Nasilna majka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam 29 a ona je i dalje agresivna prema meni..

Zasto? Da li je bolesna? Zasto ne preduzmes nista? Ili sta je to sto preduzimas? Ili kako izbegavas konflikte, zasto zivite ili ne zivite zajedno? Od kada traje? Je li primetis neke smetnje od tih stresova? Kome si se obratio-la za pomoc?

Sta da kazemo na uvodni post? Jedino sto mi pada na pamet je da svi onako u glas izgovorimo: Sram neka je bude. Hoce li to pomoci?
 
ako te tera da ustanes iz kreveta oko podne to nije agresija
ako ti neda da rucas dok nesredis svoju sobu to nije agresija
ako nece da pegla tvoj vesh jer smatra da to mozes i sam to nije agresija
ako ti ne kuha jer smatra da je vreme da se osamostalis to nije agresija

...........

dodala bih i da ako te tera da se ženiš to nije agresija,
samo si joj se malo smučio, pa bolje ženu da smaraš....
 
Zasto? Da li je bolesna? Zasto ne preduzmes nista? Ili sta je to sto preduzimas? Ili kako izbegavas konflikte, zasto zivite ili ne zivite zajedno? Od kada traje? Je li primetis neke smetnje od tih stresova? Kome si se obratio-la za pomoc?

Sta da kazemo na uvodni post? Jedino sto mi pada na pamet je da svi onako u glas izgovorimo: Sram neka je bude. Hoce li to pomoci?

Zato sto sam lenj! Nije. Zbog sredine. Smejem se(uglavnom histericno). Odem u sobu. Zivimo zato sto smo "majka" i sin i jos + Balkanci! :( Traje jedno 15 god. Klasicno je nerviram. Babi.

Pa recite da nije normalna npr.:ok:
 
Zato sto sam lenj! Nije. Zbog sredine. Smejem se(uglavnom histericno). Odem u sobu. Zivimo zato sto smo "majka" i sin i jos + Balkanci! :( Traje jedno 15 god. Klasicno je nerviram. Babi.

Pa recite da nije normalna npr.:ok:

Pa nemoj da je nerviraš, a baba će sigurno da ti pomogne :zcepanje:

najbolje da se smestiš u neku sigurnu kuću ako te ne mrzi da odeš :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top