Da li da mu kazem?

Milena26

Zainteresovan član
Poruka
222
Upravo sam se posvadjala sa deckom i raskinula sam sa njim. Uzrok tome je moje neprestano ponavljanje gresaka oje on pravi a za sve vreme, 1,5 godina, on nijednu nije promenio. Mnogo mi je tesko zbog toga, jako sam nesrecna i cmizdrim ali nemam nameru vise da trpim, zaista. Da li da mu kazem da sam ga prevarila jednom (nisam spavala sa tim tipom, nisam ga posteno ni prevarila zapravo) jer znam da mi to ne bi oprostio a onda bih bila sigurna da se necemo pomiriti jer smo se posle svake od bezbroj svadja uvek mirli? Molim vas za odgovor.
 
raskinuli pa se pomirili. Nervira me to sto cu se, ako mu ne kazem za ovo, pomiriti sa njim u nedostatku zanimljivosti u zivotu. Ubilo me je to sto jednostavno nikada nije uslisio nijednu moju sugestiju.
 
A ko kaze da ce novi naici? Gde to pise? Jel znas ti koliko lepih, pametnih, obrazovanih devojaka nema momka? Necu ni da nacinjem tu temu. Moje pitanje je bilo da li da mu kazem za prevaru i na taj nacin konacno zavrsim sa njim?
 
Milena26:
A ko kaze da ce novi naici? Gde to pise? Jel znas ti koliko lepih, pametnih, obrazovanih devojaka nema momka? Necu ni da nacinjem tu temu. Moje pitanje je bilo da li da mu kazem za prevaru i na taj nacin konacno zavrsim sa njim?
Pa sta i da ne naidje. Bolje biti sam nego s nekim ko ti siluje mozak (d1 ovo je tvoj izraz, ja ukrala :oops: )
 
Ma briga me za komsije nego se zamislim pa zapiam da li ja mozda filozofiram i trazim dlaku u jajetu ali svi vec na forumu znaju za moj problem sa nekupovanjem poklona, sa neupoznavanjem nikoga od njegove porodice, sa time da me nikada nije vodio kod sebe nego da stalno on dolazi kod mene i da i seks uvek imamo kod mene.
 
gledaj na to kao na "nisi njega povredila vec si sebe spasila", tj. ako vec nemas mooda da ponovo krenes sama u zivot i da rizikujes princa na belom konju i stolicu u mracnom kutku izmedju cetiri zida, tvoje priznanje ce valjda zacementirati ovu pricu...

uostalom, poznajuci musku sujetu, vece su sanse da se vrati kako bi dokazao da je baja i slicna silovanja mozga :wink:
 
Milena26:
Samo mi jos reci sta da kazem sebi da se opravdam i kako da zivim sa tim da sam nekoga namerno i svesno povredila?

nemoj da ga lazes!

ako ga nisi prevarila onda mu nemoj lagati da jesi!

lepo mu objasni da ne mozes vise da budes sa njim, da hoces da se to sa vama zavrsi za svagda i gotovo!!!!!!!!!!

ako ga budes slagala, oteraces ga od sebe ali neces iz te veze izaci chista a to verovatno ne bi volela...
 
Milena potpuno te razumem nije lako kada se ponovo zaljubis a pored sebe vec imas nekoga.Mislim da netreba da se miris sa nji ako osecas da on nije taj ali mu reci istinu bice ti lakse nego da sve to cuvas u sebi.Veruj mi lakse je patiti jedan dan nego ceo zivot.
 
Joooj, ja sam vec duuuugooo u vezi i dva puta sam imala vrlo slican problem. Ni slucajno, ali ni slucajno, nemoj da mu kazes. Ako to uradis gotova si. Prvo ce da se duri, a onda ce kao da oprosti, pa ces ti onda popustiti, pa ste onda opet zajedno i on je divan, ali ne zadugo, pa onda ti njemu pocnes da prebacujes sve sta ti smeta, a on tebi kako si ga prevarila... I to ti je vrzino kolo.

Ako hoces bas taj kraj da zacementiras, ima jos ruznog nacina ophodjenja prema nekome, ali bolje nemoj. Nemoj da se spustas na njegov nivo, ti znas ko si i koliko vredis i znaj BOLJE UZASAN KRAJ NEGO UZAS BEZ KRAJA!!!

Napisi na papir sve razlogr zasto ga ostavljas, pa kad god ti padne na pamet da ga pozoves a ti izvuci taj papir i citaj!
 
Milena26:
Ma briga me za komsije nego se zamislim pa zapiam da li ja mozda filozofiram i trazim dlaku u jajetu ali svi vec na forumu znaju za moj problem sa nekupovanjem poklona, sa neupoznavanjem nikoga od njegove porodice, sa time da me nikada nije vodio kod sebe nego da stalno on dolazi kod mene i da i seks uvek imamo kod mene.

"Upoznao vas je sa svojom porodicom: najređa je varijanta da vas prvo upozna sa svojom porodicom. Ono što je povoljno u celoj stvari jeste to što je muškarcima često teško da odbace devojku koja se sviđa njihovoj porodici tako da, ako vas je prvo sa njima upoznao, znači da je veoma zagrejan za vas."

zasto bi mu ista pricala kada i sama vidis da nije vredan. sta ce ti takav muskarac??
 
Ja ga zaista jesam prevarila pre jedno godinu dana, nije bilo seksa u toj prevari i sa tim tipom sam se videla samo dva puta ali ipak. Treabce mi mnogo snage da vidim gde sam i sta sam. DOdatan problem ej to sto sam pocela da raidm, na neki nacin sredila svoj zivot, imam decka, posao, i td. as ipak se ta moja veza nekako srusila i propala i sad vidim da on nikada nece promeniti svoje ponasanje. Sad sam citala svoju temu iz jula, gledala sam odgovore svih dobrih ljudi sa ovog foruma koji su mi posvetili svoje vreme i napregnuli mozak da mi pomognu da izadjem iz ovog uzasa od veze. Ne kazem da u vezi nije bilo lepih trenutaka ali dokle vise da molim za poklone, da se ne osecam kao devojka jer spavamo kod mene, on najvise voli da dodje kod mene jer nekada kaze da je bolje da sedimo tu nego da idemo u grad na pice, da me nikada ne odvede kod sebe.....
 
milena veruj mi mnogo je bolje preseci taj problem i znati na cemu si nego sedeti na dve stolice to moze da bude opasno.svak ima po neko misljenje dok mu se takva stvar nedesi.onda je najteze.ako si prema decku uvek bila iskrena nije fer da ga sada lazes.ako mu kazes istinu bolece ga to sto si mu rekla a ako ga slazes vise ce ga boleti laz nego sama istina
 
Milena26:
Upravo sam se posvadjala sa deckom i raskinula sam sa njim. Uzrok tome je moje neprestano ponavljanje gresaka oje on pravi a za sve vreme, 1,5 godina, on nijednu nije promenio. Mnogo mi je tesko zbog toga, jako sam nesrecna i cmizdrim ali nemam nameru vise da trpim, zaista. Da li da mu kazem da sam ga prevarila jednom (nisam spavala sa tim tipom, nisam ga posteno ni prevarila zapravo) jer znam da mi to ne bi oprostio a onda bih bila sigurna da se necemo pomiriti jer smo se posle svake od bezbroj svadja uvek mirli? Molim vas za odgovor.

Koji put?
 

Back
Top