.
Onda se ta prva pohvali drugaricama da je bilo nečega.
Žene ko žene, odmah rade isto da je radila druga žena - što drugoj da bude lepše kad i ja mogu to isto.
Što se muških tiče, oni časte pivom zbog toga što je bilo nešto a da li je bilo dobro e tu niko nije častio do sada :lol:

p.s. ako te odbija za seks nema problema samo otkopčaj pantalone kada ste sami u sobi, onako samo rajsferšlus i objasniš joj da ti je lepo sa njom i da se uzbudiš pa da te pantalone stežu. pa neka stavi ruku preko gaća za početak... tako to ide... posle će joj biti dosadno da joj bude samo u ruci...
 
ne idem tako baš često u grad...(dobro - skoro nikako)...sramežljiv sam i povučen..jednostavno ne znam razgovarati s lijepim djevojkama..
Eto ti prvog koraka, kreni malo češće da odlaziš do grada, pokušaj da budeš tada uz one koji nisu "sramežljivi i povučeni", gledaj šta i kako rade i pamti... I za početak, probaj da vežbaš razgovor sa ružnim devojkama, pa postepeno prelazi na lepše, ima da se ohrabriš dok si rek`o `eks. :per: A "nagovaranje na sex" ipak ostavi za neku kasniju fazu... :roll:
 
Ok dečki...kad sam društvu moj se pol uvjek hvali kako je povalio neku ljepoticu a niko u stvari ne bi ni znao kako to izgleda da nije interneta i erotskih filmova...Molim sve djevojke dobrog srca da se uključe u ovaj razgovor jer sam zaista u depri...završio sam prvi razred gimnazije i nikad nisam bio u vezi niti spavao s nekom djevojkom...ne idem tako baš često u grad...(dobro - skoro nikako)...sramežljiv sam i povučen..jednostavno ne znam razgovarati s lijepim djevojkama...imam osjećaj da uvjek ispadnem kreten...stvarno UŽAS:sad2:

e kad završiš treći razred gimnazije, ti dođi opet, možda do tada budeš izlečen:rtfm:
 
e kad završiš treći razred gimnazije, ti dođi opet, možda do tada budeš izlečen:rtfm:

Eeee ovaj... neko nas zajebava ovde... ali pitanje je klasika za sve mladiće...
Ako se on plaši pljuj ga, ako ona neće do 18-te razumete je...
Baš ste žene odvratne...
Elem, ja sam odavno raščistio sa kurtonom - da li želiš mene ili kurton?
Šta sam ja sprava za tvoje zadovoljstvo - hoću da osetim potpuno ili traži paćenika.
Prezervativ sam stavio samo jednom i nikad više jer smrdi.
 
Eeee ovaj... neko nas zajebava ovde... ali pitanje je klasika za sve mladiće...
Ako se on plaši pljuj ga, ako ona neće do 18-te razumete je...
Baš ste žene odvratne...
Elem, ja sam odavno raščistio sa kurtonom - da li želiš mene ili kurton?
Šta sam ja sprava za tvoje zadovoljstvo - hoću da osetim potpuno ili traži paćenika.
Prezervativ sam stavio samo jednom i nikad više jer smrdi.

kakve veze ja imam sa tvojim kurtonom?:eek:
koristi ga ili ne, to je tvoja stvar
 
Ok dečki...kad sam društvu moj se pol uvjek hvali kako je povalio neku ljepoticu a niko u stvari ne bi ni znao kako to izgleda da nije interneta i erotskih filmova...Molim sve djevojke dobrog srca da se uključe u ovaj razgovor jer sam zaista u depri...završio sam prvi razred gimnazije i nikad nisam bio u vezi niti spavao s nekom djevojkom...ne idem tako baš često u grad...(dobro - skoro nikako)...sramežljiv sam i povučen..jednostavno ne znam razgovarati s lijepim djevojkama...imam osjećaj da uvjek ispadnem kreten...stvarno UŽAS:sad2:

Ovo je tema za tinejdzere...
 
otprilike tada bi trebao biti punoletan:neutral:

Ovaj, ajd ja da se malo opasuljim... pričam sa svima ko da se poznajemo a puno mladih osoba... kao da ja nisam grešio iz straha i neznanja i loših narodskih priča...

Elem, napuni ona 18 godina oduva sve svećice na torti i kaže dečku - sad znam sve o k.rcu, vadi ga.

To je dakle individualno - usput zakon im ne brani da kao isto godište u statusu starijih maloletnika imaju odnose. Jest malo diskutabilna granica u Srbiji ali niko ne menja pravilo...
 
Elem, ja sam odavno raščistio sa kurtonom - da li želiš mene ili kurton?
Šta sam ja sprava za tvoje zadovoljstvo - hoću da osetim potpuno ili traži paćenika.
Prezervativ sam stavio samo jednom i nikad više jer smrdi.

kako ti je pored toliko iskustva promaklo da postoji mnogo ruznih bolesti koje mozes da dobijes ali i preneses jos nekom od kojih bas kurton moze da te sacuva. da sacuva ne samo tvoj penis na koga si toliko ponosan nego uopste zdravlje.

ako vec nisi od roditelja ili u skoli slusao o seksualno prenosivim bolestima, imas na internetu puno, pogledaj i neke slicice bas, pomoci ci ti da razmislis sledeci put da li golog da negde tek tako uguras.

plus sto su tvoje devojke verovatno klinkice bas, sigurno ne zelis da im napravis bebu?
 
Sine, neces ti nijednu nagovoriti ni na sta sudeci po tome kako si sebe opisao.
Ja ti predlazem da uzmes godinu dana pauze od nade da ces neku nagovoriti i da nadjes bar dve devojke sa kojima ces da se druzis. To ce ti pomoci da se u drustvu zena ne osecas neprijatno, da vidis da su i one samo ljudi kao i ti, da malo shvatis nacin na koji razmisljaju i da naucis kako sa zenama da komuniciras a da im ne budes smorno dosadan, prost ili delujes glupo i neiskusno.

Kad se malo opustis, probaj da pricas sa devojkama koje ne poznajes, a na takvom su mestu da ne mogu da odbiju da pricaju sa tobom. Na primer, prodavacice u buticima, promoterke, devojke koje na ulici prodaju razne dizda-bidze i sl.
Pridjes, pitas nesto u vezi toga sto rade i pokusas da razgovaras bar par minuta.
Vremenom ce ti biti sve lakse i lakse, a onda ces se svideti nekoj od drugarica tvojih drugarica a neces vise biti stidljiv, asocijalan i smotan.

Eto, pa srecno
 

Back
Top