u razredu ste poznati kao...?

e sad,nzm sta misle o meni,msm,nije da cu ikada da saznam.

a ono sto znam,lujka koja sedi sa profesorom istorije za katedrom i smara ga za masone.
@vlada-bila sa i ja to cudo ,nekih pola godine i manje sa izdrzala,i podnela sam ostavku:lol:
 
Uglavnom kao pobegulja -.-

Mislim da je sve u svemu misljenje pozitivno, jer volim da se zaebavam sa svima, a ponekad i da podjebavam :lol:

Inace ovako, sa svima u odeljenju sam se zgotivio, iako nisam imao neku preteranu zelju za tim... :lol:
 
e sad,nzm sta misle o meni,msm,nije da cu ikada da saznam.

a ono sto znam,lujka koja sedi sa profesorom istorije za katedrom i smara ga za masone.
@vlada-bila sa i ja to cudo ,nekih pola godine i manje sa izdrzala,i podnela sam ostavku:lol:

ma mnogo smaraju sa tim glasanjima...kao da smo vrtic...razredna nam je staromodna...mene godinama prati ovo predsednicko prokletstvo...mada, nije ni los pos'o...odem na sednicu parlamenta, pravim se da radimo nesto bitno, uz to propustim i koji cas...:D
 
ma mnogo smaraju sa tim glasanjima...kao da smo vrtic...razredna nam je staromodna...mene godinama prati ovo predsednicko prokletstvo...mada, nije ni los pos'o...odem na sednicu parlamenta, pravim se da radimo nesto bitno, uz to propustim i koji cas...:D
kod nas ne ide predsednik,nego ih biraju iz razreda
mada,bila sa i jedno i drugo
sad samo idem na parlament,a ni na to ne idem,odem na kafu
smaracina
 
Od 1. do 4. razreda osnovne - miran, povucen, zatvoren i cudan, ili su me zadirkiravali ili su me se bojali, pa me izbjegavali.

Od 5. do 8. razreda osnovne - Partibrejker iz razloga sto sam imao svoje JA i zato sto sam bio tvrdoglav kao mazga, nekad sam namjerno kontrirao komplet odjeljenju. Nijesam bio zadirkivan, jer nijesam dozvoljavao, cesto sam se u tom periodu tukao u skoli, ali sam zato bio omrazen.

Srednja skola - Navikli su me takvog i vec su poceli da me cijene, mali broj ljudi doduse, ali bilo ih je i takvih

Fax - Gledam svoj posao.
 
Jao nemam pojma... Svako me drugacije posmatra, ali znam ih sve ko zlu paru...:cool: One "ribe" sto idu po splavovima me smatraju za strebera, jer su one glupe, pa misle da ako njima treba ceo dan za jednu stranu, onda treba i meni...:roll:Inace, blago receno, mrze me... :p Likuse sa kojima se druzim misle o meni pozitivno, mada znam da na njih i ne mogu da racunam da ce biti uvek tu za mene...:confused: Sa muskim delom odeljenja nemam komunikaciju jer su se odvojili od nas... Jedni se druze samo sa onima koje mogu da povataju, a drugi se uopste ne druze sa devojkama, kao da cemo ih pojesti...:dash: Ima par likusa sa kojima niko nece da se druzi i one sve mrze, tako verovatno i mene...:lol: I to je to... Nista specijalno, ali hvala Bogu zavrsi se i to "drugarstvo"...:whistling:
 
Bio sam poznat kao:

-Inteligentan
-Advokat
-''Filozof''
-Šmeker
-Duhovit
-Buržuj
-Narcis, odnosno previše samouveren (tu se sa njima ne bih složio, moja stav je da, ako ne poštuješ sebe, ne možeš da poštuješ ni druge, a ni oni tebe...).
 

Back
Top