Hvar: Britanska devojka napadnuta posto je napustila hrvatski nocni klub, TelegraphUK

migel59

Poznat
Poruka
8.319
Telegraph UK objavljuje:

British girl raped after leaving Croatian nightclub

www.telegraph.co.uk/news/worldnews/...l-raped-after-leaving-Croatian-nightclub.html


Hvar, Croatia: A teenage British holidaymaker suffered a brutal rape after leaving a nightclub party with a team of water polo players

Hvar, Hrvatska: Britanska turistkinja omladinka pretrpela je brutalno silovanje po napustanju zabave u nocnom klubu sa timom vaterpolo igraca

Osamnaestogodisnja devojka je uzivala nocni izlazak sa prijateljicom u Carpe Diem baru pre napada.

Svedoci kazu da je bila vidjena kako napusta bar sa clanovima juniorskog vaterpolo tima iz Zagreba neposredno pre seksualnog napastovanja u ranim jutarnjim casovima u subotu ujutro.

Njena prijateljica je obavestila o napadu lokalnu policiju i tinejdzerka – koja nije bila imenovana – se oporavlja u bolnici u blizini Splita.
 
Konacno i preziveli sa Jadrana

Ova vijest se ne vazi stara je nekoliko dana.

Jel lici na konja?

Tradicionalno hrvatsko gostoprimstvo.

Била је тема. Хрвати и Хрватска су поштено попљувани и то је то.

Немој да сте на крај срца....
Коначно нека лепа вест са приморја из Лепе њихове....
;) ;) ;)
 
Нису је силовали него су јој помогли да се попне на зид висок 2 метра на плажи.
У једном тренутку девојка се оклизнула и повредила петорицу хварских ватерполиста. Девојка је тада рекла: а шиловање? Рејп ме вид јор бигдик стјупид есолс дрти кроатс..
И продужила је летовање за још неки дан. Шта је даље било, нисмо обавештени.
 
Немој да сте на крај срца....
Коначно нека лепа вест са приморја из Лепе њихове....
;) ;) ;)

Па јесте лепа вест, да бар једном Хрвати насрну на женско, мушкарци, коњи и лешеви су досадили.

Иначе све је остало на покушају, петорица ''ватрених'' нису успели да силују једну жену. ТРАГИКОМИЧНО!:hahaha::sad2:
 
Ova vijest se ne vazi stara je nekoliko dana.

Posto citam Telegraph, odmah sam je zapazio.

Medjutim, bilo je interesantno videti kako ce se vest dalje kretati.

I vest je znatno dobila na publicitetu, nakon Telegrafa objavili su je i drugi britanski listovi i sajtovi, i sirom Komonvelta, cak sam je nalazio na indijskim sajtovima (sto nije cudo posto Indijci sve vise letuju po Evropi), i naravno nasla se po forumima.
 
Posto citam Telegraph, odmah sam je zapazio.

Medjutim, bilo je interesantno videti kako ce se vest dalje kretati.

I vest je znatno dobila na publicitetu, nakon Telegrafa objavili su je i drugi britanski listovi i sajtovi, i sirom Komonvelta, cak sam je nalazio na indijskim sajtovima (sto nije cudo posto Indijci sve vise letuju po Evropi), i naravno nasla se po forumima.

А јесу ли демантовали у британским новинама да је девојка силована?
 
А јесу ли демантовали у британским новинама да је девојка силована?

Koliko sam primetio nista nije demantovano, naprotiv, posle su i neki hrvatski sajtovi istu vest objavili.

Pisao sam vec da je Telegraph ozbiljan list, koji ima provereno dobre izvore informacija, i veoma dobre analiticare.

Telegraph je jedan hrabar list, sa hrabrim urednistvom, i ono sto drugi britanski listovi cesto stidljivo izgovaraju Telegraph uglavnom otvoreno pise (na primer o novim realnostima u Evropi i ulozi Nemacke) ali sve sa cinjenicama i tacnim podacima koji se ne mogu demantovati.
 

Back
Top