Српски национал-бољшевизам

Svecovek

Ističe se
Poruka
2.345
Национал-бољшевизам је најодвратнија идеологија коју је човек измислио, невиђени хибрид у политикологији. Покушавају да саставе неспојиво. Својој совјетофилији додали су православље, а као гесло ставили борбу за европски комунитаризам. Најкраће речено, спаковали су Шпенглера, Стаљина, Еволу, Мораса у свој брлог, а посолили са смедеревским Митом и једним (незваничним) светитељом из Румуније. На то све додали су и тројицу отворених и(ли) латентних хомосексуалаца Мишиму,Лимунова и Риверу. Пишу како је Џугашвили био "словенска душа",а Жуков послат од Бога ратник светог Ђорђа и да је била "Божија промисао" победа "руског" оружја у Берлину, 6. маја 1945.

Комунизам је сам себе уништио, али јако је опасан када се покрије под плаштом национализма и(ли) вере. Управо тако они се служе тактиком иделошких (а рекао бих и билошких) предака из 1941. Први разлог је у чињеници да бољшевици покрећу духовну револуцију, покушавају стварање "новог човека". Историја пак сведочи, да бољшевици на власт могу да дођу само у случају рата, док су у мирном времену на нивоу трагикомичне статистичке грешке, точак НБ револуције је сувише тежак да би га могли покренути, ако би се десничари одупрли, јер нацистичких бољшевика је сасвим мало, а других огроман број. Други разлог је у чињеници, да се код данашње омладине анти-комунистички оријентисане, НБ не сме показати у почетку у правој светлости и са правим својим лицем. Наци-боли зато себе описују као светосавце и десничаре, конкретно огрћу се анти-комунистичким плаштом. Без тога не би било успеха. Негде са пропагирањем свечовека и теодулије, а негде са признавањем партизана за "српску" војску која је била "пуна "поштених не-комуниста"( иако знају да су партизани певали "носим капу са три рога,борим се против Бога" и "Ми смо против Бога и владара, против Цркве и олтара") национал-бољшевици су се неупућеним клинцима у Србији успели приказати као српски десничари.

 
d015.gif
d015.gif
d015.gif
 
Ма не, Давидовић је нацонал-социјалиста.

Национал-бољшевици се окупљају овде:

http://www.posmatrac.com/

http://www.komentar.rs/

Pazi ovaj posmatrac je stvarno za posmatranje, cim na home page-u ima ovaj retardizam:

"Име ми је вјерољуб,
презиме ми родољуб.
Црну Гору, родну груду
камен паше одасвуда.
Србски пишем и зборим,
сваком громко говорим:
народност ми србинска,
ум и душа славјанска."

:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:
 
Гледао сам интервју са неким руским екстремним политичаром који јхе члан Думе, у својој канцеларији држи слике Хитлера и Стаљина једну до друге.

Добро си приметио национал-бољшевизам је мешавина бољшевизма и фашизма. У Русији главне вође су им Дугин и Лимонов(хомосексуалац).
 
Pazi ovaj posmatrac je stvarno za posmatranje, cim na home page-u ima ovaj retardizam:

"Име ми је вјерољуб,
презиме ми родољуб.
Црну Гору, родну груду
камен паше одасвуда.
Србски пишем и зборим,
сваком громко говорим:
народност ми србинска,
ум и душа славјанска."

:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:

...boli ga ku*ac u dupe junachko. :lol:
 
Pazi ovaj posmatrac je stvarno za posmatranje, cim na home page-u ima ovaj retardizam:

"Име ми је вјерољуб,
презиме ми родољуб.
Црну Гору, родну груду
камен паше одасвуда.
Србски пишем и зборим,
сваком громко говорим:
народност ми србинска,
ум и душа славјанска."

:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:
:eek: :hahaha:
Au sunce ti ***** , vec sam zamislio Matiju kako ovo recituje , a Zigonka mu tercira ,ultimativni horor :hahaha:
 
:eek: :hahaha:
Au sunce ti ***** , vec sam zamislio Matiju kako ovo recituje , a Zigonka mu tercira ,ultimativni horor :hahaha:

Bolje rečeno terror movie.:rotf::rotf::rotf:

Neverovatno koliko idiota na ovom svetu misli da je veliki Evola nacionalista i da ima bilo kakve veze sa takvim strujama iz njegovog ili današnjeg vremena. Nesposobni su da razdvoje efemernu političku tradiciju od večne duhovne Tradicije.
 
Svaka ekstremna i militantna ideja dobro dodje samo kada treba da se izvrsi puc.
"um caruje, snaga dobro dodje"
u tom periodu su "junaci koji ce zbaciti jaram sa ledja slobodoljubivog i pravdoljubivog naroda"
Posle promene vlasti prezivele vodje revolucije se parama pretvaraju u foteljase.
Oni koji odbiju, proglasavaju se "kriminalnom grupom", organizuje se lov a PTC izvestava jednostrano.
ostalo znate.
 
Odavno je poznato iz političke teorije, kao i iz filozofije politike da se čak i potpuno oprečne ideologije poput nacizma i komunizma mogu poklopiti u smislu ostavljanja posledica po jedno društvo , drugim rečima Pragmi, trećim rečima ideološkoj matrici. One ostaju suprotne u oznaci, sistemu, izražaju, ali u samoj ideološkoj matrici mogu se poistovetiti prema opsesivnim , fanatičnim posledicamana jednu zajednicu. To se događa u skladu sa samo-unutrašnjim logičkim razvojem koji je naširoko objasnio Hegel i pojednostavljeno rečeno misli se na duh vremena (Zeitgeist) u jednom određenom trenutku u kojem sa nalazi nacija pri čemu se uzimaju u obzir , mentalitet, kultura, političko uređenje i drugo. Tako se događa da nešto što je mnjenju delovalo nebitno ili nije bilo primećeno, neki istorijski događaj ostvari potpunu kulminaciju.
 

Back
Top