Kada biste mogli da se vratite u proslost...

Dont_Break_The_Oath:
Je li to onaj isti Randja koga ja znam a svira gitaru?


Pa prvo,to bi bili Accept u punom sastavu,sa Hoffmannom za gitarom,onda legendarni i mozda ipak najbolji band na svetu Trust,ali mislim da mi je strasno zao sto sam gledao Cozy Powella za bubnjevima u Black Sabbath,i eto nazalost,par godina kasnije poginuo je.Taj covek je stvarno znao da vlada scenom sa svojim nacinom sviranja.
Voleo bih da sam video takodje za bubnjevima Eric Carra iz KISS,bez make up-a,naravno,ali kao sto je poznato i on je davno umro.
Takodje i stare bandove poput Gravestone,Angel Witch,Tygers Of Pan Tang,......Led Zeppelin,Roxy Music,The Smiths,,,,,,,,,,,lista je izgleda poprilicno duga.

A konkretno koncert da sam imao prilike da odem,a nisam bi definitivno bio onaj Donnington festival 1980 godine kada su bili Saxon,Judas Priest,Scorpions,Motorhead.Od tog koncerta jedino mi ostaje zamisljanje atmosfere kroz pesmu "And The Band Plays On" koja je posvecena bas tom koncertu.
Ne nije Taj koji svira gitaru...Ja sam zensko! hvala na odgovoru!Ljudi odgovarajte na temu, zar vas toliko malo ima veceras?!?
 
led zeppelin! znachi PLAKALA sam toliko puta sto nisam imala prilike da odem...
sex pistols-sta bih dala! ali samo ne ovo sto sada odrzavaju neke svoje memorandume i ta sranja-dobri su, ali covece-neki ljudi jednostavno omatore...
the doors-videti jimia na sceni...
gansi-mislim da bi se TOTALNO pogubila...
jimmy hendrix-samo CHUTI to uzivo!
ima ih josh sigurno...
 

Back
Top