nemam s kim...

  • Začetnik teme malenaaaaa
  • Datum pokretanja
M

malenaaaaa

Gost
Mozete li da poverujete ...nemam s kim da idem na putovanja o kojima sanjam...radi se o egzoticnim mestima za koja mi je neophodno "adekvatno" drustvo ,kao npr.madivi,sejseli...Zelja mi je da upoznam nekog coveka koji ima ista interesovanja kao i ja i koji je u mogucnosti da ista priusti (sebi ne meni jer ja sam u prilici da mogu ).Zna li neko od vas nekog s kim bih ja mogla ostvariti svoje snove :)). Bez zezanja ...smesno i glupo zvuci ali...pomagajte!!!
 
U istoj smo situaciji .. i ja hocu da idem na karibe, maldive itd, medjutim niko od prijatelja nema lovu ni za tursku a kamoli za karibe ... a ne bih da idem sam :(
 
Konacno neko da se javi :).Ako imas stvarno isti problem kao i ja onda znas kako mi je ...Planirala sam da Novu docekam na Maldivima ali kako...? Nije problem krenuti na put sam ali ne i na neko egzot. mesto,zar ne?
 
u potunosti te razumem .. evo ja sam mislio da docekam novu godinu na arubi ili negde na istochnim karibima, medjutim ukoliko ne nadjem nekog sa kim bih mogao da odem, ostajem u srbiji .. ili idem kako treba ili ne idem uopshte :)
 
Muke nase niko ne zna ...hahaha...ja sam htela najpre da uplatim veliku juznoamericku turu preko "kontikija" ali ne mogu zbog posla toliko slobodnih dana da uzmem (24 dana)...sad se mislim izmedju maldiva i kube ...ili mexiko :).
ja i ako nadjem nekog ko bi putovao sa mnom imam problem opet, jer ne mozemo da se "poklopimo" sa slobodnim danima i eto opet problem :).
 
Pozdrav za Milojka :) uz pitanje da li zelis i ti sa nama :)?Sto se "muvanja" tice, mislim da je "aleksa80" previse mlad za mene :) ali nikad se ne zna :).Salim se ...meni je potrebno drustvo za putovanje ,a ne i ljub. partner ...
Aleksa,javi se na moj mail ako hoces : anam_bar@yahoo.com
Pozadrav od jedne Ane :).
 
Jbte pa to i nije neka muka. Lako ces ti naci nekoga da sa tobom sedne u avion i ode na takvo putovanje, ma u najgorem slucaju uvek mozes da snosis komplet troskova (mada ja prosle godine na takvu ponudu za Tunis ne dobih ni jedan jedini odgovor :shock: )

Al objasni ti meni kako ja da nadjem nekoga ko bi sa mojom malenkoscu otisao na ista ta egzoticna mesta ali ......
Prvo zasukao rukave da nacinimo jedan camac sa belim jedrom a onda provedemo ihihi meseci putujuci do tamo istim tim plovilom :roll:
 
malenaaaaa:
Mozete li da poverujete ...nemam s kim da idem na putovanja o kojima sanjam...radi se o egzoticnim mestima za koja mi je neophodno "adekvatno" drustvo ,kao npr.madivi,sejseli...Zelja mi je da upoznam nekog coveka koji ima ista interesovanja kao i ja i koji je u mogucnosti da ista priusti (sebi ne meni jer ja sam u prilici da mogu ).Zna li neko od vas nekog s kim bih ja mogla ostvariti svoje snove :)). Bez zezanja ...smesno i glupo zvuci ali...pomagajte!!!
Cao,
Nije smesno i ne zvuci glupo, bar onome ko razume ili je bio u slicnoj situaciji. I ja sam za putovanja ali za neke blize destinacije. Volela bih da prodiskutujemo o potencijalnim vremenskim opcijama. Mozda i skockamo nesto, a mozda vec i imas nesto konkretno... Pozdrav.
 
Ma to uospte nije glup predlog, naprotiv, i ja trazim srdnu dusu za tako nesto ali moj se slucaj razlikuje u tome sto ja zelim da odem negde na duze vreme, tursiticko putovanje od 10-15 dana je suvise kratko za mene.

Ja sam vec pripremio put za J. Ameriku, tacnije Chile i Argentinu. Samo cekam jos neke stvari da dodju na svoje mesto i onda palim.
 

Back
Top