Za bolje raspoloženje

Prvo posegnem za nekom literaturom koja ce mi naterati bujicu suza na oci, pa kad se doooooobro rasplacem i isplacem, onda mi je super :D

Recimo poezija Mike Antica ili neki oman, uvek neki novi jer ne volim da se vracam na stare, recimo od Marije Jovanovic "Kao da se nista nije dogodilo".
 
Odlicna knjiga za popravljanje raspolozenja je 'Kod kuce je najgore'-Efraim Kison. Ja sam je citala nekoliko puta, a vec posle prvog sam u dnevnik citanja stavila napomenu da tu knjigu citam kad sam neraspolozena...
 
А ја сам Соса па волем ''Поп Ћиру и поп Спиру'', и кад ми се не чита ништа што захтева концентрацију ја узмем овај роман и читам без реда, тамо где отворим! Сремац је иначе мајстор приповедања и увек откривам нове ствари.
 
Odlicna knjiga za popravljanje raspolozenja je 'Kod kuce je najgore'-Efraim Kison. Ja sam je citala nekoliko puta, a vec posle prvog sam u dnevnik citanja stavila napomenu da tu knjigu citam kad sam neraspolozena...
Ona epizoda sa pokvarenom bombonjerom koji su dobili na poklon- uvek se toga setim kada mi neko pokloni nesto za sta sumnjam da je bio poklon prvobitno namenjen njima :)

Sto se tice literature za bolje raspolozenje, volim da procitam nekog pisca iz juzne amerike
 

Back
Top