Полицијска бруталност!

Ваше мишљење о српској полицији?

  • Позитивно

  • Негативно


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Prokleta je kamenica i znacka sto sja.

Elem.. Zna se ko je zavrsavao skolu za pandura? Oni bez mozga, sto u zivotu nisu mogli nistra drugo? Cast izuzetcima koji vole tu profesiju,ali su ti uglavnom i na nekim visim polozajima.

O njima sve najgore, bez mozga, dobili pendreke a nisu pamet.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Zaista mi je nebitno ko su ti momci i devojke (jer policija potencira pricu da imaju krimi proslost)
Zasto biti coveka koji se ne opire niti suprotstavlja ,a policajcima ni na kraj pameti nije da im stave lisice,ako su za mesto osumnjiceni,jer su obavezni na to po KZ_u.
Nadam se da ce da tuze one pandure siledzije i da ih gone do Strazbura,jer ako iz mog dzepa pandur prima platu onda je duzan da bude civilizovan i u sluzbi naroda,a ne ponovo protiv naroda.
 
Српска полиција = сила нечастива! Случај у "29 - ог новембра". Жена је пријавила полицији њиховог инспектора за физички и вербални напад, као и за намерно оштећење њене имовине.Позвали су је у станицу да да изјаву на начин као да је она криминалац, уместо записничара и лица које узима изјаву, дочекао је читав "чопор" бесних пандура, који су јој претили и истресали са над њом, чак је и шеф одељења учествовао о томе.Приморали су је да потпише лажну изјаву у корист пријављеног инспектора. Патрола која је дошла на њен позив, лажно је представила да су други грађани позвали полицију због узнемиравања, па је случај предат судији за прекршаје.Жена је лично чула када је пријављеном инспектору судија рекла да ништа не брине да ће средити то, а жени је рекла да не зна шта ће бити са тим случајем. Када, је касније жена звала станицу милиције да провери докле је случај стигао, рекли су јој да је то готово. Званично обавештење од судије за прекршаје никада није добила, иако већ има неколико година од тада.Жена има писмене доказе о овом случају! Заиста треба "наградити" тај "чопор" бесних пандура што су на тако "јуначки" начин савладали једну сатару, незаштићену и болесну жену. Полиција се међусобно штити, као што смо видели и судије учествују у томе, кључно питање је ко ће заштитити невин народ од полицијске тортуре и бахатости? Пандури "свака част"!!!:(
 
Znaju panduri cesto da preteraju , nisu cvecke ali ...

Stavim se ja u polozaj policajca ... Naidjes na grupicu momaka od 18 godina, koji verovatno puse travu, zajebavaju se , i hajd, njihov posao je da ih legitimisu ... Onda taj neki klinac krene da mu odgovara drsko da ga provocira ... Pa i ja da sam na mestu pandura bi mu zalijepio samarcinu da mu glava zveci tri dana ...

Ja hvala Bogu, u Srbiji jos nisam imao nijedno negativno iskustvo sa policijom ... Ako si kulturan prema njima, bice i oni prema tebi, makar je takvo moje iskustvo ...
 
Znaju panduri cesto da preteraju , nisu cvecke ali ...

Stavim se ja u polozaj policajca ... Naidjes na grupicu momaka od 18 godina, koji verovatno puse travu, zajebavaju se , i hajd, njihov posao je da ih legitimisu ... Onda taj neki klinac krene da mu odgovara drsko da ga provocira ... Pa i ja da sam na mestu pandura bi mu zalijepio samarcinu da mu glava zveci tri dana ...

Ja hvala Bogu, u Srbiji jos nisam imao nijedno negativno iskustvo sa policijom ... Ako si kulturan prema njima, bice i oni prema tebi, makar je takvo moje iskustvo ...

нико никога није терао да постане пандур.........уколико је изабрао то занимање, нека га ради у складу са законом а не као бандит.
 
Znaju panduri cesto da preteraju , nisu cvecke ali ...

Stavim se ja u polozaj policajca ... Naidjes na grupicu momaka od 18 godina, koji verovatno puse travu, zajebavaju se , i hajd, njihov posao je da ih legitimisu ... Onda taj neki klinac krene da mu odgovara drsko da ga provocira ... Pa i ja da sam na mestu pandura bi mu zalijepio samarcinu da mu glava zveci tri dana ...

Ja hvala Bogu, u Srbiji jos nisam imao nijedno negativno iskustvo sa policijom ... Ako si kulturan prema njima, bice i oni prema tebi, makar je takvo moje iskustvo ...

???Hoces da kazes da samo u Srbiji klinci puse travu i da ih panduru savataju u takvom stanju?Rodjace u Nemackoj kada se panduru obratis sa Ti,to je prekrsaj
 
Neka puste snimak na kome se vidi kako policija ulazi u pocinje... Dovoljno smo manipulacija videli sa odgovarajucim trenutkom paljenja kamere...

prikazano je sve sto su kamere snimile.
ne znam sta je nejasno u prostoj cinjenici da ono sto se vidi na snimku predstavlja cist kriminal i teror samo po sebi. nema toga sto je moglo da se desi pre pa da opravda tako ponasanje divljaka u uniformi - oni to pravo jednostavno NEMAJU.
 
Полицијски аутомобил се зауставио порек једне кладионице у Земуну и брутално претукао све затечене у њој. Погледајте изјаве људи, и снимак са сигурносне камере.


То су трговци дрогом и њихови курири, зато је требало и оружје да употребе. Респект полицији.
 
Јасно се види да туку људе који се не бране ни на који начин.
Који закон им то дозвољава?

Друже , немој да те залуде мафијашки филмови, у тим кафићима нико не седи џаба, и потез полиције је био добро испровоциран.
 
Полицијски аутомобил се зауставио порек једне кладионице у Земуну и брутално претукао све затечене у њој. Погледајте изјаве људи, и снимак са сигурносне камере.

A ono neko skoro postavio nesto slicno se desilo u USA :hahaha::hahaha::hahaha: pa ovo kod vas je katastrofa tek vas sada razumijem sto citav dan provodite pored komp. izadjes napolje i dobijes po nosu:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: srpska demokratija
 
Друже , немој да те залуде мафијашки филмови, у тим кафићима нико не седи џаба, и потез полиције је био добро испровоциран.


Ако су мафијаши, зашто су на слободи?

На снимку се ЈАСНО види да полиција без икаквог разлога пребија људе који не пружају НИКАКАВ отпор?

а и не покушавају ни лисице да им ставе................само бију.


На основу ког законског члана?
 
A ono neko skoro postavio nesto slicno se desilo u USA :hahaha::hahaha::hahaha: pa ovo kod vas je katastrofa tek vas sada razumijem sto citav dan provodite pored komp. izadjes napolje i dobijes po nosu:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: srpska demokratija
Aktivnost:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
@tema...
Generalno negativno jer znam ko sve radi tamo a ko NE RADI...Jako loša selekcija,nepoštovanje zakona etc,etc:neutral:
Što se tiče konkretnih rezultata koje imaju Pošteni i predani policajci,oni su SUPER kada se pogleda u kakvim uslovima rade
 

Back
Top