Da obaramo ili?

ForestGreen

Poznat
Poruka
9.535
Smatraju da su uspesni, smatraju da su najgore preziveli, smatraju da je ekonomska kriza proslost.
Ne vidim ja tu nigde uspesnost vlade.
Ja ovako sa njima jos 2 godine ne mogu, tesko da cu moci.
Ako ovako nastave, iako volim Srbiju, odlazim iz nje.
Jel cemo samo gledati kako unistavaju nasu drzavu ili cemo opet izaci na ulice i s*bati bandite?

Hocete da sedite kuci i da slusate samo kako moze bolje ili DA LEPO USTANETE NA NOGE I DA OBORITE VLADU!???
 
Pa gledaj, ovde ako se previse bunimo ban, ako odemo iz Srbije onda smo izadjnici ako obaramo vladu opet ban samo zatvorski :D

Brate, šta da ti kažem, bolje da odem iz zemlje i budem izdajnik nego da dobijem ban na Krsti, to mi mnogo teže pada :sad2: Mada ni tvorza nije loš, smeštaj za dž, tri obroka i učiš neki zanat, malo li je na ovu skupoću. To mu danas dođe kao Hajat :think:
 
Smatraju da su uspesni, smatraju da su najgore preziveli, smatraju da je ekonomska kriza proslost.
Ne vidim ja tu nigde uspesnost vlade.
Ja ovako sa njima jos 2 godine ne mogu, tesko da cu moci.
Ako ovako nastave, iako volim Srbiju, odlazim iz nje.
Jel cemo samo gledati kako unistavaju nasu drzavu ili cemo opet izaci na ulice i s*bati bandite?

Hocete da sedite kuci i da slusate samo kako moze bolje ili DA LEPO USTANETE NA NOGE I DA OBORITE VLADU!???

Da nije dobra vlast to je evidentno, a bas me zanima koga bi ti postavi da vlada?
Ja licno neznam a i uvek
:dontunderstand:
 
Da znate da se zadnjih godinu dana pitam postoji li gore od ovoga .
Nije mi jasno sta ljudi cekaju .Da li im odgovara ova vlast ili sta vec
Sve poskupljuje a primanja ista otpustanja posla nema i kada ga ima sve je to mizerija
 
Mislim da bi Anarhija bila najbolja...Šta će nam i država i red i zakon...http://1.***************/_OBCxNm2sPYk/Sim92kQT3AI/AAAAAAAAABY/II45bVuvhDA/s320/AnarchyIMVUgroup.png
 

Back
Top