u stranom filmu

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
Juce sam imala slucajan susret sa jednim tipom sa kojim sam se muvala pre vise od 5 godina.....progovorili smo svega par recenica, sluzbenih....i dobih gomilu sms-ova sa temom da se opet smuvamo, kako misli na mene, kako zna sta se samnom desava i ako zelim sa njim da prevarim momka, nema nista protiv.....missim, imala sam osecaj da on mota neki svoj film u koji sam ja slucajno upala i sa kojim nemam mnogo veze.....jer, to je tako davno bilo i toliko smo se slabo vidjali ovih godina da nemam pojma sto jos ima moj broj, sto sad taj atak i kad onda nije uspelo sto bi sad????.....

jel vam se desavalo da vas neki ljudi iznenade svojim nelogicnim ponasanjem i da ste ukljuceni u njihove zivote a da to i ne znate???....kao da su iskreirali scenario a vas nisu ni pitali???? :D
 
Juce sam imala slucajan susret sa jednim tipom sa kojim sam se muvala pre vise od 5 godina.....progovorili smo svega par recenica, sluzbenih....i dobih gomilu sms-ova sa temom da se opet smuvamo, kako misli na mene, kako zna sta se samnom desava i ako zelim sa njim da prevarim momka, nema nista protiv.....missim, imala sam osecaj da on mota neki svoj film u koji sam ja slucajno upala i sa kojim nemam mnogo veze.....jer, to je tako davno bilo i toliko smo se slabo vidjali ovih godina da nemam pojma sto jos ima moj broj, sto sad taj atak i kad onda nije uspelo sto bi sad????.....

jel vam se desavalo da vas neki ljudi iznenade svojim nelogicnim ponasanjem i da ste ukljuceni u njihove zivote a da to i ne znate???....kao da su iskreirali scenario a vas nisu ni pitali???? :D

Pa,da..dešava se to svima..ljudi naprosto vole da čeprkaju po tuđim životima jer su njihovi puni praznine,nezadovoljstva,žuči,neuspjeha po principu nek komšiji crkne krava..
Nisam iznenađena jer sam vremenom naučila da takvima ne dozvolim pristup u moj život,ni u moju kinematografiju(a kamoli film)..ako i čujem "dobronamjerne"konstrukcije,ne dopiru do mene.
 
Juce sam imala slucajan susret sa jednim tipom sa kojim sam se muvala pre vise od 5 godina.....progovorili smo svega par recenica, sluzbenih....i dobih gomilu sms-ova sa temom da se opet smuvamo, kako misli na mene, kako zna sta se samnom desava i ako zelim sa njim da prevarim momka, nema nista protiv.....missim, imala sam osecaj da on mota neki svoj film u koji sam ja slucajno upala i sa kojim nemam mnogo veze.....jer, to je tako davno bilo i toliko smo se slabo vidjali ovih godina da nemam pojma sto jos ima moj broj, sto sad taj atak i kad onda nije uspelo sto bi sad????.....

jel vam se desavalo da vas neki ljudi iznenade svojim nelogicnim ponasanjem i da ste ukljuceni u njihove zivote a da to i ne znate???....kao da su iskreirali scenario a vas nisu ni pitali???? :D

oce da hebe neki...zeli tvoju pizzu..:rumenko: pri'fati se ti njegovoga..:mrgreen: secas se da s am ti pricao,da ako ti blize nego li onaj "vikendas"..da ga menjas..:lol:
@ tema
nije..:ok:
 
Nedavno sam imala slicnu situaciju..nismo se videli cetiri godine, on mi sve lepo izrecitovao sta se desavalo u mom zivotu :eek:, kao pricali su mu neki zajednicki poznanici, znao je za veliki deo desavanja, tj. raspitivao se. Krenulo je sa ispipavanjem terena (kao i ti, broj nisam menjala zadnjih 5-6 godina), da bi se nastavilo sa eksplicitnijim SMS-ovima na kraju se zavrsilo sa pozivom na kafu. Izmedju nas ni pre 4 godine nije bilo nicega, privlacnost je postojala..sa njegove strane jos postoji, seca se svih sitnih detaljcica iz tog doba,ali mislim da je sve to rezultat njegove trenutne, teske, situacije..pa se hvata za neko lepo secanje, kao davljenik za slamku..bar sam takav utisak stekla. Suma sumarum..nije to vise..to, izbledelo je, da je trebalo da se desi, desilo bi se pre 4 godine, kad je situacija bilo daleko jednostavnija, odbija me sve to skupa, odbila sam kaficu i zavrsilo se na tome.
 
al ga nije loše imati u rezervi...:mrgreen:

teraj ga u 3 PM, znam te da je valjao ne bi ga ti pustila tako lako :lol:

ne treba ti "povratnik" :D

oce da hebe neki...zeli tvoju pizzu..:rumenko: pri'fati se ti njegovoga..:mrgreen: secas se da s am ti pricao,da ako ti blize nego li onaj "vikendas"..da ga menjas..:lol:
@ tema
nije..:ok:

:) pomfritic mene ipak najbolje poznaje....uopste nije tema o tome da hocu ili nec nego da sam se bas cudno osecala kad sam ukapirala da i dalje misli na mene,da mu se i dalje svidjam....:think:....kao da me je ubacio u film bez mog znanja....
 
žene su kao mačke. Dok si joj interesantan dotle važiš, čim te nema - nema te.

A muškarci ko kučići, ceo život te pamte i mašu repom kad god te vide..(osim ako ih nisi tukao, onda čekaju dal ćeš opet da ih udariš, pa ako vide da nećeš, onda opet mašu repom)
 

Back
Top