Devojke sa sela - razmenimo iskustva :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

URRA

Početnik
Banovan
Poruka
37
Pre par godina bio sam u zabludi da su devojke sa sela manje pokvarene, iskvarene od gradskih, urbanih.

A sada kapiram da su mnogo gore.

Jer sve nezdravo što se guta u gradskim sredinama (Skandal, Farma, Trenutak istine) u seoskim sredinama je predmet obožavanja i nekritičkog kopiranja.

Naravno ne govorim sad o onim planinskim selima gde ti treba terensko vozilo ili grupa čerpasa :mrgreen: da bi do nih došao. Tamo više i nema devojaka.
 
Pre par godina bio sam u zabludi da su devojke sa sela manje pokvarene, iskvarene od gradskih, urbanih.

A sada kapiram da su mnogo gore.

Jer sve nezdravo što se guta u gradskim sredinama (Skandal, Farma, Trenutak istine) u seoskim sredinama je predmet obožavanja i nekritičkog kopiranja.

Naravno ne govorim sad o onim planinskim selima gde ti treba terensko vozilo ili grupa čerpasa :mrgreen: da bi do nih došao. Tamo više i nema devojaka.

Ova tema mora da je bila na Politici.:zcepanje:
 
Pre par godina bio sam u zabludi da su devojke sa sela manje pokvarene, iskvarene od gradskih, urbanih.

A sada kapiram da su mnogo gore.

Jer sve nezdravo što se guta u gradskim sredinama (Skandal, Farma, Trenutak istine) u seoskim sredinama je predmet obožavanja i nekritičkog kopiranja.

Naravno ne govorim sad o onim planinskim selima gde ti treba terensko vozilo ili grupa čerpasa :mrgreen: da bi do nih došao. Tamo više i nema devojaka.
A sve to zbog Farme i Trenutka istine? :lol:
 
Pre par godina bio sam u zabludi da su devojke sa sela manje pokvarene, iskvarene od gradskih, urbanih.

A sada kapiram da su mnogo gore.

Jer sve nezdravo što se guta u gradskim sredinama (Skandal, Farma, Trenutak istine) u seoskim sredinama je predmet obožavanja i nekritičkog kopiranja.

Naravno ne govorim sad o onim planinskim selima gde ti treba terensko vozilo ili grupa čerpasa :mrgreen: da bi do nih došao. Tamo više i nema devojaka.

Leeeeeeeeeeeeeeeeeeee .... sto sam srecan zbog ove teme :)

Naime kad osoba zenskog pola ili nesto nalik tome pobegne od agrarnih okolnosti i rala kao sredstvo rada u urbanu sredinu ispoljava manire stecene u stali a ponekad i sumske manire koje ne treba potcenjivati,vec uzeti kao veoma ozbiljan problem ...

(AJMO SAD MALO NA NASHKI) !

Te devojke sa sela koje dolaze u grad da studiraju samo ih je 10 % koje su stvarno zlatna deca.
Ostalih 90 % su seljacke kurave koje su izakane u selendralama, znaci celo selo se izredjalo brate.... elem.... resene su da se udaju u gradu kako bi pobegle od svinjca i kokosinjca i ogovaranja komsija pa nekom nazovi "zenskom lukavoshcu" pokusavaju da prikriju svoje Ljaks ponasanje koje pre ili kasnije izlazi na povrsinu. Naime... o cemu se radi :)?

Seljancura sa finim manirima koja glumi nevinost a skace sa ***** na ***** ima gajbu u gradu koju placaju matorci sa sela prodavajuci njivu i mukotrpnim radom... u nadi da im se tjera skoluje u gradu.
Na kraju pronalazi odgovarajucu budalu kog "navata" na dete i SETNE price a ovaj se primi kao volina i ostvaruju svoj cilj koji glasi ...."BEGAJ OD MOTIKU I UDAJ SE U GRAD!"

epiloG : Seljak ostaje seljak i da mu das milion evra , on je ljakse i dalje ! i to tako ce da bude do kraja sveta i veka jer to se ne menja.

e to sam i ja, tokom dugogodišnjeg školovanja, primetila :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top