Tesla - vladalac sveta

Gax

Domaćin
Poruka
3.149
NIKOLAS KEJDŽ I DŽESIKA ALBA U FILMU O TESLI!

9634.jpg


U ostvarenju o čuvenom srpskom naučniku pored slavnog glumca pojaviće se i holivudske zvezde Martin Šin, Megan Foks i Džesika Alba, a snimanje počinje u oktobru u Srbiji

Holivudske zvezde dolaze u Srbiju! Nikolas Kejdž, Megan Foks, Džesika Alba i Martin Šin glumiće u filmu “Tesla - vladalac sveta”!

Prva klapa će pasti u oktobru, a trenutno se s njima vode intenzivni pregovori o učešću u ovom srpskom visokobudžetnom ostvarenju. Ovo je za Kurir ekskluzivno otkrio producent i glumac Vladimir Rajčić, koji je već zabeležio veliki uspeh filmom “Srpski ožiljci”, u kojem su glavne uloge igrali Majkl Medsen i Mark Dekaskos.

- Još ne mogu da otkrivam sve detalje, ali bitno je da se kockice polako sklapaju i, ako sve prođe kako smo planirali, u Srbiju će već u oktobru doputovati Džesika Alba i Megan Foks. Ne bih otkrivao ni ime reditelja i ko će glumiti Teslu, ali moram reći da će film sigurno biti svetski spektakl! - naglasio je Vladimir.

On nije želeo da govori o podeli uloga, ali je na naše insistiranje rekao da će Nikolas Kejdž tumačiti lik Tomasa Edisona, američkog fizičara i pronalazača koji je Tesli naneo mnogo nepravde. U Srbiju će iz Amerike uskoro doći nekoliko velikih producenta i članova ekipe koji će potražiti najbolje lokacije za snimanje.

- Film će biti balans između istorijskih događaja i najsavremenije digitalne tehnologije. Projekat će biti od nacionalnog interesa jer ovakav film o velikanu kao što je Tesla predstavlja prikazivanje Srbije u najboljem svetlu. On je Srbin koji je promenio tok svetske civilizacije - izjavio je Predrag Rajčić, koji sa bratom Vladimirom i Draganom Savićem vodi producentsku kuću “VPR studios prodakšn”.

Naravno, rame uz rame sa holivudskim zvezdama zaigraće i srpski glumci.
 
I ja kazem. Ako uspeju da upropaste pricu sa ovakvim potencijalom, onda su stvarno majstori.
Kajdz (koji je dao podrsku nezavisnosti Kosova) u ulozi Edisona - sve na svom mestu.

Haha :) Nisam znao da je dao podrsku nezavisnosti Kosova. Nije da ga branim, ali sta on zna o realnoj situaciji, nista, kao ni vecina americkog stanovnistva, jer im se serviraju lazi preko medija u Americi. Ali na stranu politika, on mi je jedan od omiljenih glumaca, i bas ce biti zanimljivo videti ga u ulozi negativca
 
Haha :) Nisam znao da je dao podrsku nezavisnosti Kosova. Nije da ga branim, ali sta on zna o realnoj situaciji, nista, kao ni vecina americkog stanovnistva, jer im se serviraju lazi preko medija u Americi. Ali na stranu politika, on mi je jedan od omiljenih glumaca, i bas ce biti zanimljivo videti ga u ulozi negativca
I meni je bio, odgledala sam sve njegove filmove.
Nik Kejdz je poreklom Italijan... No na stranu politika. ;)
R.I.P., Nicolas Kim Coppola.
 

Back
Top